Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
a poliklinika sever je ta na sadech nebo ta u malse??? me se to strasne plete :-N porad
Odpovědět
a ceka se u nej dlouho, i kdyz si objednana?nebo je to v pohode???
Odpovědět
sem strasne zvedava ;-) a nevim, jestli se mam bat nebo nemam
Odpovědět
Leo dohromady. :-D Prosím vás, co to tu máte za šílené skratky?
Odpovědět
jinak s tema svatkama, ja strasne zavidim, kdyz v cechch je a tady neni ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Peto je to ta na sadech:-) Ja tu ted ctu vyrocni zpravu a opravuju v ni gramaticke chyby, holky to je hruza to je tak slozite psane:-( a to to mam jednou tvorit ja!!! Si ctu jednu vetu nekolikrat abych ji pochopila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
peťul to je ta na sadech ;-) a nečekala jsem teda nikdy.... teda jednou jo ale to byla moje blbost protože jsem se bála zaklepat :-D
Odpovědět
takze kdyz tam prijdu, tak mam zaklepat? a kde tam parkujes? urcite se mi nebude chtit jet rano busem
Odpovědět
hihi, to sou otazky :-)
Odpovědět
Mitsubishi Pajero vrazí do skupinky 16-ti cikánů a všechny rozmasakruje. Řidic v klidu vystoupí, sedne si na kapotu, zapálí cigaretu a dívá se na hromadu masa. Za několik minut dorazí policejní auto, z něhož vyleze policajt. Chvilku dívá na tu spoušť, nevěřícně kroutí hlavou a nakonec se obrátí k řidiči auta a povídá: "Jakou rychlostí běželi, když do vás vrazili ti sebevrazi?"
Odpovědět
Profilova fotka
nooo parkování je tam na ... před nedoporučuju (stejně tam neni nikdy místo :-() takže to zkoušim dávat před základku ale většinou se upíchnu až někde v nějakejch těch okolních ulicích ... nejhorší je že i z mariánskýho a ze senovážka je to trochu daleko.. páč většinou ráno nestíhám :-( nebo jedu naopak z práce, takže taky ne :-D můžu vám říct holky že teď jsem tu měla jako hoooodně pekelnou hodinku :-| co se mohlo po to se po a pořádně :-( tiskárna mi odešla, počítač mi odešel, asi dvacet zákazníků, takže jsem tu lítala po kancelářích kde si můžu vyrobit a vytisknout doklady :-( a do toho si němci dávaj už asi pátý kafe - všichní čtyří ]-( jako můžu vám říct že jsem nevěděla jestli se tu hystericky smát nebo si sednout do kouta a plakat :-( fakt divočina ... aspoň že ten počítač už mi honzík spravil :-( ale tiskárna opravdu odešla do věčnejch lovišť :-(
Odpovědět
Leo, říkej si, ještě pár měsíců vydržet a budu mít klid (ikdyž i to je irelevantní :-D ). Mě to dost teď práci pomáhá, např. dneska mi šéf poslal přes ICQ (8:45), co mám dělat. Bývám tu od 9, bohužel mi kus zapomněl poslat a te´d je pořád Not Available ... netuším, co mám dělat. Sama si to z prstu nevycucám. A teď ani nemám notíka, abych to zítra doděla. Takže tu sedím úplně zbytečně a pak se budu někdy honit a budu vypadat jak flákač. ]-( Péťo dobrý vtip, hned jsem ho poslala Davidovi, on měl pažíka než mu ho ukradli a možná jednou si ho zas pořídí, aby měl hračku.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leo nezoufej, vydrz jeste dva dny, zitra ti spravime naladu my a pak mas 3 dny volno!!!!!!
Odpovědět
taky u vás chumelí?
Odpovědět
http://www.novinky.cz/clanek/135780-n... si prectete tohle. a ja tudy mam dneska jet, beeeeee ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
peťul ty už nejezdíš přes to rakousko ?
Odpovědět
ted pres zimu sem tudy nejezdila, ale dneska o tom zacinam dost silne premyslet. pry uz je tam okolo 100 aut a 30km kolony a asi tam budou stat celej den auta
Odpovědět
Profilova fotka
Peto ja slysela, ze to bude na celej den ,tak pokud muzes vyhni se tomu. tady taky snezilo,ale ted sviti slunicko.Asi vi, ze jdem za chvilicku na obed :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dneska bych to přes to rakousko brala tuty :-( páč jestli se jim to jen trochu podaří dát do pořádku tak věřim že se to tam pomlátí za chvíli znova :-( já snad nezažila jednou jedinkrát cestu aby tam někde nebyla nějaká bouračka ...
Odpovědět
Kdybych se neobjevila, tak zítra .... těším se x-)
Odpovědět
Profilova fotka
uf ... špenát mi zachránil duševní zdraví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ted me rozcilila moderatorka v radiu. Prohlasila, ze Farna udelala dalsi krork k dospelosti, kdyz si konecne nechala sundat rovnatka. To jako podle ni kdo ma rovnatka neni dospelej nebo co, kr..a jedna, je videt, ze ona je nenosila ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mno když oni ty moderátoři většinou bejvat tak na úrovni těch dětí takže pro ně je to pokrok :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ještě že aspoň mám hodnýho kolegu :-D dali si poslední osmý kafe v restauraci a přinesli mi aspoň za odměnu kafíčkovýčokoládičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co to bylo za moderátorku? zabít ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét achoooj :-D to ste byli doma rychle :-D princezničky jdu vás jen pozdravit, páč za chvíli nám vypnou ten proud, a taky jedeme k tomu dochtorovi - takže buď se ještě vrátim do práce nebo písnu sms ;-) ale večer se na vás moc těšim x-) to jako každopádně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj holky, ahoj Leo... Tak ať u dochtora vše ok ;-) Dneska tu asi valná účast nebude, ale když máme večer ten srazík tak se to vyrovná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uz mam klid:-) Holky koblizek ma uz fotky Vasika: http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?