Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
uf :-D ale jo .. ono to bude lepší ... teď jdeme ve středu na utz, tak doufám že bude všechno v pořádku, snažim se nemyslet na katastrofy, což taky moc nejde :-D holky až budete pořádat příště závody kolem písku tak dejte vědět :-D peťa taky rád závodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jaky zavody?? :-D my jezdime strasne moc opatrne a pomalu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no strašně pomalu :-D Jo, kasli na to, ať Tě nerozčilujou, nebo je taky dojdu zbušit ;-) :-D
Odpovědět
no, Leus, ja myslim, ze bys to nemela tolik PROZIVAT :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peťul fole normálně asi ti dojdu zmrazit úsměv :-D
Odpovědět
hihihi ;-) tak romca byl na elektrarnach, pry sme meli neuhrazeny fakrutŕy, rikala pani. romca na to, jak sme je mohli mit neuhrazeny z tohohle bytu, kdyz sme nahlaseny teprve od 1.2. a jeste nam nedosla ani smlouva na podepsania slozenka uz vubec ne. tak rekla, ze mu to pozjistujou a zavolaji mu. v zapeti mu volali a strasne se omlouvali, ze to vzniklo nedopatrenim. o nahrade skody zatim nepadlo anis lovo, ale ze jim tam mame poslat reklamaci(stiznist) tak budeme posilat i s fotkama. jen skoda, ze sem vyhodila uctenku z tesca, bych ji tam pribalila
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsou fakt talenti :-( jeden den a oni odpojujou :-( no to je fakt gol :-(
Odpovědět
a navic pokud tam sou nejaky nedoplatky tak nejsou nase, ale byvalych majitelu bytu, ktery se odhlasili 30.1, fakt jak u debilu
Odpovědět
Profilova fotka
blbci jsou to ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jak to můžou odstřihnout ? jestli vy jste nahlášený od prvního, tak nepřipadá v úvahu aby to odstřihli ... .jestli na tom maj dluhy od předešlejch zákazníků, tak to musí na ně ale ne to odstřihnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no konecne jsem tu mela elektrikare a oni mi odpojili internet, ale uz sli hura a zas to vse pekne funguje :-) Petul to jsou ale moulove, jen jim to vsechno pekne nauctujte
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidíš to nám včera večer net nešel a nedokázali to opravit po telefonu .... tak jsem zvědavá dneska .... i když upřímně večer stejně nemám síly zasednout k počítači |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Leni, jdeš zítra cvičit?
Odpovědět
jojo, hlavne v tom maji docela bordel a to se jeste vcera vecer ty na poruchach divili, proc volame az ted, kdyz to nejde uz od patku. jak sme to meli vedet, kdyz sme od patku nebyli doma??? ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jezis to je jeden chytrolin vedle druheho tam u vas Petul ]-( Leni zatim rikam, ze jo ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nooo jooo a pánové jsou ještě moudrý :-D tak to nakonec řeknou že si za to můžete sami ne ? ]-( že ste si to měli ohlídat
Odpovědět
:-) Leus, neprivolavej to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu na obed k segre tak se tu mejte papa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska mám za sebou kuř.kousky na žampionech a rýži :-) x-)
Odpovědět
hmmm, to sis pochutnala :-) ja sem mela brokolicovou polivku a salat podle chuti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tos měla zdravá ;-) , salát podle chuti - je jako, že si ho sama vybereš a nabereš? :-) Musim se ptát opatrně, aby mě zas někdo nenachytal, jako Lea s tím psaným řízkem :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hrachová polífka a rizoto ... šlo to ... mimochodem lenik dneska jsem si na tebe vzpomněla :-D v pátek máme "uzenej řízek" :-D co to bude to se fakt ani netroufám odhadnout :-D
Odpovědět
jojo, Leni, presne tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
"uzenej řízek" =-) =-) =-) Vy máte často takový blázniviny :-) a pak se mi divte, že už jsem z toho zmatená :-N :-D
Odpovědět
ja se tesim na stredu to mame plneny bramborovy knedliky uzenym a kyseli zeli, mnam,mnam, mnam, to mam moc rada
Odpovědět
Profilova fotka
To už si i pamatauju, Peťo, že to je Tvoje oblíbené ;-) . To já taky rád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
knedlíky ? uzený ? nooo když to bude teplý tak klíďo píďo :-D :-D venku je zase tak krásně ... a teď mám kupodivu nějak elánu i když se mi žaludek zase houpe :-D že už bych si začínala zvykat ? :-D
Odpovědět
vidis to, uz se zacinas PROZPUSOBOVAT :-D :-D :-D
Odpovědět
nechci videt, jak mi to potom budes vracet. bojim, bojim, bojim
Odpovědět
Profilova fotka
poooočkej :-D :-D budu sedět s ročním prckej na klíně a říkat ti :-D nesmíš si to tolik brát :-D nesmíš tomu podlejhat :-D ... néééé slibuju že budu chápající kamarádka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?