coverphoto
Neaktivní

darcule

Darča  /  27 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 6. úno 2018
bydlí v městě Brno
Info o svatbe
Svatba byla 11. 6. 2022
708
dní po svatbě
Aktivita
7 příspěvků ve fotoblozích
94 příspěvků ve fóru
3 inzeráty
Skupiny
Brno
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +54
Svatební album
Darča a Vojta
11. 6. 2022 Blansko | 58 fotek
kameraman
michal rajen
Původně jsem si myslela, že kameramana vynecháme úplně, ale čím víc se svatba blížila, tím víc mi bylo líto nemít nějak zaznamenaný aspoň ten obřad.. Michalovi jsem psala zhruba 10 dní před svatbou, a z úplně čisté haluze byla naše sobota jediná volná, kterou ještě v létě měl.. Komunikace perfektní, dorazil na místo v předstihu, ani jsem ho při obřadu nepostřehla, po obřadu nám osobně popřál a odjel - a co je ještě víc super, když jsem se druhý den vzbudila, měla jsem od něj zprávu, že záznam z obřadu už je hotový :) Kvalita je super a já ho můžu jen a jen doporučit :)
Arte per tutti jsem si vybrala díky místnímu fóru a vůbec volby nelitujeme :) U obřadu jsme měli kombinaci piana a violoncella a bylo to úplně super - domluva s paní Břízovou taky probíhala bez problému, skvěle jsme se domluvili i na mém příchodu k oltáři na specifickou pasáž a i když mi paní Břízová den před svatbou psala, že odpadla violoncellistka, na svatbě byla náhrada a hrálo se úplně bez problému :)
obuv
Tamaris
Tamarisky nosím ráda i běžně, takže když jsem se začala dívat po svatebních botech, moje první kroky vedly tam - a správně :) Mám balerínky, které mají krajkovo-kytičkový vzor, který se hodí k mým šatům a jsou poloprůhledné, stejně jako vršek mých šatů, navíc jsou jako bačkůrky a nebojím se tím pádem o své nohy během svatebního dne :)
svatební šaty
Elody – šaty a prsteny
Nakonec jsem se rozhodla pro vlastní svatební šaty (s půjčovnami obecně nemám moc dobré zkušenosti) - do Elody až do Prahy jsem jela s kamarádkou prakticky jen na výlet a podívat se, nachytat inspiraci, ale nakonec jsem odjížděla s šaty zadanými do výroby :) Showroom je krásný, péče byla taky příjemná, komunikace s Elody probíhala na jedničku, šaty mi oproti původnímu modelu trošku přizpůsobili a vypadají super, materiálově i vzorem :) I když to pro mě znamená lítání z Brna až do Prahy kvůli zkouškám, nelituju :)
svatební oznámení
Svatební nezbytnosti
Opravdu si nemůžu vynachválit! :) Komunikace šla úplně na jedničku, vše bylo rychlé a oznámení je přesně podle mých představ (a to nutno říct, že jsme vařili poměrně z vody, protože jsem na celém internetu nemohla najít žádné "TO" oznámení, které by se mi líbilo) :) Maruška vytvořila oznámení přímo mně na míru, k tomu jsme vytvořili i různé nápisy na svatbu, jmenovky a nápojáky ve stejném designu a hostům se moc líbilo :)
svatební prsteny
BISAKU Snubní prsteny
Bisaku má za mě největší výběr a nejlepší možnosti přizpůsobit si svůj vlastní prstýnek na míru, o možnostech záruky a pravidelného servisu ani nemluva :) Obsluha byla také velmi příjemná a můj prstýnek nakonec (i když jsem se toho bála, protože jsem si ho nechávala dost upravit podle svých představ) předčil má očekávání a vypadá skvěle! :)
hudba
KV-Production
Volba ohledně DJe padla na KV- production. Byla s nimi bezproblémová komunikace a mají širokou nabídku DJů, kteří jsou se i schopní zastoupit, takže se nebojím toho, že bych týden před svatbou přišla o DJe :D Mají i vlastní portál, kam můžete dávat písničky na black list nebo wish-list, jsou tam přehledně faktury, termíny, kontakty,.. :) Náš DJ byl konkrétně Honza Konečný a byl naprosto super, všichni hosté si ho chválili, okomentoval celou svatbu a komunikace s ním byla naprosto bez problémů! :)
make-up
Jana Souralová
O účes i make-up se postarala ta samá osoba :) Janička byla velmi příjemná, komunikace bezproblémová a navíc je z Boskovic, takže to neměla na svatbu daleko :) To, co se změ na svatbě vytvořila bylo naprosto super, hosté mě skoro nepoznávali a všichni chválili :) Zároveň měla i pomocnici, která učesala maminky a družičky, takže super :)
darcule přidala 9 nových fotografií
20. čvn 2022

Jak to dopadlo?

(29 fotek)

A je to doma! 🤎 Ani se mi nechce věřit, že naprosto všechno, a to i včetně počasí, vyšlo přesně podle plánu tak, jak jsem si to představovala 🙂

Postupně dám všechno dohromady a ukážu jak vše v reálu vypadalo 🙂

Prozatím všem nevěstám přeju hlavně pevné nervy a ať vše vyjde tak, jak si to vysníte 🤎

Hotovo! 😎 Koláčky rozvozené po hostech, čistých 12 hodin na cestě 🤦🏽‍♀️ Odpočet posledních 5 dní začíná ❤️

17 dní do svatby, 3 dny do rozlučky se svobodou.. Fakt se to děje! 🫣😅

Včera to bylo přesně 5 měsíců do svatby! <3 Prstýnky by měly být do dvou týdnů hotové, oznámení už se tisknou a i když to nejdůležitější už mám zařízené a zbývají už spíš ty drobnosti (kterých je ale nejvíc), stejně mám pocit, že nic nestíhám.. 😵 😃 Má to někdo taky tak? 🙂