Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Alena H. a Tomáš L.   svatební album

alhola  •  89 fotek  •  26. kvě 2012, Lidice-Růžový sad, Region Kladno

Jaká byla svatba:

Svatební přípravy byly snadné - měla jsem kolem sebe 5UŽ(úžasných žen)-svědkyně Martinka, která se vdávala před rokem a za celou naši svatbu může - neb jsme se do její svatby naprosto zamilovali a vzali jsme si všechny její dodavatele z její svatby, paní Hanka ze Svatebního salonu Marcipán, paní Jarka ze svatebního obchodu JaMA, vizážistka Romča, fotografka Zuzka... Kdybych tyto dámy neměla kolem sebe, tak bych se asi raději nevdávala...
Co vlastně bylo pouze a jen na mě - byla hudba na obřad, lítání po úřadech a výběr kalhotek - jen proto, že jsem je vybírala v pátek před svatbou a Martinku jsem vyzvedávala až poté...Jinak vše-prstýnky, koláčky, dort, kytky,šaty, - prostě vše zařizovala se mnou...
Všem nevěstám bych přála kolem sebe těchto 5UŽ... Vaše předsvatební přípravy budou snadné-holky jsou zkušené, talentované a prostě dokonalé...Svatba proběhla naprosto v klídku a v pohodě, holky se prostě o všechno postaraly. Paráááááda.....

Doporučuji dodavatele:

Hostina Restaurace Lidická Galerie - Perfektní komunikace s majitelem, super personál, výborné a originálně připravené jídlo.
Dorty Svatební salon Marcipán - Nádherný dort s úžasným piškotovým těstíčkem, luxusní náplní a domácím marcipánem + pohodová cena
Svatební šaty Svatební salon Marcipán - Neskutečný výběr nádherných různorodých šatů a velmi příjemná cena + majitelka maximálně ochotná, příjemná, trpělivá a upřímná. (Pokud vidí, že šaty nesedí,řekne a navrhne jiné = než byste vypadaly na svatbě jako jitrnice,raději vám je neprodá):-)))
Šaty pro družičky Svatební salon Marcipán - Originální kousek pro dokonalou svědkyni:-)
Doplňky nevěsty Svatební salon Marcipán - Náhrdelník, náušnice + kytka do vlasů - originální kousky dokonale padnoucí k šatům - v jiných obchodech jsem našla jen drahé cetky..
Ženichův oblek Blažek - Oblek seděl ženichovi tak, že jsem jej podezřívala, že si ho nechal ušít někde přímo na sebe...luxusní materiál za směšnou cenu.
Make-up Romana Čížková (Anet Studio) - Tak si představuji maskérku filmových hvězd - vždy když jsem od ní nalíčená a učesaná musím se představovat do zrcadla:-)
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Mohu jen doporučit...:-)
Květiny Svatební salon Marcipán - Je mi trapné zase dát 5hvězdiček, ale jinak prostě nemůžu...Byly krásné všechny a pořád na ně koukám:-) Kytky jsem rozdávala i jako výslužku - protože byly nádherné :-)
Lampiony štěstí Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Byl to dar od paní Rabiňákové a svatebního obchodu JaMa :-) Tímto moc děkujeme:-)) Letěl krásně a dlouho a kupodivu nic jsme nepodpálili:-)
Fotograf Zuzana Scharf - Myslím, že fotky budou vypovídat sami nejen o mých krásných šatech, úžasné dekoraci, obřadu, kytek, dortu ale i o mých kaskadérských kouscích..Zachytila vše neobyčejným způsobem-má neskutečnou fantazii a nic není nemožné:-), už se na fotky moc těším:-)
Hudba DJ Král Miroslav - Zahraje cokoliv, umí udělat show - takový Mareš v kožichu za 15let:-)
Civilní obřad Růžový sad Lidice - Paní matrikářka byla příjemná a hlavně měla stejné příjmení jako jsem měla za svobodna já:-)))
Dárky pro hosty Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Super obaly na čokoládky, meníčka, jmenovky a vše co bylo na stole - paráda:-)
Výzdoba Svatební obchod JaMa - Majitelka Jarka Rabiňáková - Jarce jsme dali cenový limit 7000Kč, barvu a zbytek nechali na ní... Odhadla nás dokonale - má cit,talent a výborný vkus. Když jsem poprvé vešla do restaurace, musela jsem zahnat slzy dojetí a manžel - ten to samozřejmě nepřizná byl dojat také... Neskutečně nádherná výzdoba - už i zarytí "staří mládenci" uznali, že naše svatba je asi rozhoupe a požádají svou drahou polovičku o ruku, protože tak nádherně vyzdobenou svatbu ještě neviděli a hlavně, že mysleli, že to muselo vyjít na desetitisíce a ono vůbec ne - svatební obchod JaMa se drží s cenami při zemi a paní zdobení svateb baví - neživí se tím proto cena není přemrštěná spíše směšná...
None
10
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
1
None
4
None
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
None
1
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None