Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko ... peťul čoveče a jak se bráníš omdlívání ? :-( já dneska sebou šmejkla ráno v koupelně :-( dneska holt žádný nevolnosti ale pěkně k zemi =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, ježkovy voči, Leo, dávej pozor =-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslim tim jako že je to asi od tlaku, doktor mě sice chválil jak krásně nízkej mám, ale když to potom dopadá takhle ? a já nevim čim ho zvýšit když panáka nesmim a kafe nesmim :-( snížit si ho umim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neboj naštěstí jsem to poznala včas tak jsem si pomalu sedla a probrala jsem se hned, nebylo to ani pořádný omdlení, jen takový to "zavření očiček" ale vyděsilo mě to stejně ... dala jsem si pak vodu, normálně mi začíná chutnat i úplně čistá :-D
Odpovědět
ja to resim tak jak ty. uz to na sobe poznam, tak uz si radsi hned nekam sednu. kdyz si nemuuzu sednout, jako kdyz sem stala v autobuse plnym lidi, tak sem si drepla na bobek. hihi, jak srandovne to zni. a rozdejchala sem to. Leus, a proc nesmis kafe???jako vubec? kamaradka mela dovoleny, tusim, dve denne, ale musela si do toho dat spoustu mlika, takze to bylo takovy kakaicko :-)
Odpovědět
ono ubranit se tomu uplne nejde, jedine delat vsechno snecim tempem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak asi trošku tý koly nebo kafe by snad taky neublížilo =-) to je teda práce.... Mě zase naopak podezřívali na vysokej tlak, protože gynoložka mě vždycky nejdřív vystresovala a pak mi ho měřila :-N , ale když si ho měřím doma resp. u našich tak je ok.
Odpovědět
Profilova fotka
no já v tej nemocnici po pekelnym vystresování měla 90/60 :-D tak nevim - asi normálně nežiju nebo co ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já nevim tak já asi zkusim to malinkatý kafe se spoustou mlíčka ...
Odpovědět
Profilova fotka
zkus ;-) a pak nám řekni? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leni, tak jaká byla procházka? Cvičení bylo dobrý, minule si prej "ukopla" malíček, tak nemohla přijít.... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak nechutná mi to vůbec :-D voní to krásně ... ale vycucala jsem to teda :-D jestli mi to pomohlo to nevim :-D jááááu malíček ... to bolí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
prochazka byla super. i kdyz uz nam nesvitilo slunicko tak porad bylo pekne, jsme ostuda vim, ale nechtelo se mi vcera zavirat do telocvicny to muselo bolet auau
Odpovědět
Profilova fotka
my chcem na procházku dneska, tak doufám, že se počasí ještě umoudří |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jdu projit ted, jdu na anglictinu ;-) tak zatim papa
Odpovědět
Profilova fotka
tak přines jedničku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde fou cholky =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky.. Mám na Vás dotázek :-) Chtěla bych se zeptat, jak je to s fotografováním a kamerováním svatby na zámku Hluboká.. Můžu mít vlastního fotografa i kameramana?? Teď jsem si totiž přečetla diskuzi Nevěsty bojkotujte ve svém vlastním zájmu firmy... a jsem z toho docela zděšená.. :-( Tak jestli mám očekávat i něco takového na Hluboké - např. příplatek za vlastního fotografa, kameramana, nebo že tam je zákaz focení, vstup pouze pro jejich fotografa atd.. Dík za odpověď..
Odpovědět
Profilova fotka
reny vůbec nic takovýho =-) myslim že tu skoro všechny jsme měly "cizího" fotografa, případně kameru, a nikdo nic neplatil ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ráda.. :-) Ani mě totiž nenapadlo, že by něco takového mohlo nastat.. Až po přečtení tý diskuze..
Odpovědět
Profilova fotka
u nás taky nikdo nic neplatit... já měla cizí profi fotografy 2 a příbuzný měli kamery... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdepak ;-) neboj, dokonce bych řekla že jsou tam extrémně vstřícní :-) muzikou počínaje, focením konče, parkování v poho, nikdo nic neřeší extrémně striktně ;-) je to opravdu pohádkovej zámek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to se už těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hura stihla jsem to, nezmokla jsem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já jsem teda zmokla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já zmokla taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u me to bylo asi tim, ze jsem se vracela pro destnik, kdyz ho ma tak ho vetsinou nepouziju :-D
Odpovědět
Ahoj, teda řeknu vám, dostat se sem byla docela práce, pořád mi to nešlo a nešlo. Markét, ještě k těm porodnicím. Nevím, jak je to v ČB, ale v Praze se teď už musíš do porodnic (těch velkých, zařízených na problémy) registrovat klidně už v 13. týdnu. Což je podle mě naprosto šílený. A je to způsobeno tím, že řada maminek ze středních Čech se rozhodne rodit ve velké porodnici právě kvůli tomu, co by kdyby ... A při tom se jedná o naprosto zdravé ženské s normálním těhotenstvím. A pak se tam mají problém dostat ty, co to potřebují. Já si myslím, že pokud je těhotenství v pořádku a ženská nemá žádné jiné potíže, pak je hodně malá pravděpodobnost, že miminko bude potřebovat JIP. Takže klidně bych rodila i v menší porodnici s tím rizikem, že tam JIP není. Něco jiného by bylo, kdybych měla problémy jako předčasný porod, těhotenská cukrovka, vysoký tlak, ... To bych byla ráda právě za takovouhle porodnici, kde jsou doktoři, kteří běžně řeší problematická těhotenství. Ale jinak je to přesně, co jsem psala včera Lee, to si každá ženská musí rozhodnout, co ona cítí za nejlepší. Těžko se dá dát na to, co si o tom myslí někdo cizí. (Malý příklad na ilustraci, kamarádka byla docenu svoji mamkou rodit ve velké porodnici, kde jí špatně spočítali termín porodu, ikdyž ona přesně věděla, kdy otěhotněla, miminko jí zbytečně vyhnali s bříška o 14 dní dřív, a malý podle mě jevil jasné známky toho, že nebyl "dopečený", ona by volila jinou nemocnici ... ale tenkrát si to se svojí mamkou ještě nedokázala ustát.) Leo, teda ty si užíváš. Snad si už brzo tělíčko zvykne na mrňouse a nebude tak vyvádět. ;-) S tím, že by se muselo platit za forografa, s tím jste mě dostali ... Mě to ani nenapadlo. Ještě, že to není potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík U nás v nemocnici se dopředu objednávat nemusíš,je to v pohodě.A je fakt,že tohle si každej musí rozhodnout sám.Někdy ty kompilkace můžou nastat až právě při tom porodu.třeba špatná poloha,obtočená pupeční sňůra...je toho plno.Ale každej má svuj názor a já ho nikomu vnucovat nehodlám,jen jsem ho řekla ;-) A o 14 dní dřív narozený miminko je fakt v pohodě.Co já viděla u nás v nemocnici ty malý nedonošený "myšičky".Lepší nevidět a nestresovat se tim.Radši tu nebudu Leu strašit a nechám toho. :-) jinak první opravdová cesta do práce na kole byla docela v pohodě,akorát jsem tak strašně hnala,že jsem přijela do práce úplně spocená.Jsem měla pořád nějak pocit,že mi to nejede :-| :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?