Svatební fotograf, Nový Jičín, 17. 8. 2019

Sháním fotografa na svatbu v tomto termínu. Děkuji za nabídky
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, Váš termín mám volný. V případě zájmu se můžete podívat na mé portfolio na stránkách. Svoji nabídku jsem Vám zaslal do soukromé zprávy. V případě zájmu mne neváhejte kontaktovat. Přeji hezký večer Roman Branda
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám volný a pokud vás má práce zaujme, ráda přijedu. Mé portfolio a ostatní informace najdete na webu. Hezký den Markéta
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, kdyby Vás zaujala moje práce, mám Váš svatební termín ještě volný ;) Více info si Vám dovolím zaslat do sz. Přeji krásný zbytek večera S pozdravem Vratislav Jenšík
Odpovědět
Hlásím vono :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný a rád Vaši svatbu nafotím. Veškeré informace o mě naleznete na mých internetových stránkách. Martin Hnátek
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Dovolím si vám zaslat i soukromou zprávičku. Prozatím klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Najdete na něm ukázky ze svatebního focení. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit. Lukáš
Odpovědět
Profilova fotka
Moc ráda Vám Vaši svatbu vyfotím 😊 Napište mi a můžeme se všem domluvit 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám volný, mrkněte na portfolio na webu.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, dovolím si nabídnout i naše služby. Pokud by vás a nastávajícího oslovil styl naší práce, domluvíme si nezávaznou schůzku, kde můžeme vše v klidu probrat. Všechny podstatné věci včetně ceníku naleznete na stránkách, které jsou zobrazeny zde pod tímto příspěvkem. Mějte se pěkně Mikuláš Křepelka
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Krásný den, Katka Skupieňová
Odpovědět
Dobrý večer, Váš termín mám volný, Nový Jičín nedaleko a tak pokud se Vám budou moje fotky a ceny líbit, rád se s Vámi na nafocení svatby domluvím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín 17.8. mám volný a mé portfolio najdete na webu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý den, rád vaši svatbu nafotím.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný večer, i já se připojuji se svou nabídkou.:) Pokud Vás bude zajímat více, mrkněte na mé stránky, případně sem na profil.:) Márty
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den, gratulujeme k zasnoubení a přejeme vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. My svatby fotíme ve dvou a jezdíme zdarma po celé ČR. Dostanete od nás krásné dřevěné balení s tištěnými fotkami, dřevěný USB disk se všemi upravenými fotkami a videoslideshow z nejlepších fotek. Máme rádi přírodu a tak v ní také nejčastěji fotíme, určitě se ale podívejte na náš web, kde najdete naši nejnovější práci. Rádi vás poznáme na osobní schůzce a moc se těšíme vaši odpověď. Monika & Tomáš
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 4 letech
Profilova fotka
Dobrý den, hledám inspiraci na focení svatebních fotek v okolí Nového Jičína. děkuji 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín mám ještš volný podívejte se na porfolio a popřípadě se mi ozvěte S pozdravem Pavel Zahálka
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?