Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo rajská x-)
Odpovědět
Tak jsem odhlídala. Dneska to bylo náročnější, malej (8 mesíců) si vzpomněl, že by také mohl mít separační krizi (tj. děti pláčí, když s nima je někdo cizí, ne rodiče). Tak jsme udělali velikánskou procházku a já ho měla v šátku a tu starší jsem měla v kočárku, dost lidí se na mě soucitně dívalo, co jsem si to jako způsobila. :-D :-D A to ani netušili, že ani jedno není moje. :-D :-D Leo, někde jsme četla, že pomáhají zázvorová lízátka a že jsou k sehnání v lékárně.
Odpovědět
Myčka nemá spešl program na tablety, ale prý se tam můžou dávat, jen musím nastavit, že sůl a leštidlo je v tabletě (teda jestli to dobře chápu a ty tablety na zkoušku ho mají). Jaké kupujete tablety? Ještě mě Leo napadlo, pár kamarádek říkalo, že jim bylo nevolno, když byly hladové .... Že musely jíst málo, ale hodně často .... Jo a moc si to pochvalovaly, že je to dobrý ... že jinak by se takhle nedonutily jíst ... a přitom to doporučujou při každé redukční dietě. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anlek tak já tam rvu všechno ... nastavený to mám na minimum, takže se to asi tak nějak vyprůměruje :-D jinak já teda dávám furt jen calgonit, dycky se mi ho podaří koupit tak dobře, že mi to neni líto ... jiný jsem ani přiznám se nikdy nezkoušela |-| ale prej ještě jdou ty somat tabletky ... nějakejm noname už bych asi tolik nevěřila.... ale kupodivu mi teda vůbec nevyhovovaly ty nový měkký od calgonitu :-( to nebylo ončo ...
Odpovědět
Profilova fotka
my asi calgonit joo maso dvou barev s rejží x-) , ale s tou rajskou mi děláš chutě Leo, i když jsem jí měla min. týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já spíš teď přemejšlela, co si koupim příště na praní prádla. Od tý doby co peru, jsem vyzkoušela jen dva prášky :-D , obyč... a přemejšlela sem o nějakym tom tekutějšim :-)
Odpovědět
my pouzivame ten tekutej na barevny i cerny a stridame woolite s perwollem, podle toho co je v akci :-D a pak jeste kupujem normalni sypkej praci prasek a to taky pokazdy jinej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem hrozná ale já jsem chemik ... jedu si zelenej tekutej persil smíchanej s modrym woolitem případně černym když nastřádám černý ... vim že je to blbost ale už to mám prostě tak zajetý :-D sypkej tam mám ale používám ho jen na cíchy když si vzpomenu, což si většinou nevzpomenu :-D a pak tam mám ještě nějakej "spacákovej" v tom peru péřovky a sportovní věci =-)
Odpovědět
Tak já peru v sypkým SA8, David si myslí, že je to nejlepší prací prášek (je z Amway), podle mě pere jako prášky, co se používaly u našich. Takže je mi to jedno. Pak mám tekutý SA8 to používám na praní v ruce, většinou tak peru funkční prádlo. Ještě mám tekutý nějaký spešl prášek na věci, co mají mambránu a teď naposled mě přesvědčili, že na funkční kalhoty, které jsou zčásti z vlny mám mít ještě nějaký spešl prášek. :-D Kolik vás stojí tak jedna tableta do myčky?
Odpovědět
juj, vidite, sem vam ani nenapsala, koupili sme tu novou pracku. nakonec to vyhrala horem plnena electroluxka. ma vsechno, co psala Lea, ze by chtela. a jeste i ten buben se otoci vikem nahoru kdyz dopere. a ty plnitka na prasky nema na dverich, ale polozeny nad bubnem, strasne jednoduse se to vyndava a bude se to dobre cistit. zatim sem prali jenom tu prvni pracku naprazdno. tak doufam, ze bude prat tak krasne, jak krasne vypada :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj kdo si řekl,tomu posílám fotky ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Markét :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak mě tak napadlo, kdy vy začínáte se snažilkováním? jestli to teda neni tajný =-)
Odpovědět
Ahoj Markét, moc hezký fotečky. Nebyla ti zima? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooooooooj Tajný to neni.Samy to ještě taky nevíme,ale zatim to v plánu neni :-) Chceme začít na jaře stavět(nebo spíš podle toho jak to rychle vyřídí úřady,to všechno okolo),tak až bude stát hrubá stavba,tak potom nějak. Ale už mě nebaví brát prášky,nějak mi to poslední dobou nejde :-D .Tak asi doberu to co mam doma (cca 5 měsíců) a pak asi prubnem jinou metodu a co s toho vyleze,to se uvidí :-D
Odpovědět
Tak to jsme na tom podobně Markét, když jsem jela posledně na jih, nechala jsem prášky doma ... No a protože jsem vynechala 2, tak nemělo smysl v platíčku pokračovat ... Takže jsem bez prášků :-N Zatím jsme se vždycky uhlídali, ale předpokládám, že jednou se to nepovede .... a pak se povede určitě NĚCO jiného :-D :-D :-D Takže nebudu řešit jestli zvládnu mimčo i státnice :-D :-D Bude to za mě vyřešené ...
Odpovědět
Profilova fotka
Zima mi nebyla.Bylo tam normálně teplo.A když pak v noci trochu přichladili ten led,aby jim netál,tak tam byly takový ty velký plynový lampy.
Odpovědět
Dobré ráno holky, hlásím že sice žiju, ale nějak nemám čas mezi vás zaskočit. Jsem zavalena prací ]-( . Ale příští týden jsou jarní prázdniny, tak mám dovolenou!!!!! Hurá! Těším se, že si konečně udělám pořádek ve fotkách ze svatební cesty :-N Nejdete některá na Radniční bál? Jo a dneska jdu k zubaři =-)
Odpovědět
Dobre ranko, jaaa chciiiii taky praaazdniny!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
brééééránko x-) markét vypadala si úúúúchvatně :-N fakt super ta fotka jak si zavazuješ ty brusle :-D anlek :-D ne že bych ti to přála :-D ale přála :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, prázniny bych taky brala:-).... Tak to jo, Markét. Jsem myslela, že posledně už to bylo až budou základy :-) .... Ale už se do toho nebudu motat :-N :-D . A připomeň prosimtě skloroze kde že to přesně budete stavět? Na radniční bál nejdu, jen na ten valentýnskej ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co budem prát dneska? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš že když ty doklady hodim do pračky že to bude fungovat ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně pračka to vypere .-) tak to je dobrý, když jí máte i v práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Bre ranko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Peto dobre jste vybrali pracku, my ji mame taky a jsme fakt spokojena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nemáme ale že bych to teď hodila do tašky a doma to vyklopila do pračky ;-) ale pouze pod podmínkou že to pak nebudu muset žehlit :-D
Odpovědět
Holky, jsem v práci a sedím u šéfova počítače. Takže tu asi s vámi moc nebudu. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
žehlit nemusíš, stačí aviváž :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jakto anlek, kouká Ti do toho? :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?