coverphoto
Aktivní

romikkeiko

Zmrzlá
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. říj 2017
Info o svatbe
Svatba byla 16. 6. 2018
753
od svatby
Aktivita
43 příspěvků ve fotoblozích
114 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +114
Svatební album
Zmrzlá a Zmrzlý
16. 6. 2018 | 118 fotek
výzdoba
vlastní - Inspirace převážně zde.
květiny
Alena Kodejšová - S touto paní je to poněkud složité. Kytkám nerozumím, tak jsem jen uvedla, jaké barevné a tvarové kombinace bych měla ráda. Bohužel jsem až do konce nevěděla, jaké květiny v kytici budu mít. Chtít k ní ladit ostatní výzdobu, tak mám regulérně smůlu. Její chování na samotné svatbě popisuji níže. Přesto byla kytice ne úplně podle mých představ, ale k šatům a k prostředí se hodila, celkový dojem hezky dotvořila.
svatební prsteny
Ocelnictví Kladno - Snubní prsteny z wolframu. Přijeli jsme po předchozí domluvě na prodejnu osobně, otevřeli pro nás i v době inventury. Neměli bohužel takový výběr, jako mají na stránkách, ale vybrali jsme.
bižuterie
Preciosa - Od této firmy jsem měla přívěšek.
účes
Make AAB - Ani zde jsem přesně nevěděla, jak mé dlouhé vlasy zpracovat, ale Anděla si poradila hned a skvěle. Lokny časem povolily, to je jasné, ale bez ní bych jako víla nikdy nevypadala.
make-up
Make AAB - Neměla jsem jasnou představu, přála jsem si výrazné oči a to mi splnila do puntíku. Je to velmi přátelská mladá paní, která i ve vypjatých situacích zachovává klid. Nemohu sice říct, že se za celý večer make-up nehnul-hnul, ale nevydilo mi to.
svatební šaty
Marta Bradáčová - Kamarádka, která šije po večerech, hrozná perfekcionalistka, která jeden šev předělává klidně 5x a tím se dostává do skluzu. Práci odevzdává na poslední chvíli, ale stojí to za to - vždycky. Sedly jsme si jako lidé a sdílíme podobné představy, její šaty byly to nejhezčí na celé svatbě.
dorty
cukrárna JAVEKO v Jablonci nad Nisou - Vytvořili nám jednoduchý, lehký a nepřeslazený dort za bezkonkurenční cenu. Také skvělá volba.
instrukce pro svatebčany
vlastní - Zjistila jsem, že všichni stejně jen četli dresscode, koukli na mapky a zbytek vynechali, ale určitě instrukce jako takové mohu doporučit. Mají svůj smysl a hodně ulehčí.
svatební oznámení
Woodenland - Nápad na dřevěné puzzle místo svatebního oznámení vznikl absolutní náhodou a také měl úspěch. Přesnou podobu jsme řešili asi 14 dní, aby vše bylo krásně čitelné a bez chyb. Vydrželi to s námi, radili nám a i když se specializují na dřevěné hodinky, oznámení zvládají na jedničku.
ubytování
Chata Rychtářka, Janov nad Nisou - Příjemné, nepřeplácané pokoje. Majitelé nám ve všem, opravdu ve všem vyšli vstříc. Měnili jsme spoustu věcí několikrát podle toho, jak se nám jednotliví hosté nahlašovali a znovu odhlašovali, a vždy jsme se setkali s pochopením. Já už ani nevím, jak víc Rychtářku vynachválit. Má své kouzlo, má skvělé majitele a my prostě nemohli udělat lépe.
hostina
Chata Rychtářka, Janov nad Nisou - Pán vaří poctivě a přitom zdravě. Nic nebyl problém, domluvili jsme menu během chvilky, stejně tak raut, který byl částečně složený i z vegetariálnských a veganských jídel, hosté chválili a my vřele doporučujeme.
hudba
DoNaha - Zpěvák s kytarou a zpěvačka. Jsou výborní, hrají na přání, interagují s publikem a chrlí pozitivní energií.
fotograf
Martin Koubek - Martina znám již řadu let a po svatbě se z něj stal můj švagr, takže hodnotit do jakožto profesionála je poněkud těžké. Rozhodně jsem ocenila jeho klid při dopoledních komplikacích, jeho dobrou náladu při párovém focení. Viděla jsem zatím jen dvě fotky, ale jsou nádherné, jako všechny, které mi kdy fotil, takže vřele doporučuji.
Žádné příspěvky