Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mě to taky platí firma, ale chodím normálně do jazykovky... Ale moc mě to nebaví :-| Já byla včera v tý posilce, ale příští týden bych tam už zavítat chtěla - nejspíš v úterý, tak bysme mohly jít zas po dlouhý době spolu... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, holky, teda, ty ty ty 8-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám bezvládí :-D normálně se flákáte ]-( hele příšerky já se těšila jak se tu dneska budu prokousávat deseti stránkama diskuze 8-( a takhle abych pomalu šla pracovat :-D
Odpovědět
Ahoj, já jsem totálně kaput. :-( Už abych měla notíka, ten se dá vzít i do postýlky.
Odpovědět
Profilova fotka
BAF
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dneska dovču,heč :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem nějaká nachcípaná :-( ale jen rýma
Odpovědět
Profilova fotka
markét neser bohy :-D já bych to tu zabalila hned :-( dneska nemám vůbec žádnej elán :-( a to jsem tu do půl pátý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme si řekli, že Vaše dítě pije a polyká plodovou vodu. Zajímavou informací může být, že pokud by amniotická tekutina byla uměle oslazena, pilo by ji mnohem více. Je to mlsoun! že by byl po mamince ? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D Tak do půl pátý v pátek by se mi fakt v pátek dělat nechtělo ;-) Tak vyhlaš,že tam máte bombu a jdete domu hned ;-) :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D Ale tuhle mi jeden kamarád (studuje teologii) a díky tomu brojí proti potratům, poslat odkaz na nějakou stránku, kde psali, co kdy mimčo umí. Docela jsem koukala. Teda doufám, že se tomu dá věřit.
Odpovědět
Profilova fotka
holky včera to brno - to vám byl děs - poučení pro příště - nejezděte na veletrh Pro dítě ]-( fakt - kdyby v bejby centru začali vybírat vstupný tak se tam lidi doví víc :-( asi dva stánky tam stály za zastavení :-( jinak nic :-( nějaký novinky ? něco co by tě zaujalo protože v krámě to nevidíš ? kdepáááák :-D nakonec jsme si jeli spravit náladu do ikea a oni jí předělávaj :-D :-D takže taky nic :-D ale koupili jsme tam prckovi krásnou dečku oranžovou do kočárku a taťkovi ručník na hokej :-D maminka nedostala nic ]-( jooo vlastně jo - koupila jsem si poklop do mikrovlnky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže nakonec jste přeci jen byli úspěšní :-)
Odpovědět
Jééé Leo, to kdybych věděla, že je deš na tohle, tak bychtě varovala. Už jsem o tom slyšela, že to nestojí za nic.
Odpovědět
Profilova fotka
no já jet nechtěla ale peťa dělal jak zkaženej :-) no ale aspoň jsme si dáchli od práce ... nakonec to nebyl tak špatnej vejlet .. sice D1 je fakt jako peklo - lituju lidi co tudy musí denně :-( ale měli tam k tomu ještě nějakou výstavu o designu, ta nebyla špatná ... jsme nakonci potom vyplňovali takovej dotazník s jednou moc milou holčinou a ta se tlemila páč to že to stálo za .. jí asi ten den řeklo víc lidí :-D
Odpovědět
Hodíš mi sem ten odkaz na kočárek, jak jsi slibovala na srazíku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčičky, koukám dneska ráno jste zatím na pochvalu :-D Tak Leo, aspoň víme, že tam nemáme jezdit, někdo to vyzkoušet musel, ne? :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj:-) Ja jsem vam tak rada, ze uz je patek, jsem myslela jak to bude utikat, kdyz bylo v pondeli volno a ono ne:-( a jeste me boli v krku tak snad to nebude nic velkyho
Odpovědět
Profilova fotka
na ten náš ? nebo na jakej jsem ti slíbila ? :-D připomeň staré sešlé dementní sklerotické matce |-|
Odpovědět
Jo, ten váš ... Jsem zvědavka.
Odpovědět
No já potom, co jsem ráno kašlala půl hodiny vkuse ... tak je mi teď docela dobře ... dokonce uvažuju, že bych šla i dneska do školy. :-D :-D :-D David mi to zakázal, že mám celý den ležet. Ale pokud mi bude tak jako teď, tak se na programování v UNIXu půjdu podívat.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo - to je mi jasný že jste čekaly až tu zase budu krafat já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
david má pravdu 8-( ležet budeš !!!!! nebo ti nepošlu odkaz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska ráno jsem nesla k doktorce ten test, co mi nařídili ještě v nemocnici a je to v pořádku, tak se mi ulevilo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, neblázni, do školy? Se Ti tam přitíží ne? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pochlubte se, co budete dělat o víkendu? Prej začne jaro... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobře Leni :-) A já jsem taky zvědavá na kočárek :-) Za chvilku se jdu oblíct a jedu se mrknout na svatbu.Tak tu nějakou dobu nebudu.Holky kde je nejbližší papírnictví u hlavní pošty ? Potřebuju koupit přání.
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jdu podívat v neděli na discodrom.Teda ono už se to tak nejmenuje,ale prostě na taneční soutěž.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jedu papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych řekla, že nejblíž je to v Hroznovce (naproti CSOB), ale možná jsem na nějaký zapoměla... Na poště taky náký přání možná maj... Jinak papa, Markét
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?