Menu Forum

Fotograf na svatbu 14.6.2014 v Nesuchyni u Rakovníka

9. led 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
zarra1986
2
Registrovala se 27. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Nesuchyně, Region Rakovník
fotoportrét
fotoportrét
zarra1986
2
Registrovala se 27. prosince 2013 na beremese.cz. Přidala 12 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 14. června 2014
    Nesuchyně, Region Rakovník
 Dobrý den,

sháním dobrého fotografa, který bude i cenově přijatelný, na 14.6.2014 do Nesuchyně u Rakovníka. Nevíte o někom?
3. led 2014 ve 13:47  •  Svatba byla v červnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
petraczernek (38 r.)
Mgr. Petra Czernek - Litoměřice
Petra Czernek PRO

Foto a video - Region Litoměřice
PRO Shop: 1 inzerát
4

“Nabízím nový termín pro PORTRÉT / GLAMOUR / BOUDOIR focení v PRAZE *** pondělí 21. 7. 2014 odpoledne až podvečer *** Focení proběhne v ateliéru s bohatým zázemím - doplňky, bižuterie, vlasové ozdoby, obuv atd. (profi vizážistka / kadeřnice zajištěna). *** POSLEDNÍ 2 volná místa. *** Napište, prosím, co nejdříve. Překvapte a potěšte své partnery nebo si jen sobě udělejte”
(Před 2 lety)

@zarra1986 Dobrý den, velmi ráda Vám nabídnu své fotoslužby. emoticon Fotografuji po celé ČR. Pokud byste měla zájem, můžete se na některé moje práce podívat na můj profil zde nebo na facebooku a na mých webových stránkách (vč. mnoha pozitivních referencí nevěst). Neváhejte mě zkontaktovat. emoticon Mějte se pěkně, Petra
3. led 2014 ve 20:46  •  www.petraczernek.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

Foto a video - Region Praha
38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
weddingsphoto_cz (35 r.)
Weddingsphoto.cz
Mikuláš Křepelka PRO

38

“Https://www.beremese-pro.cz/fotoblog/jedicz/album/petra-dvorakova-a-pavel-dvorak-0itz1y/ fotky ze srpna z Krušných hor...”
(Před 3 lety)

Pěkný den,
gratuluji k termínu svatby. Budu moc rád, když si prohlédnete naše portfolio, které se snažíme udržovat originální a jedinečné, schválně jestli Vás zaujme. Nově nabízíme i služby kameramana. Pokud by Vás náš styl zaujal, moc rád se s Vámi sejdu na nezávazné schůzce, kde můžeme probrat focení, naučit se trochu pózovat a podepsat smlouvu, samozřejmě jen, když se Vám nabídka bude líbit.
Mějte se moc hezky a budu se těšit na případné setkání Mikuláš Křepelka
4. led 2014 v 10:56  •  www.weddingsphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
fotoportrét
fotoportrét
miravodicka
Miroslav Vodička - fotograf
Miroslav Vodička PRO

Foto a video - Region Plzeň
5
 Dobrý den,
rád bych Vám nabídl své služby. Jak fotím najdete na mých webových stránkách. V případě, že se Vám moje práce zalíbí, kontaktujte mě.
S pozdravem
Miroslav Vodička
4. led 2014 v 15:08  •  www.miravodicka.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

fotoportrét
fotoportrét
fotografkavhm
Vlaďka M. Hollová
Vlaďka M. Hollová PRO

47

“Krásný dobrý den nevěsty. UVOLNIL SE MI TERMÍN 7.7.2017. Termín, na který jste se mi ptaly je tedy znova volný :-) http://www.vladkahollova.cz/”
(Před 3 týdny)

Dobrý den, ráda bych Vám také nabídla své služby fotografky. Fotím po celé ČR, v ceně asistent, který je zároveň i řidič a ruce navíc pro vše emoticon Budu ráda, pokud se podíváte na moji práci na web.
4. led 2014 v 18:19  •  www.vladkahollova.cz/  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
jhorak (39 r.)
Jakub Horák - VyfoťMě.cz
Jakub Horák - VyfoťMě.cz PRO

11

“Přijímáme objednávky pro svatební sezonu 2016”
(Před 1 rokem)

Dobrý den,
dovolil bych si nabídnout své služby. Jsem sice z Prahy, ale na dopravě bychom se určitě nějak domluvili. Váš termín mám zatím volný.
Budu rád, když navštívíte mé webové stránky, kde naleznete i orientační ceník.

Jakub Horák
8. led 2014 v 00:09  •  www.vyfotme.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
fotoportrét
fotoportrét
fotostudiopaviva
Fotostudio Paviva
Ivana Caltová PRO

Foto a video - Region Kladno
4
 Dobrý den, Nesuchyně je super volba na svatbu, vše úžasné, jak personál, jídlo, prostředí..... mohu nabídnout své služby, fotím tam svatby několikrát za sezónu, takže mám zkušenosti a vím, co a jak emoticon
8. led 2014 v 10:08  •  www.paviva.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martja_photography
Martina "Martja" Křenková
Martina Křenková PRO

2

“Pro registrované nevěsty na tomto serveru nabízím 10% slevu ze všech svatebních balíčků. Uveďte, prosím, Váš nick, který zde používáte.”
(Před 3 lety)

Dobrý den,
ráda bych Vám nabídla své služby. Pro nevěsty registrované na beremese.cz nabízím 10% slevu z ceníku na mých stránkách :o). Pokud Vás mé fotografie zaujmou, budu ráda, když mne kontaktujete. Krásný den, Martina
9. led 2014 v 08:15  •  www.martja.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
12. led 2014 ve 22:35 • edentera