Menu Forum

Fotograf Nový Jičín 12.9.2015

24. črc 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
carolineg1
6
Registrovala se 27. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 55 příspěvků. Má 27 přátel. Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
carolineg1
6
Registrovala se 27. dubna 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 55 příspěvků. Má 27 přátel. Region Nový Jičín.
 Našel by se prosim volny ještě fotograf 12.9 2015? Jde o foceni svatebniho dne od příprav po obřad a společného foto a prvni tanec cca od 7hod do 16hodiny..
12. črc 2015 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

Foto a video - Region Praha
4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

fotoportrét
fotoportrét
martinpokora (36 r.)
Martin Pokora - Fotograf
Martin Pokora PRO

4

“Nově jsem začal nabízet možnost si nechat vytisknout velkoformátové fotografie jak do rámu, tak jako fotoobraz. Více info na http://www.martinpokora.cz/cenik/tisk-fotografii-a-obrazu/”
(Před 2 lety)

Dobrý den,

tento termín mám volný. Pokud se Vám má práce bude líbit, tak se určitě domluvíme.

Hezký den, Martin Pokora
13. črc 2015 v 15:57  •  www.martinpokora.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

Foto a video - Region Brno
2
fotoportrét
fotoportrét
lumaphoto
LUMA PHOTO - svatební fotograf
Lukáš Machaníček PRO

2
 Dobrý den,

termín mám volný, dovolím si vám poslat i soukromou zprávičku. Prozatím se klidně koukněte na můj web, který je uvedený na kartě.

Budu se těšit

Lukáš
LUMA PHOTO
13. črc 2015 v 17:39  •  www.lumaphoto.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
alesnahly
Svatební a portrétní fotograf
Aleš Náhlý PRO

1
 Dobrý den,

tento termín mám ještě volný a moc rád vám vaši svatbu nafotím. Více informací naleznete na webu. emoticon

Přeji pěkný den
Aleš Náhlý
13. črc 2015 v 17:58  •  www.alesnahly.blogspot.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
fotoportrét
fotoportrét
jensik
Vratislav Jenšík - fotograf
Vratislav Jenšík PRO

5
 Dobrý den,

mám Váš termín zatím volný ;)

Přeji hezký den

Vratislav Jenšík
13. črc 2015 v 19:46  •  www.vratislavjensik.com  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarrita
6
Registrovala se 28. července 2011 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Štramberk, Region Nový Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
sarrita
6
Registrovala se 28. července 2011 na beremese.cz. Přidala 140 příspěvků. Štramberk, Region Nový Jičín.
 Za sebe můžu doporučit paní Lenku Kroupovou z Kopřivnice http://www.fotoatelierkdk.cz/ . emoticon
13. črc 2015 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
piperjana
5
Registrovala se 27. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 3 přátele. Region Ostrava.
  • Svatba byla 16. srpna 2014
    Kravaře, Region Opava
 Doporučuji Martina Kubečku. Fotil nás loni a super. Krásné fotky a skvělé nápady emoticon
13. črc 2015 ve 20:53  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

fotoportrét
fotoportrét
alexartcz (30 r.)
Fotograf Brno, Ostrava
zatim neuvedeno PRO

7

“Hon na fotografa, aneb, já chci toho nejlepšího! Stál jsem již na obou stranách, lovil jsem a nechávám se neustále lovit. Příběh přímo ze života :svatebčané, které jsem nefotil mi brečeli na ramenou, že litují že nepotkali jiného fotografa, kolik za něj dali a práce k ničemu. Při těchto rozhovorech mi tuhla krev v žilách. Na jedné straně zde máme”
(Před 1 rokem)

Krásný den přeji.
Pokud budete mít zájem, rád budu Vaším fotografem, tento termín mám volný. Mé práce můžete vidět na mých stránkách, kde naleznete i více informací, co od focení se mnou můžete očekávat.
Lukáš
24. črc 2015 v 16:30  •  www.dvakratano.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Na reklamu slúži profil Profesionála”
11. srp 2015 ve 23:46 • rpphotography