Menu Forum

Kreativní fotograf/ka na svatbu 4.10.2014 v okolí Kolína

15. črc 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
lena_d
Registrovala se 23. května 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Kolín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lena_d
Registrovala se 23. května 2013 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků. Region Kolín.
  • Neví, kdy bude svatba
 Hledám nápaditého fotografa či fotografku na svatbu 4.10.2014 v Kolíně a blízkém okolí. Půjde o cca 8-10 hodin focení, od příprav, přes obřad, až po první část hostiny. Prosím, napište sem nebo do soukromé zprávy webové stránky, kontakt a nejlépe i přibližnou cenu. Jde mi o zachycení atmosféry a ducha svatby, takže cena nebude prioritou a nebudu dle ní vybírat.
10. črc 2014 ve 12:23  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
budu moc rád, když nahlédnete do mé prezentace a ceníku na stránkách pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný.

Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
10. črc 2014 ve 14:13  •  www.weddingsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
fotoportrét
fotoportrét
klarkak
79
Registrovala se 2. září 2013 na beremese.cz. Přidala 245 příspěvků. Má 31 přátel. Region Hradec Králové.
 Pokud bych ti někoho mohla opravdu doporučit, tak Markétu Benešovou, Photo Market na fcb...pro mě naprosto top...fotila nám předsvatební i svatební foto. Superlativy by mi prostě nestačily emoticon
10. črc 2014 v 17:08  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, termín mám volný, více informací naleznete na mém webu včetně kompletního ceníku.
10. črc 2014 v 17:02  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 1 měsícem)

fotoportrét
fotoportrét
4eyes
4eyes Video & Photography- Petr a Mirka Čočkovi
Miroslava Čočková PRO

Foto a video - Region Brno
8

“Hanka + Pavel, 15.10.2016 https://vimeo.com/190629875”
(Před 4 týdny)

Dobrý den, váš termín máme zatím volný. Podívejte se na naše stránky a v případě zájmu nás kontaktujte. V poště zasílám bližší informace.

Přejeme pěkný den, Mirka a Petr čočkovi
10. črc 2014 ve 21:58  •  www.4eyes.cz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “web vo fotografii”
11. črc 2014 v 09:06 • iva_mazgutova_profi_fotograf
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
fotoportrét
fotoportrét
majda81
7
Registrovala se 28. dubna 2013 na beremese.cz. Přidala 122 příspěvků. Má 10 přátel. Sedlčany, Region Příbram.
 Zezu foto koukni na fotoblog emoticon
13. črc 2014 ve 14:14  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katkass
23
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 52 přátel. Přerov, Region Přerov.
fotoportrét
fotoportrét
katkass
23
Registrovala se 21. září 2010 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 52 přátel. Přerov, Region Přerov.
 Klára Sobieská emoticon
13. črc 2014 v 15:19  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
mafoto
Svatební fotograf Martin Holík
Martin Holík PRO

Foto a video - Region Olomouc
13

“Nová svatba na webu. Mrkněte a klidně komentujte :-) http://mafoto.cz/svatebni-fotogalerie/eva-a-tomas/”
(Před 1 rokem)

Dobrý den, termín mám také volný, takže jsem v případě zájmu k dispozici emoticon Více info najdete u mne na webu emoticon
14. črc 2014 v 09:51  •  www.mafoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
irena_zwyrtek (31 r.)
fotografka Irena Zwyrtek
Irena Zwyrtek PRO

fotoportrét
fotoportrét
irena_zwyrtek (31 r.)
fotografka Irena Zwyrtek
Irena Zwyrtek PRO

Dobrý den,
podívejte se na mé stránky, termín mám volný.
Krásný den přeji.
15. črc 2014 ve 12:39  •  irella.com/  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
fotoportrét
fotoportrét
martina525
1
Registrovala se 1. května 2014 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků. Region Benešov.
  • Svatba byla 6. června 2014
 Dobrý den,

nevím zda-li má volno, ale vyzkoušej ZEZU, mám velmi kladnou zkušenost, super spolupráce a mám z červnové svatby nádherné fotky.
15. črc 2014 ve 13:46  •  Svatba byla v červnu 2014  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová
Petra Pillerová Trbolová PRO

Foto a video - Region Ústí nad Labem
18
fotoportrét
fotoportrét
trbolova
Petra Trbolová