Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
ja vim, ze ty si ta vetsi :-)
Odpovědět
hihi, fakt je ji podobna :-) Leni a proc se pustil do tebe???
Odpovědět
Profilova fotka
leni a proč nadává tobě ? =-) je normální ? ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,musim se za vami taky podivat co a jak noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, si to s nim asi dojdem vyřídit ]-( já taky vim, že si ta veliká ;-) :-)
Odpovědět
Protože tu můj šéf není a já byla po ruce .... Někdy mi vůbec nevadí, že budu muset dát výpověď. :-D Ahoj, Koblížku, jak se máš?
Odpovědět
Jeee, ahoj Leni koblizku, jak se mas??? co junior? nezlobi te moc v brisku? ;-)
Odpovědět
Jinak máme od soboty objednané prstýnky, zvládly jsme to na tom svatebním veletrhu, takže i se slevou. :-)
Odpovědět
jaky? jaky? jaky?
Odpovědět
Profilova fotka
jééé leni achooooj :-D hlásim že ta kosmetika byla nakonec výýýýborná, už zase vypadám jako člověk :-D a hlavně jsem si hrozně odpočala ... anlek no a kde máme fota ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
joo jaký? :-) Ahoj koblížku :-)
Odpovědět
Fotku nemáme, nenapadlo nás si ho tam vyfotit ... A budou tak za cca 3 týdny. Pokud chcete obr. tak http://www.luciegold.cz/ kolekce Lucie a prstýnek s číslem 33 ... Ale na tý fotce vypadá úplně jinka než ve skutečnosti. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já když nás holky "poslouchám" - my jsme tak zvědavý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky vsichni,mame se fajn,hroozne to utika a o vikendu budu balit tasku do porodnice,mam to uz pomalu za 4 tydny =-) malej pekne v noci obcas zlobi,ale zase vim,ze tam je ;-) Leo:jeeee jak ja ti zavidim tu kosmetiku,jen relaxuj relaxuj,pak uz moc nebudes az budes mit brichatce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co u vas noveho?
Odpovědět
Profilova fotka
já se přiznávám dobrovolně jaá jsem zvědavá jako opice :-D a je moc hezkej - jednoduchej :-N to je hrubší povrch to uprostřed co ? budou žlutý nebo bílý zlato ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já doufám že na tu masáž čumáčku budu moct i jako břicháček :-D lehátko si může napolohovat takže v leže úplně nebudu :-D nebo proč se pak nemůže ? :-D a novýho ? všichní se stříhaj jak o život a já už bych nejradši měla zase dlouhý vlasy :-D
Odpovědět
jojo, sme strasne zvedavy :-) akorat si prohlizim vas vsech alba a sentimentalne vzpominam
Odpovědět
Leo vážně? :-D :-D :-D je jednoduchý, to jsem chtěla, protože ho budeme (snad) nosit každý den, šperk si můžeme vybírat někdy jindy. Hrubší povrch uprostřed je, mě se moc nelíbí moc léské prstýnky, je žlutý. David chce jasně žlutý, u mě jsme váhali, ale pak jsem se rozhodli, že budeme stejní. :-D :-D Jinak v Praze bylo tancování o víknedu, tak jsme po tom veletrhu jeli tam, byli tam dva rakušáci, co mají 2 letou holčičku (jsou pro nás tak trochu vzor, protože oni zvládají tamcování i s děckem) a ty říkali, že si vybrali také jednoduché prstýnky a pak si je na třetí výročí svatby nechali trochu přizdobit. Což mi nepřijde jako zas tak špatný nápad.
Odpovědět
Profilova fotka
peťul to jsem měla nedávno :-D :-D :-D potřebovala jsem zachránit, že svět je pořád ještě hezkej :-D
Odpovědět
jinak koukala sem, Leni, i na tvoje album na konovi - ohromne ti to slusi!!!! a mate supr pokojicek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
že je to kočka cooo? :-D a její pokojíček bude zase tajnym snem půlky koníka :-D dobrovolně se k tej půlce hlásim :-D ta zelenkavá je prostě nepřekonatelná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky se mi prstýnek líbí ;-) se nechám inspirovat a někdy si taky všechny alba projdu... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky,dekuju za pochvalu,skoda jem ze jsme tam v pronajmu,ze to nezustane naporad,alee to nevadi,udela se zase jinde ;-) ¨ Ja na kosmetiku pak nechodila,protoze me booolela zada a hrozne me pichalo kdyz jsem byla na zadech :-) Tebe jsem Leo videla ostrihanou(fesanda) kdo jeste zkratil haro?
Odpovědět
Profilova fotka
já háro nezkrátila, jen pořád ještě nevím co s tím, holky mi nechtěj poradit :-D :-D Markét zkrátila, moc jí to sluší, má foto v albu příprav ;-)
Odpovědět
vcera zkratila market, dala fotky do laba, sekne ji to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu na ni mrknout
Odpovědět
Profilova fotka
slusi ji to kocce ;-) mam tady babicku s dedou,tak se s vami loucim,ale zase nakouknu pa holky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa, mějte se hezky, ať se vše vydaří jak má ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste šli všechny s koblížkem? =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?