Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, ty šatičky jsou krááásný a jaký ty legínky k tomu? Červený? :-) Už jsem taky jednou na mimibazaru nakupovala :-), outlet Next, mě svetřík a MM vestičku :-) Leni, to taky nesnášim ]-( Ty to přepereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já na ně padla náhodou protože se mi docela líbily jedny kaťata v jednom albíčku x-) a když jsem ho našla tak jsem zjistila že tam maj i jiný a hezčí :-D a znáte mě - čim úchylnější tim lepší :-D leni já zas tuhle dělala tabulku v excelu - ty sice miluju a dokážu si s nima hrát hodiny ale nacpat tam potom ty čísla :-D a hlavně rozměry těch plechů :-D to bylo doslova na .. jak to říct slušně ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaťata jsem si vzala i červený i černošedivý :-D páč je užiju v létě prej nejvíc :-D tvrdí zasloužilé matky :-D budu v nich rovnou spát abych se do nich nemusela prej ráno oblíkat :-D :-D kámoška zase milovala tepláky z newyorkeru :-D tak ty už mám :-D a je fakt že kolikrát uvažuju že je vezmu i do práce :-N
Odpovědět
Leni, naprosto s tebou soucítím. Nenávidím přepisování čísel v excelu. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
anlek juju většina plechů se popisuje 1,0x1500x2500 nerez a to se mění každá z těch hodnot .. a ten nerez se mění na pozink, černej, hliník atd .. jo a to ten nerez je vlastně ještě dekor, mořenej, kartáčovanej :-D takže nějaký kopírování vlastně naprosto nemá cenu protože každej tenhle řádek je jinej :-D no a těch položek byla stovka :-D myslela jsem že u toho porodim :-D ale musim se pochlubit protože jsem neudělala ani jednu chybu :-D a to jsem u toho ještě zvládla koníkovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
]-( ]-( uz mi z toho jde hlava kolem!!!!! jeste 4 nadpisy, problem je, ze jsou ctyrmistny a na konci pismeno a v jine kapitole to musi byt vsechno cisla tak mi to tu ted dela neplechu:-(((( davam tomu cas do obeda, s**u se s tim od rana, pak pujdu delat neco jineho a snad se to umoudri Leni ja cvicit jdu puvodne mela jit isegra,ale je nemocna:-( ale to neva, dneska se budu potrebovat vybit :-D A jeste ke vsemu venku leje, to je teda den. Leo zkoukla jsem jen saticky a jsou moc pekne,az budu mit cas prosmejdim ty stranky:-)
Odpovědět
Čau holky, promiňte že Vám ses zase vstupuji, ale chtěla jsem se zeptat jak jste tvořily výzdobu s organzy nebo vlizelínu. Teď mi přišel a zdá se mi nějaký netvárný. pořád se mi to rozjíždí a nedrží tvar. Máte s tím nějaké zkušenosti? moc dík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Aventuro, já ho nijak netvarovalo, použila jsem ho jako středovej ubrus na bílej ubrus... ,tak Ti asi neporadim :-( holky už se na wordy a excely vykašlete ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
achááá no tak to ti neporadim :-( já měla tu jahodovinu a ta je tvárná hodně =-) ale stejně mi to dělali hospoďáčci miláčci
Odpovědět
Když já nemůžu. :-( Musím dneska něco dodělat a stejně si myslím, že to nestihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
já už jí mám hooootovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já včera vytvářela pozvánku ve wordu a to mi to furt skákalo někam kam jsem nechtěla ]-( ... dneska už na tom nedělam.... se asi půjdu kouknout, co maj kde dobrýho :-D a pak vám povim, jo? :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky kaslu na to a jdu se najist. Uz jsem to dostala do tvaru, ze by to tak slo odevzdat, uvidime co na to reknou. Tak a huraaa na jidlo:-)))))
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že u nás budou mít výbornej smažák s brambůrkem a zelenej salááááát :-D
Odpovědět
Teda řeknu vám, na nás se to nějak sype .... právě skončila druhá babička v nemocnici taky ... Protože začala omdlívat nějak často a obvoďačka už si na to netroufá. :-( Máma zítra odlítá pryč ... jedna ségra je ve Francii na stáži ... takže netuším, jak to tady budeme zvládat s tátou a druhou ségrou.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je mi lito:-( ale znas to kdyz se to s..e tak se to s..e ]-(
Odpovědět
Očividně jim jaro nedělá dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, to je mi líto :-( Tak já měla omeletku s kuř.masem a brambor...
