Květnové nevěsty

Ahoj holky co plánujete svatbu v teď v květnu...jak to vidíte? Už začínáte škrtat počet hostů? Já už sem docela bezradná 😞
Odpovědět
Zatím neřeším. Jestli bude situace špatná, tak to hosté pochopí. Já ale pořád doufám. Hostů máme i s námi 50. Už jsem se nervovala loni, letos se prostě vezmeme za každé situace. Prostě se to pojme tak, jak to bude možná. Bych se z toho taky mohla zbláznit... 😅
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, máme mít svatbu 22. 5. už přeloženou z loňska a přiznám se, že se už začínáme trochu bát. Hostů máme pozvaných 75 a to je jen nejbližší rodina a kamarádi (holt velká rodina). Když jsme zkoušeli seznam omezit, tak jsme schopni seškrtat tak na 50, ale víc nic. A představa, že jsem rok a půl plánovala a nakupovala vše zbytečně a nakonec bychom se vzali jen se svědky je pro mě dost frustrující. 😞 Zkoušeli jsme obvolat dodavatele, zda by se pro nás ještě nenašel nějaký termín srpen-září, tak bohužel vše plné, logicky. Nechali jsme tedy květen a další záložní termín máme domluvený 11.6.2022. Pořád ale samozřejmě doufáme, že to v květnu už bude nějak víc v klidu. Nezbývá, než ještě dopilovávat detaily a popřípadě pak vše rozseknout třeba měsíc před svatbou. Loni se to taky měnilo strašně rychle. Ale nezastírám, že z toho nejsem jak na jehlách. Taky záleží, zda máte menší, či velkou svatbu a jestli jste kdyžtak připraveni se vzít jen se svědky. Je určitě dobré připravit si víc variant a seznamů hostů, dle stupňů PSA a podle nich se s ohledem na opatření zařídit. 😉 Kéž by nám to všem vyšlo dle představ. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
My se prostě vezmeme. V plném počtu nás bude 35, ale i kdyby to nešlo, svatbu odkládat nebudeme. Udělali bychom alespoň obřad a focení. 😊 Ale zatím je brzy!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme svatbu plánovanou na 22.5. a se vším všudy je nás 32, bohužel, víc škrtat nemůžu, mám velkou rodinu a všechny bych je tam chtěla. Tak snad vše vyjde, jinak budu velmi ale velmi naštvaná! 😄 Přeji všem hodně štěstí 🙂
Odpovědět
Taky máme svatbu 22.5. A zatím neplánujeme nic odkládat. Bude nás 33 a máme pronajatý celý penzion, takže můžu být v klidu ohledně hostiny. A co se týče obřadu, tak se vezmeme klidně se svědky.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?