coverphoto
Neaktivní

beruska80

Jarka  /  41 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Co se má stát, stane se...
zaregistrovala se 15. úno 2006
bydlí v městě Tábor
Info o svatbe
Svatba byla 2. 9. 2011
4004
dní po svatbě
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
2 924 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (14)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +42
Svatební album
Jarka a Pavel
2. 9. 2011 Tábor | 46 fotek
květiny
Alfréd Kohout Tábor
Tak tady proběhlo velké zklamání. Sázela jsem na profesionalitu a předešlé dobré zkušenosti a výsledek zcela nenapnil domluvu a mé představy! Jediné, co mohu pochválit jsou květinové vazby: pro družičku, pro svědkyni (jen bych vytkla barvu stuh), korsáž pro ženicha (opět jiná barva stužky) a kytky pro maminky (vlivem teplejšího počasí rychleji vadly) - jen maličkosti. Kytky na auta - barvy odpovídaly, ale dopnit to asparágusem (který jsem absolutně odmítala a ještě zdůrazňovala, že ho vážně nikde nechci - na což se mi dostalo odpovědi, že ten už nepoužívají) - to už bylo příliš. Polštářek, to byla absolutní katastrofa (viz. obrázek v albu). Aranžmá na stůl - opět asparágus, prostřední gerbera nevydržela ani do začátku hostiny. Navíc bylo aranžmá i menší, než jsem chtěla. Kytka pro nevěstu: neodpovídala velikost, složení květin a barva stuh (ty měly otrhané konce). Já chtěla pouze bílé hortenzie, zelené karafiáty a zelené orchideje!!!!
svatební šaty
Salon Česlava Tábor
Vzhledem k mé konfekční velikosti to představovalo jistý problém. Navíc jsem měla původní představu o jednoduchých a nepřezdobených šatech - to se ukázalo jako nereálné. Tak jsem zvolila do jisté míry kompromis. Šaty jsem si nakonec za cenu půjčovného koupila. Před svatbou mi ale nechali šaty bez problémů vyprat a vyžehlit - což jsem ocenila. Bohužel mě zklamala úprava šatů, ta nedopadla moc dobře. Těsně před svatbou jsem něco málo schodila, tudíž mi šaty neseděly a tak bylo potřeba je upravit. Jenže paní švadlena vše nechala na poslední chvilku a já už potom neměla možnost si šaty vyzkoušet. Díky tomu se mi při všem to pohybu a řádění při focení krabatil sklad na břiše:(((
hostina
Škochův dům Tábor
Vynikající přístup i domluva, Jídlo bylo výborné, Obsluhijící personál ochotný a milý. Příjemné prostředí. Tabuli nám prostřeli jednoduše a vkusně. Jediné mínus bych udělila za chybičku, jež se vloudila - a to, že uvadla část květinového aranžmá.
ženichův oblek
+ kravata a košile - salon Česlava Tábor
slušný výběr, příjemné ceny - vše se nám podařilo vybrat na jednom místě - ženich to rozhodně ocenil
saténové bolerko ušité na míru - precizní práce, perfektní střih, rychlé dodání
účes
Vlasta Nováková Soběslav
paní vizážistka mě i krásně učesala, zcela pochopila, co potřebuji.....paráda
make-up
Vlasta Nováková Soběslav
profík každým coulem, byla jsem nadmíru spokojená. Paní vizážistka má prostě cit, výsledek předčil všechna očekávání
svatební prsteny
Kubík - snubní prsteny
mohu jedině chválit, krásné prsteny v kombinaci chirurgická ocel + stříbro, skvělá volba
Žádné příspěvky