coverphoto
Neaktivní

vitezove

  /  24 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. čvc 2015
bydlí v městě Mělník
Info o svatbe
Svatba byla 8. 7. 2016
1468
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
173 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (33)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Svatební album
Princezna Prasátko a Želví Ninja
8. 7. 2016 Česká Lípa | 1 fotka
kameraman
Pictures of Moments - Na mládí nehleďte, tito kameramani přesně vědí co mají dělat. Všechno mají vymyšlené, zorganizované, mají kvalitní techniku, natáčejí i dronem a to vše za poměrně bezkonkurenční ceny. Video je opravdu krásné, rozhodně doporučuji.
šperky
Melvys z Fleru - Čelenka/diadém vytvořená podle mé idei, sklidila obrovský úspěch. Všem se moc líbila.
účes
Henrieta Olivová, Česká Lípa - Paní kadeřnice je opravdu odborník na svém místě. Vlasům rozumí, udělala mi předsvatební barvu, kterou mi pořád lidé chválí. Na zkoušce jsme ale většinu času vypotřebovali na neplánované barvení, takže samotný účes jsme jen tak naznačili. Pak jsem jí z domova posílala ještě fotku, jak bych chtěla aby to asi vypadalo, chtěla jsem jen malou úpravu. No a v den D mi udělala úplně jiný účes, než jsme se domluvili :-DD. Byla jsem z toho lehce v šoku, ale i tak si myslím, že to dopadlo dobře. Pořád si myslím, že bych raději měla prostě víc vlasy do obličeje a ne takhle nadzvedlé hned od začátku, ale když jsem si zvykla, že jsem najednou o několik cm vyšší tak se mi to líbilo. Bylo to opravdu zajímavé a neotřelé, a účes vydržel v podstatě i do druhého dne.
make-up
Sašenka Fricová - Slečna Saša je hrozně milá a pečlivá osoba. Udělala mi opravdu krásné líčení, nalíčila i svědkyni. Oboum nám to drželo až do noci v podstatě bez známek opotřebení. Všichni chválili.
ženichův oblek
Tinakli, zakázkové krejčovství - Moc milá paní ušila příteli trochu netradiční oblek (resp. z netradiční látky), ale poprala se s tím krásně a měl opravdu úspěch. Bohužel nikoho nenapadlo příteli říct, že když řídí, tak si musí vršek sundat, takže než dorazil, spotil se a oblek pěkně zmuchlal :-DD. Jak je leslejší, tak to bylo docela vidět, ale teda já bych si toho nevšimla, kdyby o tom furt někdo nemluvil :-DD Ale tak to je celý on, není to chyba obleku :)). Ten je parádní.
svatební šaty
Linie - Paní Floriánová mi ušila krásné a originální šaty, měli opravdu úspěch.
dorty
Markéta Silovská - Neskutečně milá a hodná paní. Je až z Varů a nechtěla nic za cestu, tak jsem je aspoň s jejím mužem pozvala na večeři. Přivezla mi dort, koláčky a linecký až na svatbu. Dort byl krásný, přesně jak jsem si přála (a neměla jsem zcela typické přání), koláčky zahučeli v lidech skoro okamžitě (budu si jich muset pár ještě objednat třeba na narozeniny), a linecké je neskutečně krásné (chtěla jsem takový speciální znak a vyšlo to nádherně). Opravdu 100% doporučuji, najděte si paní na facebooku, dělá to prostěj en tak, z lásky, z radosti a dělá i vánoční cukroví atp. Z dortu skoro nic nezbylo a to ho byla tuna. Zbyl nám jen malý kousek do mrazáku :-). Opravdu dobrota.
svatební oznámení
Já a Tygr tisk - Svatební oznámení jsem dělala sama a potom jsem si jej nechala vytisknout v tiskárně Tygr tisk v Praze, se kterou už spolupracuji léta a jsem s ní moc spokojená a stojí to tam sranda peníze.
catering
veronikakorp - Moc milá paní, bohužel jsem se s ní nakonec ani nepotkala :-DD. Všechno jsme domluvily přes beremko a facebook, dělá nádherné věci, slané dorty a obložené talíře. Přivezla na svatbu, kamarádka převzala a zase odjela. Všem moc chutnalo :-)).
hostina
Hotel Racek, Ústěk - Všichni v restauraci byli vždy moc milý, chodíme tam rádi občas na véču a tak. Pan majitel je velký sympaťák, nic pro něj není problém a celkem mají dost bezkonkureční ceny za jídlo. Ubytovaní jsme nebyli ale vím, že mají nádherné wellness, takže se určitě někdy pojedeme podívat. Jídlo bylo dobré, akorát trochu pomalá obsluha a protože nějak vázla konverzace (jak jsme seděli na konci stolu) tak jsem se hrozně nudila :-DD. Ale jinak bylo všechno prima. Určitě bych tam hostinu udělala znovu.
civilní obřad
Kalvárie Ostré, Úštěk - Krásný obřad venku, lavice jsme měli půjčené zadarmo, vyzdobit jsme si to mohli, jak jsme chtěli, pan starosta měl hezkou řeč, všichni byli moc hodní a ochotní.
fotograf
Jana KUB Photography - Česká Lípa - Super zážitek, focení nás hrozně bavilo, paní fotografka má přesné představy a spoustu nápadů, takže neskočíte u (tak něco dělejte, nějak se vařte atp.), je moc milá, příjemná, byla s ní legrace a fotky jsou nádherné. Rozhodně doporučuji, určitě jsem se s ní neviděla naposledy.
Žádné příspěvky