Radikální změna vzhledu po svatbě. Dát se na to?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
holky planujete nejakou zmenu vzhledu po svatbe?ja mam ted obdobi,kdy se mi nic nelibi a planuju neco novyho,cekam az si budu znova barvit vlasy,ze Zrzecky uz mozna nebude zrzecka ;-) Nechaly jste se treba nejak nove ostrihat?Je fakt,ze ja zmenu provadim tak nejmene 2x do roka i normalne.Muj rika,ze jsem jak chameleonek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kedysi som nosila kratke vlasy, ale potom som si ich nechala narast a som ovela spokojnejsia. S kratkymi vlasmi som sa citila najprv fajn, ale neskor mi to zacalo liezt na nervy, pripadala som si malo zenska, ako daky chalan. Teraz mi je lepsie. :-) A ani po svadbe sa neostriham, mozno len zmenim farbu (ale tu vlastne zmenim uz asi pred svadbou, lebo je teraz hrozne blond, je to prilis svetle). Inak co je zle na tom, ked ma starsia zena dlhe vlasy? Mne sa to strasne paci, pretoze vacsina zien okolo tej 40-ky ma takmer rovnaky kratky uces, pripada mi to take cudne. Nemusia byt tie vlasy strasne dlhe, ale paci sa mi, ked ma starsia zena vlasy napr po plecia.
Odpovědět
Profilova fotka
Znám ve svém okolí minimálně 10 ženských, kterým táhne na padesát a mají delší (nebo dokonce úplně dlouhé) vlasy. A právě ty vlasy z nich dělají nádherné ženské, kdyby se nechaly ostříhat, tak jsou z nich okamžitě normální tuctové usedlé maminy a babičky ...
Odpovědět
Všimla som si, že teraz nastal u nás taký trend, že staršie ženy si nechávajú narásť dlhšie vlasy..Vyzerá to oveľa lepšie, ako úplne krátke, ako povedala nika.A neviem si predstaviť, že by som sa mala svojich dlhých vlasov vzdať len preto, že už budem staršia :-| A keď kvalita nebude super, tak aspoň po plecia. Tiež neznášam krátke vlasy (na sebe), v detstve ma vždy mama strihala napriek tomu, že som chcela mať dlhé :-( A na strednej sme mali so spolužiačkami mániu strihať sa nakrátko, neviem, či som si myslela, že vyzerám dobre, ale bolo to otrasné :-p A priateľ (môj terajší manžel) mi vtedy povedal, že mi pristanú dlhé a prečo sa dávam stále strihať, tak po škole som mala už len dlhé a nechcem to meniť :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně! Taky mi přijde, že ženský, který nepodlehnou tý fámě, že starší ženská přece nemůže mít dlouhý vlasy, že naopak vypadají mnohem mladší než jejich vrstevnice. Přesně, většina ženskejch po padesátce má téměř totožný účes. Účes, kterym se "hází" do role starší dámy, babičky. Ale proč proboha? Kde je řečeno, že po padesátce je ženská stará na dlouhý vlasy!
Odpovědět
Taky plánuju po svatbě radikální změnu vzhledu, nechám si narůst břicho 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Žena po padesátce. Proč by nemohla vypadat třeba takhle ;o) http://lenaolin.net/por2/instyle2004-...
Odpovědět
skoro žasnu, co se tu řeší. Lidi se snad mění pořád a je to normální. I když pozor : před chvílí jsem četla v "drbně", že Partyšová má dokonce v předmanželské smlouvě, že se po svatbě nesmí změnit.
Odpovědět
vždyť změna je život ne? :-) a když jde jenom o vlasy tak ty přece narostou :-) a každej se cítí dobře v něčem jiným, já třeba chci vždycky to co nemam když mam krátké chci dlouhé a naopak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já do toho dneska jdu!Vlasy nemám ani teď dlouhé, ale kvůli svatbě jsem si je nechala trošku narůst a mám je kudrnaté. K romantickým šatům jaké jsem měla by se vrabčí hnízdo opravdu nehodilo. Ale teď už neváhám a jdu na délku cca 3 cm. Pro manžu to bude veeeelmi milé překvapení. Už jsem takový účes měla a byl hrozně spokojený. Jako jeden z mála upřednostňuje krátné a necutové účesy. Prý mi v něm vynikne obličej a jsem šmrncovní- no je to zlatíčko-lichotit teda umí. Zítra máme "druhou svatbu" - manžel měl úraz a naší svatbě měl zlomenou čelist a nemohl nic jíst a pít, takže jsem mu udělala druhou oslavu jen pro něj, kde bude všechno,co bylo na svatbě.Dokonce jsem zařídila i oběd, který jsme měli na svatbě - stejné jídlo ve stejných prostorách.Takže se moc těšíme a jsem si jistá, že bude i mou změnou nadšen. Nejvíc se těším na obličeje všech známých a rodiny, protože jsem to NIKOMU neřekla.
