coverphoto
Neaktivní

vitezove

  /  24 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. čvc 2015
bydlí v městě Mělník
Info o svatbe
Svatba byla 8. 7. 2016
1606
dní po svatbě
Aktivita
1 příspěvek ve fotoblozích
173 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (33)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Svatební album
Princezna Prasátko a Želví Ninja
8. 7. 2016 Česká Lípa | 1 fotka
kameraman
Pictures of Moments
Na mládí nehleďte, tito kameramani přesně vědí co mají dělat. Všechno mají vymyšlené, zorganizované, mají kvalitní techniku, natáčejí i dronem a to vše za poměrně bezkonkurenční ceny. Video je opravdu krásné, rozhodně doporučuji.
šperky
Melvys z Fleru
Čelenka/diadém vytvořená podle mé idei, sklidila obrovský úspěch. Všem se moc líbila.
účes
Henrieta Olivová, Česká Lípa
Paní kadeřnice je opravdu odborník na svém místě. Vlasům rozumí, udělala mi předsvatební barvu, kterou mi pořád lidé chválí. Na zkoušce jsme ale většinu času vypotřebovali na neplánované barvení, takže samotný účes jsme jen tak naznačili. Pak jsem jí z domova posílala ještě fotku, jak bych chtěla aby to asi vypadalo, chtěla jsem jen malou úpravu. No a v den D mi udělala úplně jiný účes, než jsme se domluvili :-DD. Byla jsem z toho lehce v šoku, ale i tak si myslím, že to dopadlo dobře. Pořád si myslím, že bych raději měla prostě víc vlasy do obličeje a ne takhle nadzvedlé hned od začátku, ale když jsem si zvykla, že jsem najednou o několik cm vyšší tak se mi to líbilo. Bylo to opravdu zajímavé a neotřelé, a účes vydržel v podstatě i do druhého dne.
make-up
Sašenka Fricová
Slečna Saša je hrozně milá a pečlivá osoba. Udělala mi opravdu krásné líčení, nalíčila i svědkyni. Oboum nám to drželo až do noci v podstatě bez známek opotřebení. Všichni chválili.
ženichův oblek
Tinakli, zakázkové krejčovství
Moc milá paní ušila příteli trochu netradiční oblek (resp. z netradiční látky), ale poprala se s tím krásně a měl opravdu úspěch. Bohužel nikoho nenapadlo příteli říct, že když řídí, tak si musí vršek sundat, takže než dorazil, spotil se a oblek pěkně zmuchlal :-DD. Jak je leslejší, tak to bylo docela vidět, ale teda já bych si toho nevšimla, kdyby o tom furt někdo nemluvil :-DD Ale tak to je celý on, není to chyba obleku :)). Ten je parádní.
svatební šaty
Linie
Paní Floriánová mi ušila krásné a originální šaty, měli opravdu úspěch.
dorty
Markéta Silovská
Neskutečně milá a hodná paní. Je až z Varů a nechtěla nic za cestu, tak jsem je aspoň s jejím mužem pozvala na večeři. Přivezla mi dort, koláčky a linecký až na svatbu. Dort byl krásný, přesně jak jsem si přála (a neměla jsem zcela typické přání), koláčky zahučeli v lidech skoro okamžitě (budu si jich muset pár ještě objednat třeba na narozeniny), a linecké je neskutečně krásné (chtěla jsem takový speciální znak a vyšlo to nádherně). Opravdu 100% doporučuji, najděte si paní na facebooku, dělá to prostěj en tak, z lásky, z radosti a dělá i vánoční cukroví atp. Z dortu skoro nic nezbylo a to ho byla tuna. Zbyl nám jen malý kousek do mrazáku :-). Opravdu dobrota.
svatební oznámení
Já a Tygr tisk
Svatební oznámení jsem dělala sama a potom jsem si jej nechala vytisknout v tiskárně Tygr tisk v Praze, se kterou už spolupracuji léta a jsem s ní moc spokojená a stojí to tam sranda peníze.
Žádné příspěvky