Představujeme ti nový design Beremese.cz :-)

13. říj 202066
  • @jana_martish  asi bych zkusil řešit ty "chybky" s programátory.. za poslední půlrok jsem nic nepřenastavoval a jen dnes se mi to stalo u dvou notifikaací, předtím nikdy.. 🙂 ať se to podaří vyřešit 🙂

• @martinvlcek  jasné, riešiť to budeme, no tento konkrétny bug nemá takú prioritu, ako napr. to, že odporúčania sa nepridávajú do profilu PRO, či iné chyby, ktoré je dôležitejšie vyriešiť. Čiže ja len, že ak Vás tie notifikácie obťažujú, tak viete si ich zrušiť hneď 🙂

• @michaela_recht  Prosím, kolegové pracují, nebo spí? Nerady bychom 8 let vedený diskusní kroužek přesouvaly na jinou platformu....

• Sponzor fóra
  • @jana_martish  Tak ještě malý update - kromě toho, že pořád nefungují prokliky z doporučení, tak se těch doporučení zobrazuje u každého profilu jen maximálně 8 a ta další nejdou vidět, přestože tam je třeba napsáno "doporučuji 12 dodavatelů".

• Omlouvám se ale nevím co dělám špatně když chci vložit novy inzerát .. všechna pole mám vyplněné přesto uložit nejde

• @papupapa  Ahoj, prosím, môžeš mi poslať do správy screenshot vyplneného inzerátu, aby som videla či náhodou nerobíš chybu pri jeho vyplnení? Ďakujem 🙂

• Ahoj, po prihlaseni mi nefunguje seznam ukolu. Ukazuje mi to 0 splnenych z crlkem 0 ukolu. Bez prihlaseni to funguje, ale je jich videt jen par a pak to chce prihlaseni. Po prihlaseni opet vsechny zmizi

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat