coverphoto
Aktivní

darcule

Darča  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. úno 2018
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 11. 6. 2022
116
dní po svatbě
Aktivita
7 příspěvků ve fotoblozích
90 příspěvků ve fóru
5 inzerátů
Skupiny
Brno
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +54
Svatební album
Darča a Vojta
11. 6. 2022 Blansko | 58 fotek
Arte per tutti jsem si vybrala díky místnímu fóru a vůbec volby nelitujeme :) U obřadu jsme měli kombinaci piana a violoncella a bylo to úplně super - domluva s paní Břízovou taky probíhala bez problému, skvěle jsme se domluvili i na mém příchodu k oltáři na specifickou pasáž a i když mi paní Břízová den před svatbou psala, že odpadla violoncellistka, na svatbě byla náhrada a hrálo se úplně bez problému :)
obuv
Tamaris
Tamarisky nosím ráda i běžně, takže když jsem se začala dívat po svatebních botech, moje první kroky vedly tam - a správně :) Mám balerínky, které mají krajkovo-kytičkový vzor, který se hodí k mým šatům a jsou poloprůhledné, stejně jako vršek mých šatů, navíc jsou jako bačkůrky a nebojím se tím pádem o své nohy během svatebního dne :)
Nakonec jsem se rozhodla pro vlastní svatební šaty (s půjčovnami obecně nemám moc dobré zkušenosti) - do Elody až do Prahy jsem jela s kamarádkou prakticky jen na výlet a podívat se, nachytat inspiraci, ale nakonec jsem odjížděla s šaty zadanými do výroby :) Showroom je krásný, péče byla taky příjemná, komunikace s Elody probíhala na jedničku, šaty mi oproti původnímu modelu trošku přizpůsobili a vypadají super, materiálově i vzorem :) I když to pro mě znamená lítání z Brna až do Prahy kvůli zkouškám, nelituju :)
svatební oznámení
Svatební nezbytnosti
Opravdu si nemůžu vynachválit! :) Komunikace šla úplně na jedničku, vše bylo rychlé a oznámení je přesně podle mých představ (a to nutno říct, že jsme vařili poměrně z vody, protože jsem na celém internetu nemohla najít žádné "TO" oznámení, které by se mi líbilo) :) Maruška vytvořila oznámení přímo mně na míru, k tomu jsme vytvořili i různé nápisy na svatbu, jmenovky a nápojáky ve stejném designu a hostům se moc líbilo :)
svatební prsteny
BISAKU Snubní prsteny
Bisaku má za mě největší výběr a nejlepší možnosti přizpůsobit si svůj vlastní prstýnek na míru, o možnostech záruky a pravidelného servisu ani nemluva :) Obsluha byla také velmi příjemná a můj prstýnek nakonec (i když jsem se toho bála, protože jsem si ho nechávala dost upravit podle svých představ) předčil má očekávání a vypadá skvěle! :)
hudba
KV-Production
Volba ohledně DJe padla na KV- production. Byla s nimi bezproblémová komunikace a mají širokou nabídku DJů, kteří jsou se i schopní zastoupit, takže se nebojím toho, že bych týden před svatbou přišla o DJe :D Mají i vlastní portál, kam můžete dávat písničky na black list nebo wish-list, jsou tam přehledně faktury, termíny, kontakty,.. :) Náš DJ byl konkrétně Honza Konečný a byl naprosto super, všichni hosté si ho chválili, okomentoval celou svatbu a komunikace s ním byla naprosto bez problémů! :)
make-up
Jana Souralová
O účes i make-up se postarala ta samá osoba :) Janička byla velmi příjemná, komunikace bezproblémová a navíc je z Boskovic, takže to neměla na svatbu daleko :) To, co se změ na svatbě vytvořila bylo naprosto super, hosté mě skoro nepoznávali a všichni chválili :) Zároveň měla i pomocnici, která učesala maminky a družičky, takže super :)
šaty pro družičky
Reserved
Pro družičky nemám šaty, ale budou mít stejné skládané sukně ve světle hnědé barvě, svědkyně bude mít tu samou, jenom o odstín tmavší. Každá si pak vezme libovolný bílý top, aby každá byla jiná, ale zároveň tam byly ty sukně jako sjednocující prvek :) Vychytala jsem před létem slevy i velikosti (i když to byly nervy) :)
darcule přidala 9 nových fotografií
20. čvn 2022

Jak to dopadlo?

(29 fotek)

A je to doma! 🤎 Ani se mi nechce věřit, že naprosto všechno, a to i včetně počasí, vyšlo přesně podle plánu tak, jak jsem si to představovala 🙂

Postupně dám všechno dohromady a ukážu jak vše v reálu vypadalo 🙂

Prozatím všem nevěstám přeju hlavně pevné nervy a ať vše vyjde tak, jak si to vysníte 🤎

Hotovo! 😎 Koláčky rozvozené po hostech, čistých 12 hodin na cestě 🤦🏽‍♀️ Odpočet posledních 5 dní začíná ❤️

17 dní do svatby, 3 dny do rozlučky se svobodou.. Fakt se to děje! 🫣😅

Včera to bylo přesně 5 měsíců do svatby! <3 Prstýnky by měly být do dvou týdnů hotové, oznámení už se tisknou a i když to nejdůležitější už mám zařízené a zbývají už spíš ty drobnosti (kterých je ale nejvíc), stejně mám pocit, že nic nestíhám.. 😵 😃 Má to někdo taky tak? 🙂