Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já Ti to neříkala :-p :-D to já s vlasama nevim, co bych... ale zatím nechávám růst. Jen jsem si minulej tejden zastříhla ofinku a šéf mi říká bubikuk. :-N :-D Ale prej to neni nic ošklivýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bubikopf byl oficiální název takovýho kraťoučkýho sestřihu z dvacátejch :-D tomu bych rozumněla :-D ale bubikuk ? :-D no lepší než když mi kámoš říkal bobino když jsem se nechala ostříhat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já mysli,že krátký už to mam dost,tak ted to nechám pro změnu zase trochu růst :-D :-D :-D .Ale za měsíc můžu říkat něco jinýho.Snad příště nepřijdu na ježka.I když na léto by to nebylo marný :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét u tebe už bych věřila čemukoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to on možná myslí to, jen tomu říká po svym :-D ale já to ani nemam extra kraťoučký :-D , tak nevim...
Odpovědět
Profilova fotka
je fakt,že u mě je to vždycky nejistý.Mě bylo vždycky celkem jedno,co mam na hlavě a vyzkoušet se má přeci všechno :-D .Tak dlouho jsem zkoušela na hlavě různý barvy až to nakonec vyhrál blonďatej melír.U toho už asi zůstanu,tak nějak jsem zjistila,že je to asi nejlepší.A co se týče střihu,to se zatim ještě hledám :-D :-D a nebaví mě moc mít stejnou věc na hlavě dlouho.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí, když někdo zkouší různý účesy, ale já nějak nevim, co by mi sedlo :-| a taky nemam tak dobrou kadeřnici :-( , občas nějakou vyzkouším, ale ještě jsem u žádný nezůstala dýl než rok - což u mě znamená tak max. 4 ostříhání
Odpovědět
Profilova fotka
a ještě se mi nestalo, že by mi nějaká řekla, "já bych vám to ostříhala takhle" nebo "vám by slušelo..." nebo prostě mi něco sama navrhla ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mňo to je pravda, to ani vlastička nedělá - ale zase je schopná mi to ostříhat tak jak já si přeju :-D což ty předtím taky dycky nebyly :-D ... ale mě se to tak líbí na tobě jak jsi to měla ostříhaný posledně jak jsme tě potkali na tom náměstí - to ti to vyloženě celkově moooooc slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to nevím, co jsem měla extra s hlavou protože já už jsem nebyla ostříhaná dlouho ... teda kromě tý ofiny, co si zastřihnu jednou za měsíc až za dva sama =-) , ale děkuju moooc za pochvalu.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé tak šéf už mě honí domu tak já se jdu zabalit no :-D tak kočičky asi papapa zítra, večer už se tu neobjevim - procházkovatý už to asi taky nebude, protože sluníčko zašlo :-( ale na počítač už nebudu mít náladu :-( tak pááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já už jsem u týhle asi tři nebo čtyři roky.Přetim jsem se moc stříhat nenechala,protože jak jsem tancovala,tak jsem potřebovala mít dlouhý vlasy aby mi z nich šlo něco učesat.No a ted už tenhle problém nemam.Takže já přijdu a řeknu,že mi to je celkem jedno a ona mi to vždycky nějak ostříhá.Teda ona mi řekne jak si to představuje a jestli to tak chci.A já jí to vždycky schválim a zatim se nestalo,že bych nebyla spokojená :-) Tak papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já jsem se měla vsadit,sakra.Co jsem vám říkala?To víte že si nevšim.Přišel,kouknul a zeptal se co bude k jídlu.typickej chlap.Schválně mu nic nebudu říkat,jestli si všimne až ukojí svojí nejdůležitější potřebu (sex je až po jídle,jíst se musí :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak prej si všim,ale nic neřek.No chápete to ? 8-( Nevěřim mu ani slovo,prostě je slepej.
Odpovědět
Profilova fotka
chápeme markét :-D máme doma podobný exempláře :-D jinak dobré ránko ...
