Fotograf Ústí nad Labem, Roudnice nad Labem - 17.června 2016

Dobrý den, Najde se fotograf,který by nám za přijatelnou cenu nafotil svatební den (příprava, obřad, skupinové focení, oběd, krájení dortu). Datum svatby 17.6.2017 Lokalita Ústí nad Labem,poté Roudnice nad Labem. Děkuji za zprávy.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Tento termín mám zatím neobsazený. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Přeji hezký zbytek dne S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, tak kdyby vás má práce zaujala, stačí se ozvat. Krásný den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nevím zda již nemáte vybráno, ale zkusím :-).... tady je pár fotografií a jsem z Litvínova, takže kousek. Standa Matouš
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?