Fotograf - 17.6.2017 (Nový Jičín)

Pěkný večer, hledáme šikovného fotografa a kameramana na svatbu 17.6.2017. Děkuji za tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Jsme Vám k dispozici. Fotky apod. najdete na našich stránkách. S pozdravem Lukáš & Martin
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, Váš svatební termín mám ještě volný. S pozdravem Robin
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den @ivuee, nabízím foto služby. Informace mám na webu. Pavel
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízíme Vám naše služby dvou fotografů. Na webu naleznete jak informace o nás, o focení a také ukázky naší práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pěkný den, tento termín mám ještě volný a můžu být k dispozici. Klidně koukněte na web nebo FB, který mám uvedený na kartě. Pokud by vás má práce zaujala, tak stačí napsat. Budu se těšit Lukáš LUMA PHOTO
Odpovědět
Profilova fotka
Renáta Andrlová, koukněte u mě v profilu na fota
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rád Vám nabídnu své služby. Informace naleznete na mé kartě a stránkách. S přáním pěkného víkendu, Radim Spáčil
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, poptávaný termín jsem jako fotograf k dispozici. Bližší informace naleznete na mém profilu a webových stránkách. V případě zájmu se s Vámi rád sejdu a vše potřebné proberu. Jan Zeman
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den FOTO + VIDEO klip pro naše budoucí klienty :-). V případě zájmu napište o více info.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, mám volno, mrkněte na web.. Pěkný den, Soňa Goldová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím volný termín, více posílám do zprávy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, také mám Váš termín zatím volný, kdyby Vás zaujala moje práce. Vratislav Jenšík
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
S kolegou máme tento termín zatím volný. Já fotím, @petrnoxnovak točí. Petr má volno na 100%, já na tento termín mám zatím nezávaznou poptávku, která se zatím nijak neřeší. Pokud máte rádi jednoduchost a přirozenost, koukněte na můj web na fotky a k Petrovi na profil na videa. Rádi se pak na všem domluvíme. Víťa Malina, Malovaný obrázek
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Rád bych Vaší svatbu nafotografoval. Fotografuji svatbu jako dokument! Album do 2 týdnů. Jsem vystudovaný fotograf (ITF Opava). 8 let zkušeností. CZ/ENG Více na mém profilu a webových stránkách. Tomáš
Odpovědět
Dobrý den. Doporučuji fotografa pana Jana Dokoupila z Valašského Meziříčí. Pohybuje se zejména Hranice, Nový Jičín, Rožnov a okolí. S výběrem fotografa jsme byli opravdu spokojeni. Perfektní lidský přístup. Za nás můžeme opravdu jen a jen doporučit. :)
Odpovědět
Za nás doporučuji Michala Krusberského. Parádní domluva, ve všem nám vyšel vstříc a fotky, které předčily očekávání. Naprostá spokojenost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, rádi bychom vaši svatbu nafotili a termín máme zatím zázračně volný. Vždy se snažíme svatbu mít jako celý příběh, který přesně vystihuje novomanžele. Budeme moc rádi když se ozvete. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Dobrý den, jelikož mi stále chodí nabídky, chtěla bych všem poděkovat, ale kameramana i fotografa už máme. Protože příspěvek nelze editovat ani zrušit, chtěla bych požádat admina o zrušení. Děkuji
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?