Odpovědět
Profilova fotka
my to taky máme s prarodičema trošku složitější, už mam jen z jedný strany babičku a z druhý dědu a oba už jsou ležící. Babička je v pečováteláku v Č. Velenicích, naši tam jezdí každý týden a děda je v pečovateláku na Dobrý vodě u ČB, tam jezdí taťka tak 2x týdně, maj to docela náročný.... :-(
Odpovědět
To věřím. Já teď zjišťuju, že doteď jsme si žili všichni moc krásně. No doufám, že u babičky je to jen tím tlakem a těma lékama, co dostala. Ony jí asi nesedly. Ikdyž máma straší, že to může být od toho Parkinsona. Zatím byla babička dobrá, že se zas tak moc nehoršila, ale většina lidí, co ho mají, tak jsou na tom daleko dřív hůř než ona.
Odpovědět
Profilova fotka
anlek to je mi líto :-( to se to fakt sype :-( já včera volala babi jak jsou na tom, tak děda ráno umírá a odpoledne už zase sekýruje celou ulici ... takže u nás musim zaklepat stav víceméně v pořádku .. lenik ve velenicích jsme měli pradídu ;-) nejezdili jsme sice každej tejden ale taky docela často a byl to záhul :-( teda my to braly jako krásnej vejlet, protože pradída měl obrovskýho papouška a chodil s náma hrát karty do hospody :-D a měl dřevěnou nohu - jinak - nebyl to pirát ale účetní :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek vono fakt to počasí je teď pěkně naprd :-( tlak lítá každej den jak zběsilej :-( je to hrozný ... snad bude babi v pořádku ;-)
Odpovědět
Leni, to je mi lito, ale uvidis bude lip!!! ;-) ja mam uz teda jenom jednu babicku a ta je ted uz od konce ledna v nemocnici, ted uz lezi na LDNce, ale se mi zda, ze ji to tam moc neprospiva. chvilku je na tom lip a chvilku je na to, hur, ale uz to je spis psychicky.obcas i trucuje, ze nechce jist, plive prasky, takze si tam s ni docela uzijou. ale snad uz ji pusti brzo domu, doufam. myslim, ze kdyz bude doma, tak se to trosku zlepsi ;-) jen tam uz je to, ze potrebuje nekoho, kdo by ji uplne se vsim pomahal (i zakladni potreby), ale strejda by mel jit v lete do duchodu, tak to by trosku ulehcilo situaci
Odpovědět
No jo my jsme fakt zhýčkaní, my tohle vůbec neznáme. Nám chybí jen jeden děda a to už dlouho. A ikdyž staříci měly různé problémy, tak toho nikdy nebylo tolik najednou. A nikdy to nebylo nic moc vážného. Jenom teda před asi 4 rokama babičce praskl dvanácterníkový vřed a tam to bylo blbé, ale ona se z toho dost dobře dostala.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to fakt nejzhejčkanější jsem asi já :-( páč sice mám jen jednu babi a jednoho dědu ale jsou živí čilí a soběstační x-) babi občas až moc aktivní ale zaplaťbůh za ty dary ... je fakt že děda letos pustil po třiceti letech zahradu, tak jsme se chvilku báli protože ono to opravdu asi docela pomáhá nějaká ta činnost /jasný že když jsi ležáček tak to není tak jednoduchý / peťovo děda je taky cajkář - ten lítá jak čamrda - čte tlustý knížky - stará se o babičku - ta je ležáček :-( .. prostě takhle živá bych chtěla bejt v osmdesáti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tam každej tejden nejezdim, to maj naši takhle složitější, ale občas se snažim.... Neni to jednoduchý takhle se všema prarodičema asi, ale to je holt život :-| .
Odpovědět
si oredstavte, ze treba jednou na tom budeme stejne, ajajaj 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
budeme peťul budeme :-) tak doufám že budu mít nějaký vnučky co za mnou budou jezdit :-N
Odpovědět
Já teda doufám, že se něčeho takové nedožiju. |-|
Odpovědět
ja doufam, ze budu jak camrda, tak do 80 a pak usnu a uz se neprobudim |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?