Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

dablikz Neaktivní

Svatba byla 9. července 2011 Jaroměřice nad Rokytnou, Region Třebíč  • 

  • Svatba byla opravdu nezapomenutelná,celá se nesla ve zmatku,kde nikdo nevěděl co bude dál. Dopoledne jsme s ženichem se snažily zachraňovat co se dalo,ale nakonec jsme to už museli vzdát a ponořit se do celkového zmatku a nechat se unášet tím celým chaosem.
    Následky byli, že můj bývalí mě byl pro svatební kytici, moji rodiče ještě dopoledne řešily kde budou jejich pejskové,takže místo aby pomohli tak hledali azyl pro hafany,s tím taky souviseli další problémy,že družičky jsem měla uvíznuté na místě konání rautu a neměl kdo pro ně dojet,takže mě neměl kdo obléci do šatů, auta nebyla nazdobená,protože buď nebyl zrovna kdo by s nima zajel ke květinářství nebo auta byla zrovna mimo město,takže mobily pořád drnčeli, focení jsme museli nakonec vypustit a zrušit místa,která jsme měli pronajata kvůli focení.... prostě jeden velký chaos.
    Já jsem si už pak musela dát slivku abych to vše lépe prodýchala...celková úleva pak pro nás oba přišla až při obřadu,kdy jsme si uvědomily co se vlastně děje a začali si to naprosto užívat,dokonce i focení jsme trošku zachránily a nafotily nějaké fotečky na zámku,sice fotečky nejsou dle představy,jsou to spíš momentky,které dokomentují ten chaotický,ale přesto výjmečný den. Svatebčané byli naprosto úžasní a chápavý a užily si s námi ten den naplno.
    Je toho opravdu spoustu,co se ten den událo,já postupně budu vepisovat jak bude chvilička a i fotečky budu postupně dávat,jsou to jen malé střípky zatím z toho našeho bouřlivého dne...
dablikz
Suzi Kudrnová - 34 r. Leoš Kudrna
Registrace: říjen 2010
Bydliště: Region Třebíč
Příspěvků: 5
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (18)
Moje kolekce