Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsem domááá a v pořádku, podrobnosti večer :-) jdu zkouknout ty fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
výborně jsem si tu spokojeně plákla :-D :-D ten je žůžovej - a takovej okatej :-D a hrozně dlooouhej mi přijde přitom je to vlastně mrňousek :-D a jak úplně kouzelně hypnotizuje foťák :-D no prostě nádhera ...
Odpovědět
Profilova fotka
To je dobře, že jste kousinky v pořádku ;-) Vašík je krááásnej x-) x-) a roztomilej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teď jsem koukala na fotky malého Vašíka a jsou naprosto úžasné, je to takový malý andílek a ta společná fotka s tátou krátce po narození je nádherná. Je naní vidět jak je velkej Vašek na malýho hrdej - hned mi to zlepšilo náladu
Odpovědět
Dobré ráno holky, teda ten Vašík je nááádhernýýýý :-) . A jaký byl srazík? Já jsem se vrátila odpočinutá z lázní a do práce se mi tedy právě 2x nechtělo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No naždár tůristko :-) čoveče to bude nějaká spíš epidemie - já v lázních nebyla ale nechtělo se mi taky :-D ani trochu :-D srazík byl úžasnej (ještě jednou holky díky jste trdla x-) ) jsem zbodla spoustu masa a doma dostala vynadáno že se flákám po nocích :-D a musela jsem spát v obejváku :-D páč vedle něj se nedalo dejchat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, srazík byl fajn, už jsi fotila, Leo? ;-) Mě se taky nechtělo, šíří se to rychle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
juju fotečky jsou ale ještě jsem se nedokopala k tomu je vrazit na koníka :-( páč nějak dneska nestíhám :-( uf ... ale už tu asi vyhlásim stávku dám si sváču a nahážu to tam ;-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) tak vam se nechtelo???? ]-( ]-( ]-( ja vstavala ve 3 rano
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem ještě asi nevstala :-( jéééžiš tam je hnusně :-(
Odpovědět
tady sluniiii :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pěkná kosa je tam :-( A co jste měli dobrého? já jarní kuř.směs s těstovinama... Dobrý, ale už i počasí by mohlo být jarní |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ještě nic :-( ale chystáme se na špenátovou polífku a taky řízek s kaší - to víš :-D jako v pátek to nebude :-D ale snad to bude poživatelný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ať to vám to šmakuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to vono ti kupodivu šmakovalo - čenžla jsem s kolegou velkej řízek za malej, ale bylo to horký, čerstvě usmažený a kaše docela i poživatelná tak jo - chutnalo nám :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobře, my měli řízek včera... ;-) Už tam zas posněžává :-D :-S
Odpovědět
Profilova fotka
no holky, kde jste ? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Tak my jsme se vrátili z pohřbu(zemřela mi prababička) a v pátek se jdu pro změnu podívat na svatbu :-) A mám v pátek dovolenou,tak tenhle týden bude fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky, me se nechce vstavat!!!! Teda uz jsem v praci,ale oci porad nejak zalepeny :-( :-D Vcera to skoleni bylo o nicem, jen jsme se projeli do Prahy a zpet,ale aspon cesta nebyla spatna, jeli jsme busem, no hadejte jskou spolecnosti:-D a to uz ta cesta pekne ubiha:-D
Odpovědět
Že by student agency? taky se ji chystám prubnout. :-D Jinak zdravím, jsem ostuda. Včera jsem seděla celý den v práci u počítače a vůbec jsem se sem nedostala. :-( Dneska jdu hlídat a pak do školy, takže budu celý den bez počítače. Chtěla jsem se zeptat, kde jste si nechávaly dělat svatební oznámení? Měly jste některá takový ten lesklý tisk (lesklý písmenka)? A kolik vás přibližně jedno oznámení stálo?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko princezničky - jšem pacovala ráno :-( leni chtěli jsme tenkrát taky takový ty lesklý písmenka ale tak nějak se to nedařilo skloubit s oznámením co jsme chtěli tak jsme nakonec nechali jen šedou a ono ti to bylo skoro i lepší :-N aspoň teda k našemu typu ... jo a objednávali jsme ho čoveče ? no myslim že někdy v dubnu ? možná ... a měli jsme ho ze 4M - lidi na ně nadávali ale my zase měli štěstí :-D naprosto bez problémů i potom když jsem zjistila že nám jich dvacet chybí tak dotiskli ... holky ten kolotoček je strašně srandovní :-D krásně to hraje, svítí - jsem s nim včera seděla půl hoďky na záchodě protože jedině tam je odpoledne tma :-D medvědomotýlové nebo motýlomedvědové nebo jak se ty mrchy jmenujou sou naprosto boží :-D akorát jsem je tam nasadila obráceně tak mi nejdřív couvali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni sikovna uhadla:-) ja uz teda s nima jela i predtim a pokazde muzu doporucit,jen doporucuju fakt vcasnou rezervaci hlavne kdyz jezdi studenti;-) A oznamko jsme si delali sami, takze s tim ti neporadim:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a normalne jsem byli na dobre Vode na pouti a super, sli s cenama dolu, nejdrazsi atrakce stala 50, pamatuju si i 80, ale to je tak 3 roky zpatky. Sli jsme na jednu silenou atrakci, houpacka, ktera se s tebou i toci no bylo to silene, se divim ze mam hlasivky, ale za odmenu jsem dostala 3 ruzicky a cukrovou vatu, moc pekne pondeli to bylo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no princezničky tak jsem dneska pracovala :-( zítra tu nejsem abyste si nemyslely že vás podvádim s koníkem - jsme v brně na výstavišti :-D ale v pátek už tu zas budu
Odpovědět
Profilova fotka
já taky dneska hodně pracovala, ani jsem neměla čas vás pozdravit :-( Odpo jsme byli v posilovně... A těď jsem si dala kuskus co jsem včera uklohnila :-) My měli oznámka taky vyrobený spíš svépomocí...Od firmy ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no, jak tu neni Lea, tak tu neni snad nikdo nebo co :-D Pilně pracuju, ale chtěla jsem vás mezi prací pozdraviti, jakpak se máte? :-) Mě se dneska zas a opět nechce na aj, ale musim, minule jsem se ulila :-( . Leni C. chodíš ještě na aj? Já nevim, jestli se mam příští rok ještě zapisovat s timhle mým přístupem :-|
Odpovědět
Ahoj, jsem tu ... pracuju ... Ale odpoledne budu skoro pořád. Odřekla jsem hlídání ... Jsem nemocná, tak ať neprskám na dětičky. Jak se pozná, že mi něco sedlo na průdušky? Vím, že pak to bývá na ATB, jinak se mi k dr. nechce.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, jo, tak to nevim, to Ti bohužel neporadim. Ale chápu Tě, mě se k doktorovi nechce nikdy |-| , komu taky jo, že....
Odpovědět
Bojím, že bych tam chytla,co ještě nemám. :-( A v úterý máme odlítat do Anglie, tak chci být aspoň trochu vpořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holk, mela sjem tu neco na praci...Leni ja uz nechodim, protoze mam Aj 2x tydne v praci ;-) to je vyhodnejsi, plati mi kurz a jeste za to ze tam chodim(pocita se to do prac.doby) :-D :-D Joa vcera jsem se prekonala a jela jsem na cviceni, od 5 a byla tam nejaka Eva a tu bych uz nemusela, nebyla spatna,ale nejak mi to nesedlo. ALe poad lepsi nez tu co jsme zazily spolu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?