coverphoto
Aktivní

darcule

  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. úno 2018
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba bude 11. 6. 2022
132
dní do svatby
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
55 příspěvků ve fóru
1 inzerát
Skupiny
Brno
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
svatební oznámení
Svatební nezbytnosti
Opravdu si nemůžu vynachválit! :) Komunikace šla úplně na jedničku, vše bylo rychlé a oznámení je přesně podle mých představ (a to nutno říct, že jsme vařili poměrně z vody, protože jsem na celém internetu nemohla najít žádné "TO" oznámení, které by se mi líbilo) :) Maruška vytvořila oznámení přímo mně na míru a já už se nemůžu dočkat, co na něj řeknou hosté :)
svatební prsteny
BISAKU Snubní prsteny
Bisaku má za mě největší výběr a nejlepší možnosti přizpůsobit si svůj vlastní prstýnek na míru, o možnostech záruky a pravidelného servisu ani nemluva :) Obsluha byla také velmi příjemná a můj prstýnek nakonec (i když jsem se toho bála, protože jsem si ho nechávala dost upravit podle svých představ) předčil má očekávání a vypadá skvěle! :)
hudba
KV-Production
Volba ohledně DJe padla na KV- production. Byla s nimi bezproblémová komunikace a mají širokou nabídku DJů, kteří jsou se i schopní zastoupit, takže se nebojím toho, že bych týden před svatbou přišla o DJe :D Konkrétně máme zamluveného Jana Konečného a i s ním je zatím komunikace fajn, uvidíme co potom bude na schůzce :) Mají i vlastní portál, kam můžete dávat písničky na black list nebo wish-list, jsou tam přehledně faktury, termíny, kontakty,.. :) DJe máme každopádně až na večer, na obřad zatím hledáme živou hudbu :)
make-up
Jana Souralová
Účes i make-up svěřím té samé osobě :) Moc se mi líbí její tvorba, přijde mi velmi příjemná, komunikace je bezproblémová a navíc je z Boskovic, takže to nebude mít na svatbu daleko :) Zároveň učeše a nalíčí i maminky a družičky se svědkyní, což je super :)
šaty pro družičky
Reserved
Pro družičky nemám šaty, ale budou mít stejné skládané sukně ve světle hnědé barvě, svědkyně bude mít tu samou, jenom o odstín tmavší. Každá si pak vezme libovolný bílý top, aby každá byla jiná, ale zároveň tam byly ty sukně jako sjednocující prvek :) Vychytala jsem před létem slevy i velikosti (i když to byly nervy) :)
fotograf
Naše volba na svatebního fotografa padla na Vladislava Surmaje. Když jsem hledala fotografa, on byl jako jeden z mála, který má každou svatbu focenou jinak a originálně - nejsou to žádné strojené fotky dle šablony, kde se mění pouze ženich s nevěstou a okolí :) Když jsem ho pak slyšela mluvit na svatebním veletrhu a viděla jsem, že máme na plno věcí ohledně svateb a focení stejný názor, bylo to víceméně jasné :) Předsvatební focení probíhalo bez problémů, dostali jsme navíc několik tipů jak pak na svatbě pózovat nebo kam se dívat, aby z toho byly krásné fotky - komunikace s paní Surmajovou je taky na jedničku :)
hostina
u srubu
Obřad, ubytování, hostina, zábava - vše v jednom na jednom místě nedaleko Boskovic :) Už podle fotek se mi místo moc líbilo (především louka, na které obřady dělají s úžasným výhledem) - ale v momentě, kdy jsme tam přijeli na schůzku jsem věděla, že "to je ono" a jinde se vdávat nebudu :) Komunikace zatím probíhá víceméně bez problémů, mají plno možností dekorací, vlastní floristku a plno zkušeností se svatbami - a co je pro nás důležité, tak je to zhruba napůl cesty pro obě strany (přítel z Brna, já z Hradce Králové) :) Co je trochu škoda, tak ubytování je zhruba pro polovinu hostů, ale většina našich hostů pojede z Brna, což je blíž, takže ti mohou odjet pohodlně spát domů a zbytek, který pojede z větší dálky bude spát na místě :)
dorty
Future Sailors
Podle mě naprosto nejlepší a bezkonkurenční tartaletky (a samozřejmě nejen tartaletky) v Brně! I můj přítel, který není na sladké jejich zákuskům neodolá a všude je doporučuje - ještě se nám nestalo, že by nám něco nechutnalo :) Když jsme pak řešili sweet bar a dort, nebylo to vůbec těžké rozhodování - rezervaci už máme a nemůžeme se dočkat! Navíc zajistí dopravu až na místo, což je za nás taky velké plus :)

Včera to bylo přesně 5 měsíců do svatby! <3 Prstýnky by měly být do dvou týdnů hotové, oznámení už se tisknou a i když to nejdůležitější už mám zařízené a zbývají už spíš ty drobnosti (kterých je ale nejvíc), stejně mám pocit, že nic nestíhám.. 😵 😃 Má to někdo taky tak? 🙂