Fotograf Znojmo 29.8.2020

Dobrý den, sháním fotografka/fotografku na naši svatbu, která bude ve Vinařství Tilia - Oblekovice, kousek od Znojma. Termín 29.8.2020. Máme zájem o cca půl denní focení, 6-8hod. Předem děkuji za doporučení či kontakty.
Odpovědět
Dobrý den, termín mám volný a pokud se Vám bude moje práce líbit, rád přijedu a Vaši svatbu nafotím. Více informací zasílám do zpráv a přeji hezký den.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás Jano, gratuluji k zasnoubení a přeji Vám ať máte svatbu přesně podle vašich představ. 🙂 Svatbu Vám velice rád nafotím. Mrkněte na moje portfolio www.miroslavbelancin.cz/svatby . Do soukromé zprávy Vám zašlu cenovou nabídku. Aktuálně mám na určité svatební balíčky slevu. 🙂 S přáním hezkého dne, Miroslav Belančin
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký den, mohu dojet z Hodonína. Pro více informací, portfolio, kontakt, mkrněte na mé webovky (odkaz pod fotkami). Budu v Hodoníně celý příští týden, není problém domluvit se na nezávazné předsvatební schůzce. S pozdravem Veronika Tvrdá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, posílám SZ s nabídkou. S pozdravem Michal Studený
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný den. Posílám Vám nabídku do zprávy 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
@sedlakovajana Dobrý den, moc rád přijedu vyfotografovat Vaši svatbu a nenápadně zachytím kouzelné okamžiky významného dne. Mrkněte na mé webové stránky, fotografie a služby, které nabízím. Klidně mi napište nebo zavolejte, když se budete chtít na cokoliv zeptat nebo vidět více fotografií. Přeji pěkný den svatební fotograf Martin Máslo - fotomaslo
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, gratuluji k vašemu rozhodnutí. Termín mám ještě volný a rád vám svatbu nafotím. Všechny potřebné informace nejdete na mých stránkách nebo na fb profilu jakub kruliš photography. Vše se dá individuálně doladit a na všechny případné dotazy rád odpovím :) Pěkný den, Jakub
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den Jani 🙂 Moc ráda Vám Vaši svatbu nafotím. Pěkný den. Míša
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@sedlakovajana Dobrý den, tento termín mám volný a rád bych Váš svatební den nafotil. Více o mě a mých službách naleznete na mém profilu nebo internetových stránkách emoticon Ceny jsou individuální dle Vašich požadavků. Pokud se Vám moje tvorba líbí, tak mi napište a můžeme se domluvit blíže. Budu se těšit na případnou spolupráci. Přeji hezký den Erik
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, dovoluji si reagovat na poptávku svatebního fotografa. Rádi nafotíme Vaši svatbu, protože focení milujeme, navíc můžeme přijet i s fotokoutkem. Vaše portrétové focení nevěsty a ženicha pro Vás bude zábavou. Podívejte se na naše svatební stránky , je tam vše uvedeno včetně ceníku. Focení svatby celý den za krásných 8000,-Kč, což je velice přijatelná cena, navíc včetně fotoknihy. S pozdravem Matěj Škraňka, AZ-fotoslužby
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?