Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

yamsick Aktivní

Svatba byla 17. srpna 2019 Hynčice, Region Nový Jičín  • 

Fotograf Adam Michna
Catering Stanislav Hradečný
Svatební oznámení Vlastní výroba
Instrukce pro svatebčany Vlastní výroba
Podvazek pro nevěstu Fler - Ivory Bride
Doplňky ženicha BeWooden
Obuv John Garfield
Make-up Kristýna Dvořáková
Bižuterie I am náušnice
Šperky Řetízek dárek od manžela
Svatební prsteny Zlatnictví Karel Stoch Ostrava
Zásnubní prsten pro nevěstu ALO diamonds
Květiny Petra Jurajdová, květiny Odry
Rozlučka se svobodou V režii mé úžasné svědkyně a sestřičky v jednom :)
Svatebni koordinátor Nevěsta a svědkyně :-D
Výzdoba Aliexpress, Ebay
Hudba DJ Beňa - DJ Beňa alias Honza Beneš z Ostravy. Dostali jsme na něj doporučení od sestry, hrával jim na školních plesech a poslední roky se začal orientovat více i na svatby. S Honzou byla skvělá domluva a i když jsme hudbu odsunuli až na posledních 10 dní před svatbou, krásně se s tím popasoval a zvládnul to na 1*. Hrál nám k obřadu, kde měl hudbu již sestříhanou a zaměřil se na hlasitost pasáží při příchodu / obřadu / líbačce a gratulačkách. U oběda nám hrál příjemnou swingovou hudbu, která k jídlu dotvářela příjemný podkres a večer hrál tak, aby udělal radost nejen nám, ale i našim tatínkům (rockové vypalovačky 80. a 90. let) a ostatním hostům. Hrál na přání, ale snažil se to zakomponovat tak, aby jednotlivé celky dávaly smysl. Honza byl opravdu perfektní volba.
Koláče S láskou pečené - Na firmu S láskou pečené z Ostravy Polanky jsme dostali doporučení od známé poté, co mě vypekla paní Godulová z Těrlicka. Musím říct, že jsem ráda, že to tak nakonec bylo, protože s paní Chládkovou (S láskou pečené) byla fantastická domluva a koláče byly prostě neskutečně dobré. Náplni bylo opravdu až po okraj a navíc dělala různé velikosti. Na rozvoz koláčů jsme volili 9cm, na svatbu pak menší 7cm velké a bylo to akorát.
Dorty DeCupcake - Na paní Urbánkovou jsem našla doporučení tady na Beremku a jsem tomu opravdu ráda. Navíc peče i do kavárny Doma v Novém Jičíně, takže jsme zašli na první ochutnávku právě tam. Paní Urbánková dělala z kraje roku i svatební ochutnávkové balíčky a na jejich základě jsme se nakonec rozhodli pro náš dort. Čokoládový korpus, 2 patra limetkový a spodní patro čokoládový krém. To celé proloženo malinami. Byl perfektní a mě jen mrzí, že jsme si kousek nenechali a v neděli celý dort rozdali :-D S paní Urbánkovou byla také perfektní domluva a dovezla nám dort až na místo už v pátek, aby byl dort dobře nachlazený.
Svatební šaty MiaBella - šijeme z lásky ke kráse - Na MiaBellu nemohu říct nic negativního. Navštívila jsem jak paní Lenku u Prahy, tak i paní Zuzku v Martině a musím říct, že jsou obě velice příjemné dámy, jejichž cílem je jediné. Zařídit, abyste se ve svůj velký den cítila skvěle. Jsem ráda, že jsem šla nakonec do krátkých šatů. K našemu místu se to perfektně hodilo a navíc mi v nich bylo celý den krásně a nemusela jsem se převlékat. Šaty jsou z kvalitních a příjemných materiálů a já už se jen těším, až si vyberu barvu, na kterou je nechám obarvit :)
Ženichův oblek Polský Těšín - Euromagic - Ženichovi jsme pořídili hned dva obleky i včetně obuvi a košil v Euro Magicu v Polském Těšíně a určitě se to vyplatilo. Narazili jsme na opravdu příjemnou prodavačku a cena je prostě bezkonkurenční. Můj nastávající má sice konfekční postavu, takže co obléknul, to mu sedělo, ale můj bratr i taťka potřebovali různé velikosti kalhot a sak a ještě nějaké úpravy a s ničím nebyl problém, úpravy byly za 100 Kč a na počkání (do hodinky). Pokud o svatbě víte předem, doporučuji zajet tam ještě v období říjen-březen, kdy tam ještě není tak plno kvůli blížícím se svatbám a zároveň už jsou taneční v plném proudu :)
Civilní obřad Rodný dům Johanna gregora Mendela Vražné - Obřad, hostina i ubytování probíhala přímo v Mendelově domě a jsem tomu opravdu moc ráda. Je to sice náročnější na přípravu a spaní pro hosty je docela bojové (10, 12, 16 lůžek na pokoji, 2x jednolůžko a 2x dvoulůžko), ale myslím, že to všichni bez problémů zvládli :) Byli jsme na místě už od pátku a chystali ho. Kdo zvažuje svatbu ve vlastní režii ve vesnickém prostředí, určitě doporučuji zajet se zde podívat. Navíc je místo relativně malé, dá se uzavřít, takže děti nemohou nikam utéct a mohou ležet na trávě na dvorku, takže jsou pořád všichni spolu, ale zroveň si každá skupinka může najít nějaký svůj koutek.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
yamsick
Péťa - 28 r. Vašek
Registrace: březen 2013
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 22
Inzerátů: 11
Přátelé: 8
Po svatbě
0 0 7 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (52)