Fotograf na svatbu, Mělník, 14. 6. 2019

Profilova fotka
Dobrý den, hledám fotografku/fa na naši svatbu 14. 6. 2019. Jde o malou svatbu, svědci a rodiče. Svatba je na Mělníku a od 15 hod. Děkuji za nabídky. Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím. :) Napište mi a můžeme se domluvit :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobr den, termín máme volný. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávající oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
@myrtiles Dobrý den, Váš termín mám volný. Odkaz na mé svatební portfolio naleznete hned pod vloženou fotografií. Budu velmi rád za Vaši případnou návštěvu. :) S pozdravem a přáním krásných dnů Honza
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a ráda nafotím vaši svatbu. Varianty ceny i ukázky fotek najdete na profilu nebo na webu zde v odkazu pod fotkou
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@myrtiles Malé svatby jsou náhodou fajn :-) Budu ráda, když nahlédnete i ke mně na blog a případně se ozvěte a popovídáme více :-) S pozdravem, Vlaďka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš svatební termín mám ještě volný. Pokud Vás má práce osloví, ozvěte se. Hezký večer, s pozdravem Robin Puškáš.
Odpovědět
@myrtiles Dobrý den, ráda bych Vám pro tento termín nabídla své fotografické služby. Veškeré informace, ceny a další fotografie naleznete na mých webových stránkách. V případě jakýchkoliv otázek mne neváhejte kontaktovat. Děkuji, přeji hezký den. S pozdravem, Nikola Jiráčková
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín. :) Informace naleznete na mém webu. Hezký den, Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
@myrtiles dobrý den, rádi nafotíme Vaši svatbu. Více info na webu. Jsme z Neratovic ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Přeji pěkný den, velice ráda Vaši svatbu nafotím, v tomto termínu mám volno. Pokud by jste měli zájem, mrkněte na moje webové stránky pro více informací. Není problém se na čemkoliv domluvit. Jsem schopna zajistit též služby kameramana a vizážistky. ;-) Simona
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, Váš termín mám volný a pokud Vás má práce zaujme, mohu Vám být jako fotografka k dispozici. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím mé fotografické služby. Rád zdokumentuji Váš svatební den. Více informací pošlu do SZ. S pozdravem FF
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, již tu máte spoustu nabídek, ale kdyby Vás zaujala má práce, budu moc ráda, když mi napíšete! :) Krásný večer, K.
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Děkuji všem za nabídky, ale nakonec jsme změnili lokalitu i termín. Radka
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@pavlaselicharova Dobrý den, děkuji za nabídku, ale již fotografku/a mám :)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?