Fotograf na 9. 9. 2017 okoli Nový Jičín

Profilova fotka
Dobry den, shanim fotografa na nasi svatbu v okrese Novy Jicin. Nasel by se tu nekdo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás, tento termín mám překvapivě ještě volný ;-) . Více o mě najdete u mě na webu, reference zde na beremese.cz. Ráda přijedu. Pokud vás moje práce zaujme, neváhejte napsat. Mějte se prima, ZeZu
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád nafotím Váš svatební den. Pokud Vás zaujme moje portfolio, neváhejte mě kontaktovat. S pozdravem, Miroslav Jungwirth
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný 8-) mrkněte na stránky a stačí napsat ;-) mějte se krásně, Petr @barculik
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný večer, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávu. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního fotografování, ceníky a popisy jednotlivých svatebních fotobalíčků. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí písnout. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si vás pozvat k návštěvě mého portfolia na stránkách zde pod tímto příspěvkem. Termín mám zatím volný. Pokud by Vás a nastávajícího můj styl oslovil, dohodneme si nezávaznou schůzku a vše probereme. Díky za Váš čas a možná brzy na viděnou Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám Váš termín zatím ještě volný, kdyby Vás zaujala moje práce ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Profilova fotka
Výborná je Eva Palkovičová www.palkovicova.com.
Odpovědět
Doporučujeme Michala Krusberského!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Termín mám ještě volný a velice rád bych vaši svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu čistě jako celodenní dokument. Dostanete ode mne velice kvalitně vytištěné album do 2 týdnů od svatby. Jsem vystudovaný fotograf (VŠ - Institut tvůrčí fotografie v Opavě). Detaily, videoukázka hotového alba a referenční alba jsou k dispozici na mých webových stránkách (viz. odkaz níže pod příspěvkem). Na případnou spolupráci se těší Tomáš Chadim
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, jsem ze sousedství - Valašské Meziříčí. Rád se s Vámi sejdu a domluvíme vše potřebné. Čím dříve, tím lépe, protože je to opravdu krásné datum. Samozřejmě nejdříve mrkněte na mé portfólio, zda-li Vám styl mé tvorby vyhovuje. Jan Dokoupil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?