Vítám vdané paní a skoropaní Leni

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Tak vás vítám vdané paní a skoropaní Leni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
naždár kočičky moje - taky mi to blblo, tak jsem se na to bodla a radši pořádně pracovala ... teď je mi nějak divně dobře, jen mám hlad :-( asi už se fakt moc pozoruju :-( jinak vystrašit mě nemůžete :-D já už vyděšená jsem :-D ale asi se opravdu rozhodnu spíš mezi krumlovem a cb podle toho jak nám bude .... pokud bych měla bezproblémů tak proč ne krumlov ... pokud bych věděla že riziko tu je tak cb nebo pokud bych cejtila že to do krumlova už nestihneme ... taky se zkusim domluvit s doktorem co na to on ;-) víc hlav víc ví x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to taky blblo, tak jsem taky pracovala nakonec se počasí trochu umoudřilo, tak jsme se prošli :-) a teďka mě čeká žehlení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky jsem přemýšlela nad Krumlovem :-) Když on ti každej řekne něco jinýho.kamarádka co rodila v Krumlově ,chválila Krumlov.Musim teda říct,že personál a přístup k maminkám v Budějovický porodnici děs a hrůza,většinou znám špatný reference.Ale zvládla to tam většina co znám a kdyby fakt něco,tak tam je téměř veškerá péče. Leo mrkni třeba tady - někdo chválí,někdo haní. http://www.vasedeti.cz/porodnice.php?... nebo tady http://www.rodina.cz/scripts/diskuse/... (ten konec je docela zjímavej ;-) )
Odpovědět
Ahoj holky ;-) koukám, že se tady probírají reference porodnic. Tak já už teď jsem rozhodnutá pro ČB. Pro miminko vše :-D. V posledních 2 letech tam rodily všechny kolegyně a znám a nemám ani jedinou špatnou referenci. Krumlov nikdy! (Dělá tam moje tchýňka, tak bych možná mohla mít lepší péči, ale neeeeeee). Já jsem pro dnešek vyfasovala zbytek jedné třídy, která jela na lyžák, tak půjdeme na Výstaviště na dinosaury :-) Holky, kde jste si nechávali dělat kuchyni? Nás to čeká letos na přelomu jara/léta (až dorazí penízky ze stavebního spoření ;-) ) a nějak nevím ... Máte někdo zkušenosti s Oresi? Krásný den všem :-)
Odpovědět
Dobre ranko :-) huraaa, zitra uz je paaatek, huraaa :-D
Odpovědět
jinak s tou poodnici, mam to asi tak setjne jako Lea :-) ale co vim na 100% - nechci rodit tady na slovensku v trnave!!! :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já nad porodnicí ještě tolik nepřemýšlím :-), ale mám to tak nějak podobně jako vy všechny :-D. Ale byla bych ráda, kdyby se mnou byl manža celou dobu a to v CB prý nezaručí :-( Kuchyni máme z jamallu. Jsme spokojený. www.jamall.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko kočičky moje ... já tu jsem už dlouho ale četla jsem si ty odkazy od markét :-D jsem v půlce a ještě zmatenější :-D ... ale myslím že se nic moc nezměnilo :-D aspoň podle referencí od té holčiny co se mnou byla na ženskym ;-) porod skvělej defakto, rizikový do bezvědomí úžasný, na šestinedělí jedna směna úžasná a dokonalá a jedna kráva která jí dokázala tak vydeptat, že ten usměvavej člověk chodil z kojení s pláčem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hani s kuchyní ti já moc neporadim, já jí měla z ikey ... ale naši jí maj od Postla myslim že ... na jamal jsem slyšela spoustu dobrýho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jedu za chvili na pohovor :-| Ja taky o porodnici jeste nepremyslim,ale ja ani nemusim, mam to jisty v CB, to vite mamka dela ve zdravotnictvi, a hodne sousedu v panelaku byli doktori, takze protekce je jasna :-D :-D aspon nekde :-D Hani my mame kuchyni od Mugla na Vltave. V Oresi jsme se byli podivat,ale oni jen skladaji dohromady skrinky jak je maji typove udelany, ale my s navrhovali celou kuchyn kompletne sami a meli jsme tam i nejake prvky, ktere nam delali na miru a jsme vysledkem porad nadseni. A pristup tam byl suprovej. Ale nechavali jsme si delat navrh ve vice studiich pak jsme to ruzne kombinovali, kazdej ma vzdy nejakej jinej napad, takze doporucuju toho obejit vic.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Leo a Leni :-) to je určitě dobrej nápad obejít více studií, my jsme si v jamalu vyzvedli katalog a já si tak dopředu rozmýšlela, co bych kde chtěla a pak jsme šli si nechat udělat návrh a vyšlo to dle mých představ :-) Leni, hodně štěstí! a kam jedeš?
