Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ivuskaa Aktivní

Svatba byla 8. října 2016 Annín, Region Klatovy  • 

  • Příběh našeho seznámení, který zazněl i při našem obřadu :).
    Od doby, kdy jsme se společně učili číst a psát, uběhla řada let. Kdybychom si během těch let každý z nás vedl deník, byli bychom dnes překvapeni. A tak jeden srpnový večer nás osud zajímavou náhodou zavedl k sobě a od tohoto večera se začal psát náš příběh.
    "Pavel rád jezdíval na zábavu do VH (pozn. vesnice). Když na nějaký čas přestal, protože mu začal akademický rok na vysoké škole – páteční večery si tu začala zpříjemňovat Ivona. Onoho srpnového večera měl, ale Pavel s kamarády zavítat na kapelu ve vedlejším městě. Ivona ten večer měla jet s kamarádkami také na tuto kapelu. Ale osud tomu chtěl jinak a tak oba dva skončili se svými kamarády na zábavě ve VH. Na otázku, co se ti líbilo na Ivoně, mi Pavel odpověděl: „Její úsměv, vlasy a pohled, který se zdál být opětován tomu mému“. Ivona si Pavla kvůli vzdálenosti ale vůbec nevšimla. Pro nic netušícího Pavla to byla však výzva a tak Ivonu požádal o tanec a troufale se s ní ten večer rozloučil polibkem."
    Jak čas plynul, pochopili jsme, že jsme víc než přátelé a že ten čas dalšího vzájemného setkávání byl dobrý k tomu, abychom poznali, že to co jeden k druhému cítíme, je láska. Zkrátka, poznali jsme, že další odstavce svého života chceme psát společně. A jak jinak začít společný život, než svatbou. Proto po krásných 8 letech svoji lásku proměníme v manželství a jak jinak, než symbolicky 8. října.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
ivuskaa
Ivona - 30 r. Pavel - 34 r.
Registrace: duben 2008
Příspěvků: 21
Inzerátů: 0
O mně: Sluníčkem dušičku potěš a zbytečnosti neřeš :)
Přátelé: 167
Líbí se mi tyto fotoblogy (15)