Kdy a kdo přehodí nevěstě závoj? Až při polibku?

Profilova fotka
Myslela jsem, ze romanticky zenich pri prvnim novomanzelskem polibku, ale pak jsem videla realne fotky, ze nevesta ma jiz prehozeny zavoj pri obradu, pri podpisu... Jak to ma byt nebo jak to budeme mit vy (nebo jak jste to meli)?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem byla na svatbe, kde tatinek privedl nevestu k oltari a 'prehodil' ji zavoj takze na obrad uz mela oblicej odkryty. Ja zavoj sice mit budu, ale oblicej si zakryvat nechci.
Odpovědět
Mě přehodí závoj ženich hned jak příjdu k oltáři, chtěla jsem také až před polibkem, ale poté jsme si uvědomili, že by ženich musel říkat slib závoji a ne mě, takže chceme, aby jsme si při slibu viděli do očí :-D :-D
Odpovědět
mě ho bude odkrývat až při tom polibku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych to udělala asi jak tě otec přivede k oltáři, jestli to tak teda budete mít, a ženich by ti ho přehodil. aby si to mohl,,rozbalit'' rozumíš. zas podle mě je blbost, aby se na tebe koukal celou dobu se závojem a pak budeš ještě ve finále zklamaná, že na fotkách u oltáře ti není vidět obličej.
Odpovědět
Profilova fotka
tak naprosto souhlasím s vankovsti ...jinak mě paní v salonu říkala,že se to dneska moc nedělá....ale myslím si,že je to na každé nevěstě...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě teda vůbec nenapadlo mít obličej závojem zakrytý, myslela jsem, že se to už dnes dááávno nedělá, ale jak koukám, tak jsem se asi spletla. Já teda budu mít závoj normálně dozadu přes účes, určitě ne přes obličej.
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?