Odpovědět
Profilova fotka
Pro zmenu na kraj :-D jdu je tam zase otravovat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to oni Tě rádi uvidí a řekni jim ať už Ti daj to místo, co chceš nebo jim tam dojdu nabušit :-D Viď, Leo? Půjdeš se mnou? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leo, si nemusela je jít bušit rovnou, jsme mohli počkat jak to dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
táááák dočetla jsem to ale úúúúplně úúúplňoučce celý :-) a závěr ? kašlu na jídlo, to mi kupodivu nevadilo a jsem dost vybíravá .... kašlu na to jestli dostanu všechno, myslim jako hygienu, nakupovat umim ... kašlu na sestřičky když nezabere můj pověstnej úsměv tak se umim taky pekelně vztekat ... doktorum věřim, na ty mám jen nejlepší vzpomínky, jen škoda že nevím jak se kterej jmenoval abych třeba mohla pochválit ... ALE - jestli se nezmění to že taťka nebude smět se mnou k porodu od začátku, tak kdybych se měla na měsíc nastěhovat někam jinam abych to měla blíž tak CHCI aby moh bejt u mě - zatím chce a tak nevim proč by měl sedět na chodbě - ten argument že by mi vadilo že na mě kouká jinej tatínek ? :-D se bojim že budu ráda když budu vnímat toho mýho :-D ale co já vim jak to bude ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenik tak já jen tak preventivně :-D aby věděli že lepšího než leni nenajdou víš ? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no já už Ti tu chtěla vyčinit, že kecáš jinde a na mě taky prdíš ;-( no ale dobrá nechám si to napříště. Ale jinak s tou porodnicí mám stejnej názor, taky mi nejvíc vadí, že by tam taťka nemohl být od začátku :-( jo a prevence je důležitá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já vím že se mi tady o mimi postaraj nejlíp jak můžou .. takže samozřejmě pokud by byl jen náznak nějakejch komplikací známejch dopředu tak tradá a nerozpakuju se - pak musim já jít stranou .. ale pokud by mělo (a mohlo by :-N ) jít všechno normálně - tak proč si to neužít ? ;-) i s pokládáním na bříško, i s taťkou po celou dobu, dyť mi to přijde jako nesmysl, kolikrát by si tim ty sestry přeci ušetřily spoustu času ne ? když to můžou nechat na taťkovi ... a mamince spoustu sil který nakonec musí vynaložit na to aby "prodejchávala" přikurtovaná vleže, protože jasně že nikdo nemá čas jí nonstop sledovat jak jí je :-( od toho si myslim že ten taťka tam může bejt prospěšnej =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se zase rozvášnila a bůhví jak to všechno bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já s Tebou souhlasím ;-) a co jste měli dneska dobrého? já kuř.řízeček s brambůrkama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my měli psanej řízek a bramborovej salát, tak jsem si radši dala bagetku s kuřecím x-) a teď tu chroupu jablíčko... a taky mám v lednici ještě brambůrky se smetanou x-) takže dneska asi hlady neumřu... i když každou chvíli mám takovej pocit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
psanej řízek, což to je? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no napsanej v jídelníčku jako :-D ono teda napsat můžou cokoliv, dávaj tomu občas hodně divoký názvy... :-D ale prej byl dobrej .. vepřovej ... no neva ...
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D :-D ty brďo, tos mě teda nachytala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehe a to jsem ani nechtěla :-D teď jsem zbodla ty brambůrky mňamííííí
Odpovědět
Profilova fotka
tak ju ... pomalu se loučím ... jedu na kosmetiku .. hurá :-D tři tejdny jsem nešahla na obočí, už jsem jak brežněv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj taky bch se šla někam nechat opečovávat x-) .Já jdu až v pondělí ke kadeřnici.Konečně ze sebe jdu nechat udělat člověka - novej melír a hlavně ostříhat,už mě to rozčiluje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak me dneska tak vytocili, jsem odtud sla jak debil. Ptali se me kolik je cleni v zastupitelstvu - straaasne dulezita otazka - odpoved nevim, pak se ptali jak se bude kraj angazovat v tom programu co se hlasim - to se nikde nepise, jo mozna vnejakych programovyhc dokumentech,ale jak se k nim dostat - odpoved nevim a pak uz jsem jen rekla nashledanou a bylo to. takhle jsem se jeste nezapotila. A to jsem si ten program nastudovala, ale obecne no, tem moc konkretnim dokumentum nerozumim, coz jim je jasne, kdyz se podivaji na zivotopis, no proste jsem odtud vypadla a pekne si zanadavala, takze to nevidim dobre :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano to jsem tu prvni? :-)
Odpovědět
Dobre ranko :-) Leni, teda ty si vcelicka :-) a z toho pohovoru si nic nedelej, treba to dopadne dobre i tak nebo uz meli predem nekoho vybranyho ]-( a proto te takhle zkouseli.pudeme je zbit!!! ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?