Menu Forum

Fotograf na svatbu 14.6.2014 v Mníšku pod Brdy?

6. bře 2014  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
verca_83 (32 r.)
Registrovala se 26. října 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
verca_83 (32 r.)
Registrovala se 26. října 2013 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Praha.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj, neznáte nějakého šikovného fotografa, který by nás fotil při obřadu dne 14.6.2014 na zámku/zámecké zahradě v Mníšku pod Brdy? Maximální počet hostů 30. Předem moc děkuji za zaslané kontakty. Veronika
11. únor 2014 ve 21:33  •  To se mi líbí
 Přidej svoji odpověď
fotoportrét
fotoportrét
americana
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 3 inzeráty. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
americana
Registrovala se 8. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 5 příspěvků a 3 inzeráty. Má 1 přítele.
  • Neví, kdy bude svatba
 My máme fotografa Radka Foučka - zkuste se podívat na jeho stránky. Má krásné originální fotky emoticon www radekfoucek cz
13. únor 2014 v 19:28  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Fotografie vkládej s mírou, díky moc!”
5. bře 2014 ve 20:23 • vlcekjan
fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
atelika
Atelika
Eliška Zitová, Kamila Šrajerová PRO

Foto a video - Region Mladá Boleslav
4

“Máme zprovozněn nový svatební blog, mrkněte:) http://atelika.cz/svatebni-blog/ Ještě zbývá pár volných termínů na focení:)”
(Před 9 měsíci)

Krásný večer, ráda bych Vám nabídla naše fotografické služby. Jsme dvě mladé a kreativní fotografky. Svatby fotíme vždy ve dvou a na tuto svatební sezónu poskytujeme 25% slevu. Naše fotky si můžete prohlédnou zde a také na facebooku (fotoateliér atelika). Neváhejte nás kontaktovat. Budeme se na Vás moc těšit.
11. únor 2014 ve 21:57  •  www.atelika.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

Foto a video - Region Praha
45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
khiriaphoto (27 r.)
Khiria - photographer
Eliška Fischerová PRO

45

“Novinky na blogu... Jukněte na tu detailní českou svatbu z Yard Resortu. http://www.khiria.com/index.php/2016/07/20/yard-resort-wedding/”
(Před 4 měsíci)

Krásný den @verca_83, loni jsem nafotila krásnou svatbu v Mníšku...emoticon
Pokud budete mít zájem, ozvěte se!
11. únor 2014 ve 22:37  •  www.khiria.com  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
hana_tuckova
fotoTučkovi - svatební fotografie
Aleš Tuček PRO

Foto a video - Region Praha - východ
4

“Hezký den, rádi bychom Vás pozvali na naše nové stránky www.fototuckovi.cz :-)”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
Váš termín máme ještě volný, ukázkové fotky zde v profilu nebo na našem webuemoticon
Hanka
12. únor 2014 v 15:41  •  www.fototuckovi.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
fotoportrét
fotoportrét
fotofox
Foto Fox - Svatební fotografka
Foto Fox PRO

Foto a video - Region Kladno
 Dobrý den, ráda Vám nabídnu své služby svatební fotografky. Jezdím po celé Čr.
Váš termín mám volný, budu ráda, pokud se podíváte na mou prezentaci, nebo navštívíte mé webové stránky.
V případě zájmu, mě kontaktujte, budu se těšit.
Najdete mě i na facebooku.
Mějte se hezky.
Fotofox
12. únor 2014 v 15:51  •  www.fotofox.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
snirertomas (39 r.)
Fotograf Tomáš Šnírer
Tomáš Šnírer PRO

Foto a video - Region Pardubice
8

“Milé nevěsty, trendem posledních let se stává fotokoutek s rekvizitami a s tiskem na místě na svatbách a jiných akcích. Hosté se v něm bezvadně zabaví a hned ten den si odnáší fotku domů. Samozřejmě se to dá spojit i s fotografováním vaší svatby. Pro podrobnější informace volejte, nebo pište. Www.photosnirer.cz tel.: 777611377”
(Před 8 měsíci)

Dobrý den, mám to k vám jen 150km emoticon a termín stále volný, celodení focení svatby vyjde na pěknej ranec, ale já to fotím za 6tis. nic dalšího neplatíte.
12. únor 2014 ve 21:14  •  www.photosnirer.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolím si nabídnout své služby, ostatně jako zde každý.
Budu rád, když navštívíte můj profil zde na Beremese. Tam naleznete krom jiného i krátké video. Na mých webových stránkách (odkaz v zápatí příspěvku), se můžete podívat i na orientační ceník.
Přijatelná cena je u mne samozřejmostí a tím, že Mníšek pod Brdy není ode mne tak vzdálen, mohu Vám také nabídnout dopravu zdarma.
Pokud Vás má nabídka zaujme, určitě mne zkontaktujte.

Jakub Horák - VyfoťMě
13. únor 2014 ve 13:07  •  www.vyfotme.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
hsphoto
HSphoto
Hanka Standa PRO

7

“Hezký den, pro komunikaci, prosím, využívejte pouze e-mail: foto@brozkova.cz”
(Před 8 měsíci)

Hezký den přeji, i já si dovolím nabídnout naše služby emoticon. Budeme moc rádi, pokud zavítáte na naše webové stránky, na kterých najdete veškeré informace
13. únor 2014 ve 13:37  •  www.hsphoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

fotoportrét
fotoportrét
jirijura
Svatební fotograf Jiří Jura
Jiří Jura PRO

Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník najdete na mém webu. Přeji hezký den.
15. únor 2014 ve 20:48  •  www.jirijura.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernekpraha (38 r.)
Petra Czernek photography
Petra Czernek PRO

20

“FOTO - snoubenci, aktualizovala jsem své web stránky (www.petraczernek.cz - sekce Svatby), abyste měli lepší představu o mé práci a nabízím Vám několik posledních volných termínů ( včetně termínu 6. 6. ) na rok 2015. V případě, že ještě nemáte vyřešenou otázku svatebního fotografa, neváhejte se na mě obrátit. Petra”
(Před 1 rokem)

Krásný den Verčo. Moc ráda bych Vám nabídla své fotoslužby. Pokud budete mít zájem, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat emoticon Mějte se krásně, Petra emoticon
16. únor 2014 ve 02:53  •  www.petraczernek.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

dovolím si nabídnout i svou práci. Při objednání celodenního focení (nabídky Top a Extreme z mého ceníku) do konce března Vám mohu nabídnout slevu 40%. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Pěkný večer, Martin Pokora
16. únor 2014 ve 21:41  •  www.martinpokora.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

fotoportrét
fotoportrét
kkfoto (28 r.)
KK FOTO - Svatební fotografie
Michal Kroupa a Tomas Kroupa PRO

3

“Další ukázka naší práce je k vidění na této stránce: http://www.fotoradce.cz/michal-kroupa-svatebni-fotograf”
(Před 10 měsíci)

Dobry vecer,
v Mnisku pod Brdy jsme uz fotili emoticon - podivejte se prosim na nase stranky, kde jsou fotky prave z teto svatby. Zahradu okolo zamku take velmi dobre zname. Pokud budete mit zajem a zaujmou Vas nase fotky, urcite napiste emoticon. Budeme se tesit na odpoved
S pozdravem a pranim pekneho vecera
Michal Kroupa KKFOTO
5. bře 2014 ve 20:32  •  www.kkfoto.cz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vlcekjan
Jan Vlček - svatební fotografie
Jan Vlček PRO

Foto a video - Region Praha - západ
15
fotoportrét
fotoportrét