Hledá se svatební fotograf na 22. září 2012, Boskovice

Ahojky. Svatba je 22. září 2012 v Boskovicích. Hledáme fotografa na příjezd nevěsty a ženicha, obřad, přesun na místní zámek, nafocení interiérů i exteriérů nejen v podání nevěsta a ženich, ale i v kompozici všichni svatebčané a navíc skupinky. Prosím o nabídky a zároveň cenovou kalkulaci...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý deň, ponúkam Vám možnosť využitia svojich fotografov. Na základe Vašich požiadaviek, by som Vám doporučila balíček v hodnote 4 990,-Kč, ktorý obsahuje fotenie příprav, příjezdu na obřad, obřad, portréty rodiny a přátel, společné fotografie, inscenované fotografie páru a hostiny. Standardně 5 hodin práce fotografa. Ďakujem s pozdravom Gábi.
Odpovědět
@rosaline Dobrý den, fotografie se mi velmi líbí! Ovšem velikost balíčku mi nevyhovuje. Netoužím po nafocení příprav, ani hostiny. Chci jen výše popsané. Tj. příjezd k obřadní síni, obřad a fotky na zámku. Cca 2 až 3 hodiny práce maximálně. Je u Vás i tato možnost?
Odpovědět
@rosaline PS: Také se dívám, že jste poměrně z daleka. Co si účtujete za dopravu?
Odpovědět
Profilova fotka
V tomto prípade by bola možnosť využitia balíčku v hodnote 2 990,-Kč. Ak by sa vyhradený čas, teda 2 hodiny presiahol, ďalšia hodina navyše by stála 700,-Kč. Samozrejme sa dá dohodnúť ešte na individuálnejšom balíčku.
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok Fotografi sú z Brna, takže vzdialenosť nie je problém.
Odpovědět
@rosaline Výborně, to už by stálo za zvážení. ;-) Udělala jste mi velkou radost. A teď ještě jak je to s cestovným?
Odpovědět
@rosaline Naprostá bomba. Je možné fotografku nějakým stylem kontaktovat mailem a dojednat si osobní schůzku?
Odpovědět
@buldok JJ, mail už vidím. Jste super, moc Vám děkuji. Zítra budu kontaktovat paní či slečnu fotografku. Mám velkou radost...
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@buldok Dobrý večer přeji,mohu nabídnout mé služby :-) cena by byla 2500Kč plus 250Kč doprava Ukázky mé práce naleznete zde v albu a více na FB přeji krásný večer
Odpovědět
@margaretta Díky za nabídku, zvážím....
Odpovědět
@margaretta Dobrý den, omlouvám se, ale nakonec nebudeme mít o focení zájem. Sehnali jsme šikovnou fotografku z našeho města, což je pro nás lepší a již jsme s ní sepsali smlouvu. Děkuji Vám za Vaši ochotu při řešení mých otázek. Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vašem podnikání.
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?