coverphoto
Neaktivní

alhola

Alena Holubová-Langmajerová  /  34 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 10. kvě 2011
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 26. 5. 2012
2966
od svatby
Aktivita
14 příspěvků ve fotoblozích
9 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Skupiny
Sledované fotoblogy (17)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +85
Svatební album
Alena H. a Tomáš L.
26. 5. 2012 Kladno | 89 fotek
výzdoba
Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Jarce jsme dali cenový limit 7000Kč, barvu a zbytek nechali na ní... Odhadla nás dokonale - má cit,talent a výborný vkus. Když jsem poprvé vešla do restaurace, musela jsem zahnat slzy dojetí a manžel - ten to samozřejmě nepřizná byl dojat také... Neskutečně nádherná výzdoba - už i zarytí "staří mládenci" uznali, že naše svatba je asi rozhoupe a požádají svou drahou polovičku o ruku, protože tak nádherně vyzdobenou svatbu ještě neviděli a hlavně, že mysleli, že to muselo vyjít na desetitisíce a ono vůbec ne - svatební obchod JaMa se drží s cenami při zemi a paní zdobení svateb baví - neživí se tím proto cena není přemrštěná spíše směšná...
dárky pro hosty
Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Super obaly na čokoládky, meníčka, jmenovky a vše co bylo na stole - paráda:-)
civilní obřad
Růžový sad Lidice - Paní matrikářka byla příjemná a hlavně měla stejné příjmení jako jsem měla za svobodna já:-)))
hudba
DJ Král Miroslav - Zahraje cokoliv, umí udělat show - takový Mareš v kožichu za 15let:-)
fotograf
Zuzana Scharf - Myslím, že fotky budou vypovídat sami nejen o mých krásných šatech, úžasné dekoraci, obřadu, kytek, dortu ale i o mých kaskadérských kouscích..Zachytila vše neobyčejným způsobem-má neskutečnou fantazii a nic není nemožné:-), už se na fotky moc těším:-)
lampiony štěstí
Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Byl to dar od paní Rabiňákové a svatebního obchodu JaMa :-) Tímto moc děkujeme:-)) Letěl krásně a dlouho a kupodivu nic jsme nepodpálili:-)
květiny
Svatební salon Marcipán - Je mi trapné zase dát 5hvězdiček, ale jinak prostě nemůžu...Byly krásné všechny a pořád na ně koukám:-) Kytky jsem rozdávala i jako výslužku - protože byly nádherné :-)
svatební prsteny
make-up
Romana Čížková (Anet Studio) - Tak si představuji maskérku filmových hvězd - vždy když jsem od ní nalíčená a učesaná musím se představovat do zrcadla:-)
ženichův oblek
Blažek - Oblek seděl ženichovi tak, že jsem jej podezřívala, že si ho nechal ušít někde přímo na sebe...luxusní materiál za směšnou cenu.
doplňky nevěsty
Svatební salon Marcipán - Náhrdelník, náušnice + kytka do vlasů - originální kousky dokonale padnoucí k šatům - v jiných obchodech jsem našla jen drahé cetky..
šaty pro družičky
Svatební salon Marcipán - Originální kousek pro dokonalou svědkyni:-)
svatební šaty
Svatební salon Marcipán - Neskutečný výběr nádherných různorodých šatů a velmi příjemná cena + majitelka maximálně ochotná, příjemná, trpělivá a upřímná. (Pokud vidí, že šaty nesedí,řekne a navrhne jiné = než byste vypadaly na svatbě jako jitrnice,raději vám je neprodá):-)))
dorty
Svatební salon Marcipán - Nádherný dort s úžasným piškotovým těstíčkem, luxusní náplní a domácím marcipánem + pohodová cena
hostina
Restaurace Lidická Galerie - Perfektní komunikace s majitelem, super personál, výborné a originálně připravené jídlo.
alhola přidala 12 nových fotografií
14. čvc 2012

Alena H. a Tomáš L.

(89 fotek)
Svatební album
alhola přidala 5 nových fotografií
13. čvn 2011

Příprava

(57 fotek)
13. kvě 2011

Myslela jsem si, že když zarezervuji fotogravku rok dopředu, tak že volno mít bude... ona už má narváno??? Nechápu...