Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

losnikolos Neaktivní

Svatba byla 3. září 2011 Bořetice, Region Brno  • 

  • Loskaštanová. Předčila všechny mé usínající fantazie. Díky Jarkovi. Byl neuvěřitelný. Milý, sexy, romantický, krásný, usměvavý, šťastný, dojatý. A já? Nebyla jsem vůbec nervozní. Ráno jsem posnídala velmi dietně, dva párky, smažené vajíčko. Koordinátorce jsem předala všechny blbůstky na ozdobu a řekla jsem, že to nechám na jejím vkusu. (To bylo pro ni asi velmi zavazující, neboť se velmi vynasnažila). Byla jsem na sebe pyšná, sama sobě jsem se moc líbila, cítila jsem se skvěle. Po obřadu, při gratulacích, když jsem viděla, že ten silnej chlap, který šel Jarkovi za svědka pláče, se mi spustily slzy. Úplně to dorazil tatínek ženicha, kterému se leskly dojetím oči. A pak už jen neuvěřitelná zábava. Neuvěřitelné počasí. Neuvěřitelná nálada. A neuvěřitelné naprosto vše.
    PS: Milé karafiáty, tímto se vám velmi omlouvám, jste tak obtěžkány tolika předsudky z dob komunismu. Mou svatbou se doufám změní pohled na vás, protože si to zasloužíte. Byla jsem nadšená, jak roztomile a krásně jste vytvořily mou svatební kytici. Máte hrdé místo v mých oblíbených!
Losnikolos a Losjarinos - 3. září 2011 - Bořetice, Region Brno - 52 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
losnikolos
Krátké, strohé, výstižné: JÁ SE DNESKA VDÁVÁM! :)
losnikolos
MMSkou jsem poslala výsledek zkoušky líčení mamince a losjarinosovi. (viz. album) Maminka mi řekla, že si hned vzpomněla na Marilyna Mansona a losjarinos na Avatar. Vidíte v čem jsem vyrůstala a v čem žiju? :)
losnikolos
Na konci veletrhu jsem vyhamtila 20x jojo,20x kaucuku alias hopiku,milion pastelek a milion omalovanek. Jestli se ti smradove budou nudit, tak jim dam co proto.
losnikolos
Holky věděly jste, že se brčka potí? Včera jsem si balila věci na svatbu. Načančané brčka jsem jako správná hospodyňka skryla pod igelitový sáček, aby se neprášilo. Po zapaření se udělala "tý vado plíseň jak sviňa" Brčka nebudou, už se mi nechce. :)

Já vs. vizážistka (Článek)

Dneska jsem měla jít k vizážistce na zkoušku. (jdu nakonec až 31.8.) Poučena z neúspěchu mé svědkyně, která u ní byla před dvěma týdny a dostala kartáč, jsem se připravila....

losnikolos
Já: Prosím prosím! Pěkné počasí na 3. září, co ti to udělá? Farář spolužák: Můžeš si to domluvit u NĚJ sama. Já: Já vím, ale ty jsi jeho nejoblíbenější. A za to tě na hostinu posadím vedle jedné zbloudilé ovečky a můžeš ji ukázat cestu boží. :)

Její svatba aneb jak flegmatická nevěsta ke skvělé svatbě přišla (Článek)

Moje flegmatická svědkyně si (ne)chystala svatbu. Mé flegmatické svědkyni to bylo všechno úplně jedno. A nakonec dokázala mít úžasnou svatbu....

losnikolos
Moje maminka zazářila příspěvkem v návštěvní knize, celá rodina mi napsala poté různě vtipné sms :) http://www.mywedding.com/jarekandnikol/index.html
losnikolos
Rozlučka se svobodou? Neplánovaná, proto úžasná. Já, můj ženich a moje svědkyně. Večeře, láhev Jacka, bar, druhý bar, opět Jack, casino, výhra, Jack doma, volání na erotický pořad v tv, řehtání jako koňové, skvělý večer.
losnikolos
Vybírat hudbu, když jsem jako zatvrzelá vzorná žákyňka měla čtyřku z hudebky na vysvědčení, kdy doteď je pro mě holý nesmysl nakreslit houslový klíč, a babička o mně prohlašuje, že zpívám, jako když koza chčije na plech, je pro mě hotové peklo.

Los pokrytos (Článek)

Měla jsem černé svědomí. Že patřím k těm, kterým je najednou církev dobrá, když selže starosta i místostarosta jako oddávající. Dneska jsme měli první schůzku s farářem. Cítila jsem se, jako bych něco ukradla a šla na exkurzi na policejní stanici. Po vstupu...

losnikolos
Moje svědkyně má o měsíc dřív svatbu. Jdu ji za svědkyni. Je to moje kamarádka z gymplu. Oddává ji náš spolužák z gymplu. Ženich je náš spolužák z gymplu. Za svědka si bere našeho spolužáka z gymplu. Všichni z jedné třídy. Pro mě romantika..
losnikolos
Něco mi říká, že mě ten můj přizabije. :D jen takový hrubý nástřel a díky Kubian!:) http://www.mywedding.com/jarekandnikol.

Los okurkos (Článek)

"Tak dost.." oznámil mi přítel. " Já nic nevím, vůbec nic...nevím jaké šaty budeš mít, jakou kytici, boty, jakou barvu budeme mít, nebo na co mám schovávat zavařovačky od okurek" lehce jsem mu připomněla, že plánování svatby nechal celé na mě. V rámci...

losnikolos
Rozkaz včera zněl jasně. Prstýnky mám vybrat sama. Provázkem zjistíme velikost. :) Nejraději bych mu koupila kroužek ke klíčům, neboť ho stejně nosit nebude. A jako správná, dobře počítající hospodyňka si asi koupím ty vysněné botičky za ušetřené :)

Ostrouhaná mrkvička (Článek)

Mám zamluvenou fotografku. Hip hip hurá! Myslela jsem, že je to nemožné, vzhledem k tomu, že všechny nevěsty jako správné hujerky to mají zamluvené rok a více dopředu. Mám chuť udělat ostrouhanou mrkvičku, ale musím se řídit heslem přej a bude ti přáno. Takže...

losnikolos
Nemůžu uvěřit tomu, že jsem se na tuto stránku zaregistrovala, že sem přispívám ba dokonce, že sem vkládám fotky. Ale ty brďo fakt mě to baví holky.:) Díky za inspiraci.

Los terminatoros (Článek)

Obchodní a cenné balíky mi chodí domů jeden za druhým. Pošťačka i přítel jsou na nervy. Nevysvětlím, že v jednom obchodě je šedá stuha hezčí a v tom druhém ta růžová. Tedy vysvětlím, ale nejsem pochopena. Takže už raději nic nevysvětluji. Vrátila jsem se z...

losnikolos
Jen abyste pochopily děvčata, proč mám album pojmenované snad nebudu šílená nevěsta :D
losnikolos
losnikolos - 34 r. losjarinos
Registrace: březen 2011
Příspěvků: 48
Inzerátů: 0
Přátelé: 72
Líbí se mi tyto fotoblogy (35)