Menu Forum

Hledá se svatební fotograf na 22. září 2012, Boskovice

5. zář 2012  • 
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 778 příspěvků. Má 1 přítele.
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
Registrovala se 22. června 2012 na beremese.cz. Přidala 778 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojky.
Svatba je 22. září 2012 v Boskovicích. Hledáme fotografa na příjezd nevěsty a ženicha, obřad, přesun na místní zámek, nafocení interiérů i exteriérů nejen v podání nevěsta a ženich, ale i v kompozici všichni svatebčané a navíc skupinky. Prosím o nabídky a zároveň cenovou kalkulaci...
3. zář 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
rosaline
Rosaline, svatební agentura
Bc. Gabriela Kazayová PRO

Organizování svateb - Region Břeclav
12

“Náš krásny svatební pár Zuzka a Majko :D Svatební výzdobu kompletne realizovala Rosaline, svatební agentura http://vimeo.com/70734034”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
rosaline

12

“Náš krásny svatební pár Zuzka a Majko :D Svatební výzdobu kompletne realizovala Rosaline, svatební agentura http://vimeo.com/70734034”
(Před 3 lety)

Dobrý deň,
ponúkam Vám možnosť využitia svojich fotografov. Na základe Vašich požiadaviek, by som Vám doporučila balíček v hodnote 4 990,-Kč, ktorý obsahuje fotenie příprav, příjezdu na obřad, obřad, portréty rodiny a přátel, společné fotografie, inscenované fotografie páru a hostiny. Standardně 5 hodin práce fotografa.

Ďakujem s pozdravom Gábi.
3. zář 2012 ve 21:31  •  www.rosaline.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @rosaline Dobrý den, fotografie se mi velmi líbí! Ovšem velikost balíčku mi nevyhovuje. Netoužím po nafocení příprav, ani hostiny. Chci jen výše popsané. Tj. příjezd k obřadní síni, obřad a fotky na zámku. Cca 2 až 3 hodiny práce maximálně. Je u Vás i tato možnost?
3. zář 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @rosaline PS: Také se dívám, že jste poměrně z daleka. Co si účtujete za dopravu?
3. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rosaline

12

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
rosaline

12

(Před 3 lety)

V tomto prípade by bola možnosť využitia balíčku v hodnote 2 990,-Kč. Ak by sa vyhradený čas, teda 2 hodiny presiahol, ďalšia hodina navyše by stála 700,-Kč. Samozrejme sa dá dohodnúť ešte na individuálnejšom balíčku.
3. zář 2012 ve 21:47  •  www.rosaline.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
rosaline

12

(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
rosaline

12

(Před 3 lety)

@buldok Fotografi sú z Brna, takže vzdialenosť nie je problém.
3. zář 2012 ve 21:49  •  www.rosaline.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @rosaline Výborně, to už by stálo za zvážení. emoticon Udělala jste mi velkou radost. A teď ještě jak je to s cestovným?
3. zář 2012 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @rosaline Naprostá bomba. Je možné fotografku nějakým stylem kontaktovat mailem a dojednat si osobní schůzku?
3. zář 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @buldok JJ, mail už vidím. Jste super, moc Vám děkuji. Zítra budu kontaktovat paní či slečnu fotografku. Mám velkou radost...
3. zář 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
3. zář 2012 ve 22:01 • rosaline
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

Foto a video - Region Pardubice
16
fotoportrét
fotoportrét
margaretta (33 r.)
Renata Jandová-photo
Renata Jandová PRO

Foto a video - Region Pardubice
16
 @buldok
Dobrý večer přeji,mohu nabídnout mé služby emoticon
cena by byla 2500Kč plus 250Kč doprava
Ukázky mé práce naleznete zde v albu a více na FB
přeji krásný večer
3. zář 2012 ve 22:51  •  www.renatajandova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @margaretta Díky za nabídku, zvážím....
4. zář 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
fotoportrét
fotoportrét
buldok
14
 @margaretta Dobrý den,

omlouvám se, ale nakonec nebudeme mít o focení zájem. Sehnali jsme šikovnou fotografku z našeho města, což je pro nás lepší a již jsme s ní sepsali smlouvu.
Děkuji Vám za Vaši ochotu při řešení mých otázek.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání.
5. zář 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí