Fotograf 6.6.2020 Znojmo/Vranov nad Dyjí

Dobrý den, sháníme fotografa na focení svatby s obřadem ve dne 6.6.2020 na zámku ve Vranově nad Dyjí. Chtěli bychom focení obřadu a hostiny, případně focení s koňmi ve Znojmě. Děkuji za nabídky.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, váš termín mám stále volný, tak pokud se vám budou líbit fotky, napište a můžeme se domluvit na podrobnostech. Více fotek ze svateb nebo i další informace naleznete na mých webových stránkách. Případně mě neváhejte kontaktovat. Budu se na vás těšit. Patrik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, termín máme volný. Rádi vyfotíme. Více informací posíláme do SZ. S pozdravem Iva a Luboš
Odpovědět
Profilova fotka
@eva1264 Dobrý den, Vranov i okoli je krásný. Rád přijedu. Více posílám do Vaší soukromé pošty. Více informací najdete na webových stránkách pod tímto příspěvkem. Patrik Schöber
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer, velice ráda Vaši svatbu nafotografuji. Není problém se na čemkoliv domluvit. Více informací a fotek naleznete na mém webu. Napsala jsem Vám i soukromou zprávu. Budu ráda, když se ozvete :) Pěkný večer, Katka Skupieňová
Odpovědět
Profilova fotka
Dobry den, pokud Vas zaujme me portfolio, rad se s Vami domluvim na spolupraci. Mohu doporucit i kolegu kameramana, se kterym jsme sehrana dvojka. Hezky den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud Vás osloví má práce, rád budu součásti Vaší svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@eva1264 Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, Gratuluji k vašemu rozhodnutí. Vámi zvolený termín mám ještě volný a velmi rád vám udělám zachytím všechny neopakovatelné okamžiky vášeho velkého dne. Vše potřebné naleznete na mých stránkách popřípadě na mém fb profilu. http://jakubkrulis.cz/fotogalerie/ https://www.facebook.com/JakubKrulisP... Díky Jakub
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?