coverphoto
Neaktivní

miruze

Miru
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 10. led 2017
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 9. 9. 2017
2363
dní po svatbě
Aktivita
8 příspěvků ve fotoblozích
30 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (4)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +94
Svatební album
Miru a Otta
9. 9. 2017 Český Krumlov | 98 fotek
šperky
Decadorn
Jediný šper, který jsem měla na sobě, byly naúšnice, které mi dala maminka před obřadem. Absolutní spokojenost, naprosto zapadly do celého konceptu svatby.
účes
Kristýna Korandová
To samé hodnocení jako u Magdy. Skvělá volba. Není co víc říct.
make-up
Magda Starková
Jednoznačně nejlepší z jižních Čech, pokud bych měla volit znovu, zvolím znovu ji. Absolutně pochopila co mi sedne. Nemusela jsem upravovat vůbec nic. Líčení bylo nenásilné, takové, jaké jsem si ho přála. Magda je navíc super baba, sedly jsme si perfektně. Doporučuju!
svatební oznámení
Fler - atelier Made
Taktéž bezvýhrad, vše jak jsme si domluvily, oznámení jsme měli do měsíce doma, všichni z něj byli nadšení.
catering
Restaurace Jelenka
Bez výhrad, pan majitel super, ochotný, vstřícný, slušný, personál to samé. Doporučuji.
hudba
Couple Of Sounds
Zde též nemám co dodat - doporučuji
dorty
Sněz mě dorty
Není co dodat, dort výborný, přesně podle obrázku, Vlaďka moc milá a příjemná. Akorát pokud bych měla vrátit čas a objednávat znovu, volím menší, nesnědlo se celé spodní patro. Jinak doporučuju!
květiny
EvaDekor, Praha
EvaDekor, Praha - EvaDekor, Praha - Tohle bude asi trochu rozpačitá recenze...Z kytek jsem upřímně byla zklamaná, tu svou jsem "zachraňovala" ještě v noci před svatbou. Z věnečku mi před obřadem upadaly květy, které byly značně unavené už ve chvíli, kdy mi bratr květiny přivezl (myslím, že květinářka by měla odhadnout, který květ vydrží a který ne a podle toho jej volit). V kytici nebylo skoro nic na čem jsem se s p. majitelkou domluvila: eustomy/jiřiny/ případně pryskřník, psala jsem jí, ať použije podzimní květiny, které jsou všude dostupné. Rozhodně se nejednalo o boho, rozevlátou vazbu, ale o vazbu klasickou (nevím, proč s těmito vazbami má téměř každý v ČR problém), stužku na květinu, aby se dala znovu dovázat mi vezla mámina sestra ještě před obřadem. Zkrátka květina byla naprosto odlišná od původní představy a mnou posílaného obrázku. Objednávala jsem květiny na výzdobu takže vím, že za cenu svatební kytice jsem měla vyzdobenou prakticky celou stodolu,
Žádné příspěvky