Fotograf na svatbu 14.6.2014 - Příbramsko

Prosím posílejte nabídky. Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
@justfree Dobry den, moc radi Vam svatbu nafotime. Podivejte se prosim na nase stranky (nebo na profil zde na bereme se), kde mame spoustu fotek. Svatebni den fotime jiz od castky 4800,- :). Vetsinou navic fotime ve dvojici, takze nam neunikne zadny detail. Idealne se s Vami radi osobne sejdeme a vse domluvime. Pokud mate zajem nebo Vas neco zajima, urcite napiste :). Dekujeme S pozdravem Michal Kroupa KK FOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, i já mám tento termín zatím volný a tímto Vás mohu pozvat k sobě na profil zde na Beremese nebo na své webové stránky, kde naleznete i orientační ceník. Jakub Horák - VyfoťMě
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @justfree. Také mohu nabídnout své služby. Více informací najdete na webu, nebo mne můžete kontaktovat s dotazy. Přeji hezký den. Sonrisa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budeme rádi, když se podíváte do naší galerie a inspirujete se. Váš termín máme zatím volný. Přejeme hodně štěstí. Pavel a Jitka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, budu moc rád součástí vašeho jedinečného dne :) Rád se setkám a osobně proberu detaily realizace. Můžeme i udělat zkušební fota aby jste měli jistotu :) S pozdravem Michal
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, 14.6. mám ještě volno. Budu ráda, když mě kontaktujete. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@justfree Dobrý den. Ráda bych Vám i já nabídla své fotoslužby. :-) Váš termín mám ještě prozatím volný. Pokud budete chtít, můžete se na některé mé práce podívat na můj profil zde nebo na mých webových stránkách. Neváhejte mě zkontaktovat :-) Mějte se pěkně, Petra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, tento termín mám ještě volný, ukázky a ceník nejdete na mém webu. Přeji hezý den. JJ.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, justfree ;) právě mi jedna nevěsta svatbu přeložila a proto mám tento termín aktuálně volný. Mrkněte na mé stránky, kde naleznete i ceník a pokud Vás moje práce osloví, tak mě neváhejte kontaktovat, rád Vám zašlu více info i nezávazně :) Pěkný večer! Vašek
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Krásný den, Váš termín mám ještě volný. S radostí a láskou zachytím vzpomínky a emoce vašeho nejkrásnějšího dne! Podívejte se na mé stránky a pokud se Vám má práce zalíbí, neváhejte mě kontaktovat, moc ráda odpovím na všechny Vaše otázky. Přeji krásný den!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, moc rádi bychom Vás osobně poznali a nafotili Váš jedinečný den. V uvedený termín máme zatím volno. Podívejte se na naše stránky (v odkaze pod fotkami) a pokud se Vám zalíbí naše fotky, na kterých dokumentujeme emoce, radost a neopakovatelné okamžiky, neváhejte a napište nám. Budeme se na Vás moc těšit. Nádherný den a příjemné chvíle při plánování Vám přejí Rosťa a Jana Mokrošovi – sehraný tým, který se s Vámi rád seznámí
Odpovědět
Profilova fotka
@justfree Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat. Přeji pěkný den Martin Máslo
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka

Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, pokud se Vám mé fotografie zalíbí, ráda Vám budu k dispozici :) Veškeré info najdete na mých stránkách (viz níže v příspěvku).
Odpovědět
Řekla bych, že paní už fotografa nepotřebuje. Už bude mít fotky 4 roky v albu :-D
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?