Odpovědět
majka, ten nech to vsetko dobre dopadne :-) drzim palce. ale k teme, ja tiez nechavam dorast vlasy, aspon trosku, aby sa s nimi dalo lepsie pracovat. ale nakolko budem mat na svadbe kamaratku-kadernicku (bude ma aj cesat) vymyslala som, ze namiesto cepcenia by ma mohla o polnoci ostrihat :-D samozrejme, ze sme to zavrhli, ale po svadbe pojdem na taku "moju" dlzku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaciatko81: ty jo! To je náhodou super nápad! Škoda, že mě to nenapadlo - i když u nás čepčení neprobíhalo ( u nás to není zvykem), ale i tak se mi ten nápad velmi zamlouvá!
Odpovědět
majka, jej sa to tiez paci ako napad ;-) ale neviem si to celkom predstavit, asi by to dlho trvalo lebo by sme museli najprv zmyt cely lak z vlasov a vsetko ostatne, aby sa jej dobre strihalo. ale je to urcite zaujimave :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
take prispivam se svoji troskou do mlyna :-) ja mam poslednich skoro 10 let dlouhe vlasy, tak na lopatky, kvuli svatbe jsem je mela uplne peroxidove peroxidove, manzel to tak ma strasne rad, ale ja uz se tesim, ze si do nich necham opet vyrobit hnede prouzky, mela jsem to tak pred rokem, nez jsem se rozhodla, ze na svatbu budu za nejblondatejsi blondynu :-N Jinak jsem nekde cetla, ze podle numerologie, kdyz clovek zmeni jmeno, tak se zmeni i jeho celkova energie a to ma dopad na to, ze by clovek nejradsi menil uplne vse, vlasy nevyjimaje :-) takze mame narok holky!!!! ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak, zmenila som trochu image uz pred svadbou, nechcelo sa mi cakat. Mala som vlasy prilis blond a podla mna sa mi to nie velmi hodilo, uz to bolo prilis svetle, tak som si dala taku medovu zlatu farbu, je svetlohneda s velmi mierne rysavkastym nadychom a vyzera to tak dobre, ze som z toho uplne nadsena. Tak si hovorim, ze aj k bielym svadobnym satam trosku tmavsie vlasy lepsie vyniknu. :-)
Odpovědět
ja sa pridavam, celkovu dlzku sice velmi menit nechcem, ale s farbou by sa nieco zislo urobit a to este pred svadbou, takze urcite nejaky bleducky melir. Inac ako mam vysvetlit kadernikovi, ze chcem uplne biele - ako slnkom vytahane pramene a nie zlte, hmm? vzdy mi spravia zlte pramene a az po case vyblednu, ale to uz su odrastene a treba robit novy...no a po svadbe si este dam vlasy ostrihat viac dopostupna pri zachovani celkovej dlzky samozrejme
Odpovědět
Profilova fotka
lienko 111, kdyz jsem sla vzdycky nekam poprve, rikala jsem, ze chci studeny, platinovy odstin meliru. Nejhezci bily odstin je melir Platineum od L`oreal, pracuji s nim ve vsech lepsich salonech. Ale samozrejme taky zalezi na tom, jaka je tvoje vychozi barva vlasu, jestli je mas i malinko do cervena (podton), tak asi melir budes mit vzdycky trosku nazloutly. Ja uz se meliruju asi deset let, takze jsem vyzkousela vselicos... Drzim palce !!! ;-) ;-)
Odpovědět
ja som sa rozhodla, že zo mňa bude blondína :-o To je riadna zmena, lebo teraz som čierna :-D Bude to síce trvať dlho, ale moja pôvodná farba je svetlá hnedá, takže z tejto farby už nebude problém prejsť na blond.. No určite kaderníkovi vysvetlím presne, aký odtieň chcem dosiahnuť a aj fotografiu farby, pretože nie je blond ako blond.. Mne sa práve veľmi svetlé blond odtiene nepáčia, skôr také prirodzené, alebo s hnedou farbou na spodných vlasoch..to je zaujímavé. aj táto farba je super http://www.imdb.com/gallery/granitz/3...
