Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

converse Neaktivní

Svatba byla 18. srpna 2017 Chlumec nad Cidlinou, Region Hradec Králové  • 

Civilní obřad Penzion Alwin, Chlumec nad Cidlinou - Penzion mohu na obřad jedině doporučit, na vše jsou připravené a ve v šem nám vyhověli.
Hostina Penzion Alwin, Chlumec nad Cidlinou - Jídlo a vše naprosto perfektní, pokud uvažujete o svatbě na krásném místě v blízkosti Chlumce, mohu penzion Alwin doporučit na 100% jsme naprosto nadšený z toho prostředí, jídla i přístupu personálu.
Instrukce pro svatebčany Nevěsta - Objevila jsem zde krásnou skládací brožurku jako inspiraci, kterou jsem složila k oznámení, měla úspěch
Dorty Alena Rydlova-Dort jinak-Cernilov - Mohu jedině doporučit, naprosto perfektní dort ! Vypadaal přesně jako dort na předloze, kterou jsem paní Rýdlové předložila. Vše přivezla až na místo, dozdobila a byla velká úleva neřešit vyzvedávaní dortu atd. Ještě k všemu všem neskutečně chutnal, snědl se doopravdy úplně celý
Svatební šaty Salon Le Monika Jaroměř - Spokojenost, krásný salon.
Popůlnoční šaty ASOS
Šaty pro družičky Mango eshop
Ženichův oblek Blažek - Naprosto perfektní oblek, přesně takový, jaký jsme si představovali.
Doplňky ženicha Bubibubi - Perfektní přístup, více takovýchto milých firmiček :)
Doplňky ženicha TM Lewin - Kupovali jsme zde košili a padne fakt jak na ženicha ušitá.
Make-up Nikoletta Reiprichová - Dokonalé líčení, mohu jen doporučit
Účes Nikoletta Reiprichová - Nikča je dle mne nejšikovnější kadeřnice, kterou jsem kdy potkala. Udělala mi účes přesně dle mých představ a jsem jí vděčná, že jsem se díky ní cítila krásně.
Zásnubní prsten pro nevěstu Snubní prsteny Danfil - Vše v pořádku se vším jsme spokojeni a můžeme jedině doporučit. Jsme nadšení z prstýnků i z přístupu a servisu, který jsme dostali.
Výzdoba Nevěsta a svědkyně
Květiny Nejšikovnější sestřenice nevěsty - Splnila mi doopravdy vše, co jsem si v hlavě představila
Fotograf Barbora Bistiak Photography (https://www.facebook.com/barborabistiakphotography) - Nejlepší volba, jakou jsme mohli zvolit. Barča byla naprosto perfektní je to milá a přátelská holčina a zdokumentovala nám krásně celý den, přijde mi, že nic ze dne na fotkách nechybí.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
converse
Lucie - 26 r. Pepa
Registrace: září 2016
Příspěvků: 8
Inzerátů: 0
Přátelé: 13
Líbí se mi tyto fotoblogy (25)
Moje kolekce