coverphoto
Neaktivní

lucik91

Lucka B.  /  29 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
S přítele jsme spolu od 17.3.2008 a letos o Štědrý večer (24.12.2015) mne požádal o ruku. Byla jsem z toho opravdu na měkko. Rádi bychom se vzali na konci léta 2016 :) Takže budeme zařizovat a zařizovat a hledat jakoukoli inspiraci i rady :)
zaregistrovala se 28. pro 2015
bydlí v městě Louny
Info o svatbe
Svatba byla 20. 8. 2016
1414
od svatby
Aktivita
132 příspěvků ve fotoblozích
1 příspěvek ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (52)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +167
Svatební album
Lucka a David
20. 8. 2016 Chomutov | 171 fotek
obuv
Svatební Boty, Obuv, kabelky, bižutérie - Popelka team - Botky pro nevěstu - individuální přístup a udělané botky na míru. Opravdu doporučuji, jelikož jsou boty vážně úžasně pohodlné a dle vašich představ :-)
popůlnoční šaty
Lenka Zelníčková - Od paní Lenky jsem měla ušitou TUTU sukni. Nádherná sukně, která nadělala a ještě nadělá hodně parády :-) Přístup super, cena super a vlastně vše na 1 :-)
ženichův oblek
Svatební salon Delta - Fajn výběr obleků a hlavně jsme sehnali oblek v prodloužené verzi, který padl snoubenci jak ulitý :-) a za super cenu.
podvazek pro nevěstu
Svatební salon RiScha - Nádherný podvazek s kamínkem Swarovski. Určitě doporučuji :-)
výslužky
Cukrárna Petra, Chomutov - Jirkov - Všichni svatebčané byli nadšeni a už máme zprávy, že je většinou snědli hned druhý den :-D
doplňky ženicha
design empathy - Objednávala jsem pro ženicha manžetové knoflíčky :-) A obrovská spokojenost :-)
květiny
Květiny MP - Most - Dostala jsem doporučení a mohu také dál doporučit. Spokojenost nade vše. Květiny nádherně uvázané a ta vůně... <3 Pro kytice už nepůjdu jinam :-)
svatební prsteny
Snubní prsteny Danfil - Vybírali jsme a nechali si navrhnout dle vlastního návrhu (obrázku) ještě s úpravami. Danfil opravdu doporučujeme všemi 10. Ceny super, úžasný přístup (je vidět, že zde dělají lidé, kteří mají svoji práci opravdu rádi a tak to má být :-)) A ještě jsme měli prstýnky do 2 týdnů hotové :-)
účes
Salon HAIR Louny - Moc bych chtěla za krásný účes poděkovat paní Petře Koubíkové. Má vážně zlaté ruce :-)
svatební šaty
Svatební salon Delta - Super výběr, úžasný a profesionální přístup :-) Šaty byly nádherné a vážně jsem se cítila jak princezna (tak, jak si přeje se cítit každá malá holka)
koláče
Cukrárna Petra, Chomutov - Jirkov - Měli jsme připravený od paní Lenky i celý Sladký bar. Byl nádherně naaranžovaný a každý ho obdivoval. A nejenže vše krásně vypadalo, ale i úžasně chutnalo :-)
dorty
Cukrárna Petra, Chomutov - Jirkov - Svatební dort byl přesně dle obrázku, na kterém jsme se domluvili.
svatební oznámení
verixlenka - svatební a sváteční dekorace - Měli jsme od slečny vše - od oznámení, přes jmenovky až po výzdobu na auta... Vše precizně udělané a radost pohledět.
ubytování
Zámek Červený hrádek - Jirkov - Pokoje krásné a novomanželské apartmá jak z pohádky :-)
hostina
Zámek Červený hrádek - Jirkov - Obsluha super, jídlo výborné a celý přístup vážně výborný. Výzdobu nám připravili nádhernou a komunikace co a jak taky na 1.
hudba
Miniband- Most - Dostali jsme mnohá dobrá doporučení a i my je doporučujeme :-) Hrají vážně úžasně, průřez všemi žánry a fakt to umí rozjet :-)
kameraman
VIDEOJINAK - Hledali jsme dlouho, protože jsme chtěli netradiční a jedinečné video a narazili na kluky z Videojinak. Po shlédnutí jejich svatebních videí i krátkého filmu, který natočili byli jasnou volbou :-)
make-up
Antonín Faltýnek - Neodmyslitelná součást od Katky Faltýnkové, jsou vážně sehraný pár :-)
fotograf
Kateřina Faltýnková photographer - S Katkou se známe už několik let a jezdíme fotit jedině k ní, takže ONA byla jasná volba :-)
Žádné příspěvky