Odpovědět
No ja az taku radikalnu zmenu nechystam, dam sa len trosku osrrihat a spravit medeny melir :-)
Odpovědět
Tak já jsem provedla radikální změnu na svém zevnějšku, když jsem se nechala minulý týden, tedy měsíc a půl od svatby, ostříhat z dlouhých vlasů na délku nad ramena. Je to velká změna, ale tu už jsem chtěla dávno, nejen kvůli svatbě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holčinky, já fikla své vlasy pod lopatky hned 2 dny po svatbě 18/9 totál na krátko, ani za uši mi nejdou dát :-D ráno vodou uhladím a vyrážím do světa spokojená jsem já i manžel a strašně jsme se na to už těšili, protože dlouhé vlasy rostly jen kvůli svatbě:)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, no ja se vdavam v cervenci a protoze to vim dlouho dopredu,tak si nechavam rust vlasy! uz ted jich mam plne zuby,presla jsem na to,ze je proste rano uvazu do copu a je to, cely den mam klid. uz se desne tesim na svatbu a pak to pujde hned dolu-asi delka mikada.Mela jsem vlasy po ramena,ale budu to chtit uplne zmenit a uz se nemuzu dockat! doufam,ze se svatebni ucis opravdu povede,aby to alespon stalo za ty nervy!
Odpovědět
Já si nechala na svatbu vlasy růst měla jsem je pod lopatky dlouhé, husté, vlnité....a po svatbě jsem se nechala nakrátko...číro na hlavě...s fialovým základem a světlé a oranžové fleky do toho ...fakt úlet...jsem ráda, že jsem to udělala...manžel byl moc spokojený, ale teď si nechávám růst dlouhé...doufám, že to vydržím...dala jsem si na to hnědou...abych zapadla alespoŇ nachvílu do davu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si uz rok nechavala rust dlouhe vlasy absolutne bez zasahu, jednak proto, ze jsem v anglii, kde je kadernik ponekud nedostupne drahy, ale hlavne jsem chtela mit dlouhe na svatebni uces...ted jsem ale byla tyden v cechach, tak jsem si zasla do kadernictvi a rikam te pani, ze chci jen zastrihnout znicene konecky a trochu sestrihat kolem obliceje, abych nevypadala jako uplna rusalka a ona ze jo, ze mi nejvic ustrihne 5 cm a pak furt strihala a strihala, az mam kompletne stupnovity uces, par dlouhych vlasu jen vzadu zespodu, vepredu hustou ofinu...v porvni chvili jsem byla nastvana, protoze cela ma vydrz vysla vnivec, ale je pravda, ze to ma smrnc a vypadam mladsi a modernejsi...ale buhvi, co z toho pujde udelat za svatebni uces :))
Odpovědět
Profilova fotka
je celkom sranda ako nevesty maju tendenciu robit rovnake veci...tiez som z vlasov skror po pas skoncila s vlasmi po plecia....som celkom rada aj ked pravda je, ze je stym teraz omnoho viac roboty :-(
Odpovědět
Cestovatelko, asi záleží, jakej máš střih vlasů. Já mám výbornýho kadeřníka, sestříhal to tak perfektně, že vlasy nijak upravovat nemusím. Nejsem ten typ co by ráno trávil půl hodiny před zrcadlem než vyjde mezi lidi, takže minimální úprava s novým sestřihem a maximální spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ani ja nie som ten typ:-) .... ale ten typ ucesu som si vybrala ja a najlepsie ukaze ak su vlasy natocene ale kadernik bol taky sikovny(asi ma pozna :-D ) ze spravil pohladnu verziu aj ked to natocene nieje:-) takze do prace chodim s pracovnou verziou a ked mam viac casu tak sa vyradim...a to je ale veru drina :-N ...nuz za krasu sa trpi, ze ano...lucinecka, niet nad dobreho kadernika:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja si takz nechavam vlasy na svatbu dorust a je to hruza. :-| Jsem zvykla mit vlasy max po ramena a pekne sestrihane, dela to pak alespon trochu objem, ted porad vypadam jak zmokle kure :-N a kdyz chci vypadat alespon trochu k svetu tak to a strasne moc prace. Mam strasne jemne vlasy bez objemu a v culiku je nosit nemuzu protoze mam hodne kulatej oblicej a vypadam pak jak takovy prasatko :-( Takze po svatbe pujdou taky dolu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?