Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni to je mi strasne lito, ja tu klepu na vsechno mozny, deda je v poradku,ale mel snad andela strazneho, doktori to povazuji za zazrak, ze to takhle prekonal =-) Holky ja jsem v nove kancelari!!!!! Je to teda docasne, ale uzasne:-))))))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
anlek noo dědové ... taky máme chodit na kontrolu kvůli ledvinám ale to děda ne ]-( radši si zase počká na otravu krve 8-( snad to bude lepší ;-) tak teď ani nevim jestli se mám chlubit že mrňousek v pátek poprvý "žbluňkal" páč o kopání se ještě mluvit nedá tuty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leuš ty nesmíš čokoládu a oříšky?jak jsi psala o Peťovi? No já už dědy nemám, mám už jen jednu babičku..... ale držím palce aby to dopadlo dobře, určitě má taky anděla strážného jako Leniný děda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak arašídy se nedoporučujou i normálně, kešu jsem teda zbodla kus ale jsou hodně slaný což mi nějak zrovna nechutnalo :-D a čokoládu sice smim ale ne tabulku denně dyť to bych neprošla za chvíli dveřma :-D mám za sebou rejžičku a mašo na kari a šla bych hají - ale jáááák x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já husa jsem si dala kuře alá kachna :-D :-D a je tam krásně :-) .... zatim |-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak už spíte? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak :-D bojuju proti tomu jako lev :-D uklidila jsem si dokonce i na stole :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo moje metoda minulej tejden :-D
Odpovědět
Tak já jsem tu. x-) Dopoledne jsem hlídala Dorku, tak jsem si docela užila sluníčka, byly jsme celé dopoledne venku, krom chvilky, kdy jsem si zaskočila dom. Pak jsem byla vyřizovat živnostňáky.
Odpovědět
Profilova fotka
no teda :-D a zrovna když jedu dom :-D a doma se asi vytelim na teplíčko takže tu odpoledne nebudu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooooooj Tak já mam holky doma maroda.V sobotu byl M na florbalu a přišel mi domu v předklonu ]-( Jsem věděla že si něco udělá ,ale co mi dopředu nebylo jasný.Skoro vždycky s něčim přijde.Takže celý víkend ležel,skučel mi tu,že ho bolí záda a já,nemocnej člověk,jsem se o něj musela starat.Místo,aby obskakoval on mě,tak já skákala kolem něho.Jo a mimochodem bloknul si záda.Já mu na to chtěla hupsnout,ale on se nemohl položit na břicho.Takže byl dneska u doktorky a bude doma do příštího pátku !!!No,co já s nim budu doma dělat,to fakt nevim :-| :-D A jinak užijte si dneska sluníčka,zítra bude pršeeeet . 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranicko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera bylo nadherne co, jsem vyjela na brusle poprvy v tilku. Mikinu teda s sebou,ale nejak jsem ji nepotrebovala :-D jo a vecer jsme sli do kina na ty Bobule, je to fakt pekny, lenik mela pravdu :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky ;-) , hlásím, že žiju, ale jen tak tak ... V neděli mě přepadla nějaká střevní chřipajzna, tak jsem včera musela zůstat ležet. V pátek píšou našu studentíci maturitní písemu z češtiny, takže jsem dneska musela už práce :-S . Jinak hlásím, že úspěšně budujeme kuchyni, až bude komplet, tak vám pošlu fotečky :-) Bobule jsme viděli před 14 dny a jsou fakt moc pěkný. Přeju všem nemocným dědečkům brzké uzdravení ;-) Těhulkám přeju krásné těhulkování :-) Netěhulkám příjemné netěhulkování a ještě hlásím, že od tohohle týdne začínám zobat nějaké léky, takže se snad miminka taky brzy dočkáme :-) Tak a to je vše, musím pracovat ]-( Papa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
doooobré ránko moje princezničky - tak měla jsem od rána naprosto hnusnou náladu :-S ale když má hani takovýhle zprávičky (až na toho bacila 8-( ) tak už je mi líp ;-) těšim se na fotečkýýýý x-) a taky jsem si teď řekla že se smim odměnit a koupim si něco na sebe - už se do ničeho nevejdu :-(
Odpovědět
Dobré ránko, Leo a cio kdybys nám poslala nějakou fotečku, jak se do ničeho nevejdeš? ;-)
Odpovědět
Dobre ranko, hepciiik, vlez na me nejakej bacil, hepciiiiik, asi se z toho zblaznim, hepciiiiiik 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, to jsem ráda, že se film líbí i ostatním, že jsem nekecala :-D Se taky těším na fotečky a držím Hani palečky a pěstičky. Dneska se to tam na nás mračí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
je tam pěkně hnusně :-( ale zase prej má bejt hezky o víkendu - tak to ať se to fakt radši vyprší teď :-N já nevim jak velký si mám koupit ty šatí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, kdybys šla dnes na cvičení, tak já zrovna náhodou nejdu, jsme pozvaný na bramborákovou pary :-D , tak budu muset na zítřek vymyslet náhradní sport, abych nezahálela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A to vybíráš někde na netu? Kdyžtak ukaž ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1... tyhle .. a k tomu tyhle kaťátka http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1...
Odpovědět
Profilova fotka
asi objednám L a budu se modlit :-D
Odpovědět
pekne to je , pekne ;-) ja myslim, ze by ti stacilo Mko. a jak ten mimibazar funguje???
Odpovědět
Profilova fotka
stejně skoro jako normální netovej obchod - akorát je tam pekelně víc lákadel :-D :-D já asi fakt vezmu ty L ... páč dole jsou stejný a přes ty ňááádra už se do ničeho nevejdu navíc předpokládám že jsem ještě neskončila :-( tak radši ať je vůle než abych pak přetejkala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bych řekla že je to něco jako ebay, akorát je to český no :-D a jasně že tam nejsou tak geniální vychytávky ale zase je fakt že na ty nákupy pro mimi je to supr .. akorát na něj smím jen občas :-D :-D :-D ale kaťata potřebuju a holt k nim taky něco :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nenavidim formatovani stylu a nadpisu ve wordu ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
leni to jsem se naštěstí ani pořádně nenaučila tak to nepoužívám :-D
Odpovědět
Leni, ja to taky dost nenavidim, hlavne kdyz to neni naformatovany hned od zacatku a rozhodi ti to celej text ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?