Česko-anglická svatba. Co vše je k tomu potřeba?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, jsem moooc ráda, že jsem našla takovéhle super místo na pokec a moc doufám, že mi budete moct poradit...příští rok si beru angličana, u nás na Moravě. Zjišťovali jsme si už, co je k tomu všechno potřeba, ale já mám takový pocit, že je tam něco, co nám neřekli a že pak budeme muset lítat na poslední chvíli.. Takže bych moc ocenila, kdybyste mi mohly poradit a říct všechno, co o tomhle tématu víte nebo jste slyšely..Předem moc děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: ty jsi ted v Cechach? nas preklad stal 22oo,-Kc a prekladatel nas bude stat 2900,-Kc
Odpovědět
jj ja som v cechach, my tu zijeme ;-) za preklad sme platili 350 za stranku a za tlmocenie tristopado na hodku :-) mame ju asi na 5 hodin, tak supris cena, vyjde nas to asi 1500.-......
Odpovědět
Profilova fotka
aha a co tam dela ten tvuj????
Odpovědět
projektoveho managera v tescu.....ale hlada si nieco ine, on je v tescu uz 10 rokov a uz ho ma plne bryle, je vypaleny uz, kazdy ho len zneuziva preto, lebo pozna ich procesy od a po zet a polovicu toho, co robi, robi za banboh zaplat, ani nie dakujem..... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a on je anglican?
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych se jednou chtela prestehovat zpet do Cech, jen nevim co by tam ten muj delal.. :-| Tady mame oba fajn praci..
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: moc dekuju za ty informace! :-) :-D
Odpovědět
jj anglican, trochu prdly ze sa mu paci u nas, ale moj :-p :-D bluejay neni zac ;-)
Odpovědět
baby chcete pocut srandu =-) =-) Moj dnesny den: 1.rano sa nam psik pokakuskal na chodbu, lebo sme drichmali a ignorovali jeho volanie prirody 2. Ja som vyliala rano cely liter mlieka do chladnicky - polozila som flasu lezato takze cela vytiekla 3.Sli sme do Litomeric (z Prahy) odovzdat na matriku papiere - prisli sme na to (nastastie na zaciatku cesty) ze nemam Certificate of no Impedimence pre hadena - nechala som ho v praci, takze sme este leteli cez celu prahu na Pankrac zobrat papier 4. Dopravna zacpa samozrejme 3x horsia ako byva normalne, musela som zrusit uplne vsetko, co som mala na dneska naplanovane - od zubara, cez prehliadku domu az po svad.salon 5. Na matrike nam pani povedala, ze potrebujeme este jeden podpis a razitko na ten Certifikat od MInisterstva Zahr.Veci, ze nam to bez toho nezoberie......takze sme sa trepali na Litomeric zbytocne 6. Haden kvoli tomu pride o 2 hodiny neskoro na meeting do Bratislavy, kde mal uz o 12.00 byt - este je na ceste :-( 7.V tom strese sme potrebovali nieco zjest tak sme na pumpach kupili jedlo, samozrejme som sa okydala cokoladou 8.Takze som si bezala kupit nove tricko, lebo to stare je uplne zaspinene :-( 9.A hura, posledna vec - zabudla som si v aute sluzobny mobil - auto je na ceste do Bratislavy :_((( 10. a to nehovorim o tom, ze vlastne ofiko som cely den v praci :-( tak snad nebude pruser
Odpovědět
Takze dneska sranda nad srandy, co sa este stane? ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: ty balho, tak to mas o zabavu postarano :-D :-D :-D
Odpovědět
to jo teda ]-( a o tretej musim vypadnut, lebo nam pride zaujemkyna o byt :-| takze dneska v praci od 12.00 do 15.00, bez telefonu..... no radost, naco som vobec tu...... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
tak ten Certificate musi potvrdit este 'vyssia moc' ked to je vydavane ambasadou, tak len na to upozornujem......sice matrikarka si nebola ista, nastvala ma ze nam to nepovedala hned, vie ze sme z Prahy a leteli sme tam uplne zbytocne ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
cuttysark: tak to je teda poradny den blbec!! ]-( Snad se vam uz nic jineho nestane! Ty matrikarky jsou docela zakerna odruda lidi, jak tak tu ctu, tak se zrejme vyzivaji kdyz lidi posilaji od certa k dablu!
Odpovědět
no tak snad sa uz nic nevyskytne........teraz uz som doma, uklizene, cakam na Hadena kym sa dohrabe z Bratislavy...dneska bolo toho uz moc.......
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj cuttysark, tak co, zvladli jste dnesek bez katastrof? ;-) Ja se uz predem obavam ze nas bude matrikarka honit z cech do anglie a zpatky :-(
Odpovědět
hehe dneska ok! Neboj urcite nebudete mat tolko problemov jak my...
Odpovědět
no tak podla umluvy 63 Evropske rady to blbe razitko od Ministerstva nepotrebujem, to je sila takze sa do Litaku budeme trepat zase a uz sme to mohli mat hotove odovzdane vsetko :-((( ]-( ]-(
Odpovědět
nasrata som teraz ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
]-( tak to je fakt k vzteku! Vidis, ja to rikam matrikarky jsou tu proto aby nam stizili zivot! Ale hnat vas pro neco co nepotrebujete je fakt mazec!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by nasralo asi kazdyho ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
tak som jej pisala mail a odpisala mi len : Bereme to na vědomí přjeďte bez razítka ]-( ]-( ziadne pardon, omluva nic 8-( 8-( 8-( to by som chcela asi moc neee 8-( 8-( a ten zakon plati od roku 1998!!!!!!!!!!! ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
inak je to zakon 287/98 o zruseni overovani listin vyhotovenych diplomatickymi zastupci nebo konzularnimi uredniky. Jako sorry ale od roku 1998 neboli schopne si toto nastudovat ci co????
Odpovědět
Profilova fotka
cutty: bych si od nich nechala proplatit veskere naklady, krava jedna
Odpovědět
a teraz si predstav ze by som tam nevolala ale rovno tam dosla aj s 600korunovym kolkom a tam by som sa dozvedela ze to nepotrebujem...s tym kolkom by som mohla potom vies co...
Odpovědět
Profilova fotka
ty urady, to je neco
Odpovědět
no v kazdom pripade zabezpecia, aby si sa nenudila...
Odpovědět
Profilova fotka
to je vazne sila ]-( krava jedna neschopna!! Prece kdyz neco podelam, tak to nejmensi co muzu udelat je ze se omluvim!!! Ale to by jsme vazne po ceskych urednicich chteli zazraky.. ]-(
Odpovědět
chjooo no prave, ja uz to snad neriesim nebo co..... no dufam ze nam teda vyjde aspon vo veciach co chceme zmenit a uz bude v pohode. Inak kazdy vravi ze ona je jako v pohode ale ze sa asi nevie moc spravat no....... =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?