Odpovědět
Dobre ranko :-) ja bych taky experimentovala s vlaskama, ale se bojim. na kratko sem byla, kdyz sem byla mala. to mi stacilo, porad mi rikali chlapecku ]-( nemela sem nausnice. pak sem nosila mikado nebo boba nebo co toje a pak tak okolo ramen a pak sem to nechala rust. jinak s barvama sem vyzkousela hnedou a pak mi jednou z cokoladovy vznikl tmavy rez a od ty doby sem se vratila k puvodnimu s melirem. ale strasne me laka takova ta tmave hneda, jako ma hanychova. ale bych se bala, ze bych vypadala jak .... :-N ale kdyz sem to mela jen tak slabe promelirovany tou tmavou, tak to nebylo spatny 8-)
Odpovědět
Dobré ránko, Péťo, tak to máme podobné zkušenosti, jako malá ostříhaná na krátko, v dětském koutku v Kotvě mi pořád říkali chlapečku ... hrzoně mě to štvalo, tak jsme mamku užmundrala na náušnice a pak se naštěstí dostala do věku, kdy už usoudila, že pokud budu mít dlouhé vlasy, tak mi je ona nebude muset česat (samozřejmě jsem si prošla mikádem také ...) a nechala mě ať si je nechám narůst, jak dlouhé chci .... V tutu chvíli je mám do pasu ... A už jsem rok a půl nebyla u kadeřnice. :-N Ale konečky se mi pořád netřepí, tak snad to tolik nevadí. Jdu do práce, pak si s vámi budu povídat celý den. :-D :-D :-D Tak mi hlavně neutečte.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla jednou zářivě červenou, "paní holička" slepice jedna mi tvrdila že ten mahagon do mejch blonďatejch vlasů bezproblémů chytne :-D a pak jsem jednou měla vyloženě světle zrzavou :-D to když se mi bejvalej spustil se zrzkou tak abych se mu pomstila :-D ale to tenkrát bylo docela dobrý ... pak jsem dlouho byla naprosto blond, protože jára to tak chtěl .. a když prchnul tak jsem to hodila do týhle barvy a s tou jsem moc spokojená a ani mi nevadí že na ní peťa trvá :-D akorát každej rok lítám mezi ofinu miluju a ofinu nenávidim :-D
Odpovědět
hihi, ja mam akorat ted obdobi ofinu nenavidim, ale za 2 roky to zas bude ofinu miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdraví vás Leni C., bolí jí příšerně hlava :-( Jinak já ofinu miluju skoro pořád, ale střídam typy ;-)
Odpovědět
Ofinu nenávidím od té doby, co mi ji mamka stříhala doma a pořád byla nakřivo - ta ofina ... takže tu už nikdy více. Barvu jsem zatím nikdy žádnou nezkoušela. Leo, a jaká je tvoje přírodní barva?
Odpovědět
Profilova fotka
šiml blond do zrzava :-D néé vážně .... když kouknete do albíčka na koníkovi :-D tak tam mám fotku z mládí se segrou :-D tak takhle světlounce hnědý jsem je měla až do prváku :-D než jsem začala experimentovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jůů malá koušinka :-)
Odpovědět
Koukala, ale mám kamrádku, který byla takhle malá a měla vlasy jak ty a jako dospělá taky jako ty .... Úplně se jí změnily .... takže mě přišlo, že když je to možný u ní, tak u tebe taky. :-D :-D
Odpovědět
hihi, se zulis porad stejne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to naše žulidlo :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aby nedošlo k omylu já jsem to větší - to menší žulivý to je segra :-D ta byla roztomilá co ? :-D už víte podle koho natáčeli tu malou v Příšerky s.r.o. ? :-D
Odpovědět
Teda myslela jsem, že už jsem se konečně vyhrabala z mizerné nálady. A už mi ji tu zas kazí ... Můj šéf se hádá se šéfem IT, s kterýma já teda chodím na oběd a teď jsem to docela oškivě odskákala ... dost se do mě pustil. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?