Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kucirlib Neaktivní

Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kucirlib
Tak a konečně máme oficiální upravené fotky ze svatby. Snad je tento týden stihnu nahodit ;-)
kucirlib
Tak zítra rozlučka se svobodou ... pro začátek bowling a pak do víru velkoměsta
kucirlib
Tak po víkendové návštěvě místa obřadu, jsme se rozhodli, že nebudeme mít hudbu žádnou. Byli jsme tak přesně v čas obřadu a všude byli naprosté ticho a byl slyšet jen zpěv ptáků. Tak proč ho rušit. Byla to paráda.
kucirlib
Po včerejší úspěšně vyrobené várce lucerniček budu dnes pokračovat rekvizitami do fotobudky ;-) čas kvapí a věcí je stále dlouhý seznam ;-)
kucirlib
O víkendu jsem si horkým olejem udělala centimetrový puchýř na prsteníčku levé ruky, pěkně na horní straně. Holt když se daří tak se daří.;-(
kucirlib
Tak ženicha už máme také oblečeného. Teď už jen čekáme na upravu délky rukávů u obleku. Paráda.
kucirlib
Tak máme fotografa. Mladej kluk, studuje fotografii a je to ženichův spolužák z VŠ. Původně měla fotit svědkyně, má to jako koníček, ale takhle se bude moci bavit s námi a ne lovit fotečky ;-)
kucirlib
Hurá tak prstýnky jsou doma. Hned jsme je vyzoušeli, ale pak zase hned zpáky uklidili do krabičky a já se na ně chodím stále koukat ;-)
kucirlib
Tak už máme doma vytisknuté oznámení a teď to ještě všechno poslepovat atd. Už máme i potištěné obálky. Teď už jen zvací kartičky a časem jmenovky a menu a papírová část bude hotová ;-)
kucirlib
Tak dnes jsem poslala na tisk část ze svatebního oznámení. Už se těším a jsem zvědavá jak to bude vypadat;-) ale ještě nás čeká hodně práce.
kucirlib
Dnešní návštěva salonů kvůli šatům. V Andělském studiu nádherné šaty a velmi příjemná paní. Dokázala objektivně poradit a najít vhodné šaty. Mám tam jedny favoritky. Avšak naprosté zklamání salon Venesis. Výběr šatů hrůza, materiál hrůza a za ty ceny

Svatební šaty (Článek)

Tak po včerejší návštěvě svatebních salonů, abych zjistila, který střih šatů mi sedí nejlépe, pomalu bere za své můj plán na jednoduché šaty. Vypadám v nich jako v pytli. A nejvíc se mi líbí šaty, které jsem zezačátku vůbec nechtěla. Vlečka, korzet,...

114 dní do svatba (Článek)

Tak dneska s hrůzou koukám, že už jen 114 dní do svatby a krom termínu na matrice a místa obřadu a hostiny nemáme zařízeno ještě nic. Jen konkrétnější představy o podobě našeho vysněného dne. ach jo.

kucirlib
kucirlib
Registrace: listopad 2010
Příspěvků: 697
Inzerátů: 0
Přátelé: 50
Líbí se mi tyto fotoblogy (13)
Moje kolekce