Fotograf 7.7.2017 Ústí nad Labem a okolí???

Profilova fotka
Hledám volného fotografa k focení svatby v Ústí nad Labem. Byl by tu někdo volný?? Děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Termín mám ještě volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji ji čistě jako celodenní dokument, s tím, že výstupem je kvalitně vytištěné album, které dostanete do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Prostudujte, prosím, pečlivě mé webové stránky (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Především videoukázky alb. Dostanete tak představu o rozsahu a stylu fotografování. Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termím mám ještě voĺný. Ráda přijedu. Nabídku posílám do SZ. S pozdravem Iva
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Romano, pokud se budou líbit fotky, prozatím mohu. Standa Matouš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám svatbu nafotím, jsem z Ústí nad Labem. :-) Více informací napíšu v případě zájmu do zprávy.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?