Fotokoutek na svatbě - "Kapesní tiskárna"

Nemáte někdo zkušenosti s fotokoutkem kde místo instaxu bude použita mini tiskárna například xiaomi-mi-portable-photo-printer ?
Odpovědět
Neměli jsme tuto tiskárnu, měli jsme Canon selphy a byla to skvělá volba. Fotky jsou krásné a hosté byli nadšení. Fotky máme ve svatební knize a zároveň si je mohli odnést sebou. Dlouho jsem zvažovala, zda mini tiskárnu nebo instax a jsem ráda, že jsem se rozhodla pro tiskárnu.
Odpovědět
@danca89 Dobrý den, a můžu se zeptat, jestli se hosté sami fotili a fotky tiskli nebo tam na to byla určená osoba? Chtěla bych udělat nějaký návod, aby si to hosté podle toho dělali vše sami, ale nevím, jestli to není moc komplikované. Moc děkuji
Odpovědět
@danca89 Dobrý den, děkuji za doporučení tiskárny Canon. Včera dorazila a jsem z ní zatím nadšená s Instaxem a velikostí jeho fotek se to nedá vůbec srovnávat. Také poprosím o info jako ivetalu jak jste měla řešený návod.
Odpovědět
@ivetalu @baru_baru Tiskárnu jsme měli půjčenou a byl u ní přiložen velmi srozumitelný návod. Většinu fotek fotila sestra se svým telefonem, ale vím, že když tam nebyla, tak hosté si telefon dokázali propojit, není to složité. A určitě zde v diskuzích najdete spoustu návodů.
Odpovědět
@danca89 Dobře, moc děkuji za informace 🙂
Odpovědět
My jsme měli klasický fotokoutek od firmy Partypack.cz. Byli jsme moc spokojení.. Nemuseli jsme nic řešit. Vybrali jsme si balíček a oni vše přivezli. U fotokoutku byla hosteska a o vše se postarala..dostali jsme i zdarma fotoknihu. Tisk neomezený takže úplně super. Jsou z Prahy ale dopravu mají zdarma..
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?