Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Krásné ráno:-D Nikde nikdo?:-) Mě ty prášky taky vybrala doktorka, ale říkala, že ty jednofázové jsou lepší ať o nich popřemýšlím...tak jsem rozhodlá, že já příště řeknu, že je chci. Jen mi vrtá hlavou, že říkala, že jsou dražší jak ty třífázové a ségřina antikoncepce je ještě o stovku levnější a má právě tu jednofázovou....tak tomu trochu nerozumím, no možná mi ty její dát nemůže nebo co já vím:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) fridolinek: Ono ta cena je prostě jak u které HA ;-)
Odpovědět
zalezi taky na tom, jestli je to dotovany, nebo jestli platis celou cenu. Alepson myslim ... dnes budu mit teda konecne po tom kurzu. letos z toho mam spatny pocit |-| Nesouroda skupina, malo komunikativni lide ... Vcera to byl velky propadak. A to jsem se pripravovala dobrych 4-5 hodin :-N ... No doufam, ze si z toho alespon neco odnesou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji Alence k dnešnímu svátku ;-)
Odpovědět
Ahoj, děkujíííí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ali: Není zač ;-) Jakpak slavíš?
Odpovědět
filipovi: nic si z toho nedělej, ono to zamrzí, ale vím to od holek, co taky vedou kurzy, že jak je málokomunikativní skupina je to naprd. Já měla naštěstí štěstí:-D Lidé jsou otevření a komunikativní a to je hned lepší práce:-D U těch málo komunikativních skupin mrzí nejvíc ta práce, ale už je to za tebou tak si můžeš oddechnout:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Tak jsem se také vrátila z krátké dovolené..Na Pálavě bylo krásně, ale rychle to uteklo.. :-(
Odpovědět
ahojte, prosim vas,najdte sa tu niekto ,kto uci biologiu?
Odpovědět
Ahoj a krásné dopoledne:-) Markitka no jo Pálava je nádherná:-) Jsem ráda, že ji máme kousek od nás:-) I Lednicko-Valtický areál je krásný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fridolinek: Je tam kráásně, vydržela bych tam celé léto, klidně bych tam mohla i bydlet :-) Byli jsme v Pavlově. 5 dní je hrozně málo.. :-( , ale nedalo se nic dělat, kamarád musel dnes do práce..
Odpovědět
Markitka: Jj tak to jste si vybrali pěkné místo:-) Byli jste v Klentnici? Na té zřícenině hradu? I Sirotčí hrádek je pěkný:-) Pálava je krásná pro hodně lidí:-) Moc krásně je i v horách v RAkousku, ty malé městečka okolo jezer nebo i v Itálii. I v Německu jsou krásné některé vesničky. Naopak bych třeba nemohla bydlet v některých městech a lokalitách u nás, kde se mi fakt nelíbí...
Odpovědět
Článek se načítá
nicky: ahoj, myslim, ze ne. :-) Nebo se pletu devcata? Ja bydlim v Ceskem stredohori a to je moc pekne - na obzoru samy kopce, k tomu jeste reky, vinice, chmel, louky, lesy :-) ... je to pekna oblast
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki: Pálava je krásná ;-) nicky655: Já biologii neučim a myslim, že tu nikdo tento předmět jako samostatně neučí. fridolinek: Taky mám místa, kde bych klidně bydlela a mista, kde by se mi bydlet nechtělo.
Odpovědět
nicky655: já jsem jazykář, takže ti asi neporadím ani nepomůžu:-) Nunacek - jj některé místa jsou prostě nádherné a na jiných ....asi bych tam nevydržela. Mě by se líbilo bydlet někde, kde je to zelené (samý lesík, háj atd.) je tam hodně trávy, kytek, nejlíp v horách někde u jezera:-) Jééjda:-D Sice si to neumím představit v zimě, ale to nefa:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Frid: Na Sirotčí hrádek jsme se bohužel nedostali..ale byli jsme na Děvičkách (já s manželem už po druhé) a udělali jsme si také výlet do Prátru..
Odpovědět
Markitka: ale i tak jste to měli určitě moc pěkné:-) Taky bych jela někam aspoň na týden, ale letos to nějak nejde...to kvůli tomu bytu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dovolená byla super, ale 5 dní je málo..vydržela bych i 14 dní..Však bydlení je přednější.. :-)
Odpovědět
Ahoj, taxem letos dnes poprvé vyzkoušela rybník :-p Smradlavej a špinavej, vedro ....jsem ráda že jsem doma v chládku s jahodovou dření :-D Začínámj se rozmýšlet, zda na zk v úterý jet nebo si to přeložit. Pořád totiž z teorie nic neumim. Vůbec mi to neleze do hlavy a to nad tím trávím celé dny...A jakpak si vy užíváte poslední dny volna?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) frido: Taky bych ráda někam aspoň na týden, ale letos to bohužel prostě nejde :-( allie: Já v rybníku byla naposledy někdy na základce :-D Vlezla bych asi jen to extra čistýho :-N Dneska bylo krásně, tak jsme byli celý den venku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My se byli koupat na dovolené jen jednou a to v Pasohlávkách..už nikdy více...humus..
Odpovědět
Ahoj holky...asi nestíhám dočítat, ale doufám, že si prázdniny užíváte jak nejvíce to jde. už moc dní nezbývá (to je hrůza jak to utíká) a za chvíli je za dveřmi zas nový školní rok. U nás všechno v pořádku, jen se přiznám, že fakt nestíháme, byli jsme na dovolené /Beskydy/, pak jsme už něco zařizovali pro prcka, přípravy na svatbu (vdávala se švagrová)...když jsem jukla na net, tak spíš na koě, přiznáms e bez mučení, jsou tam přece jen ženský se stejným rostoucím osudem :-D :-D Jinak břicho už je decentně větší a větší, prcek musí mít mega prostor, utíká to jako voda. Podle všeho je vše v pořádku, tak si to užíváme :-)
Odpovědět
Reny, tak to je dobře. Musím tě na koni najít, ať to decentní bříško vidím :-D
Odpovědět
allie: tak to mě odhalíš...teda to bříško, no tak je trochu víc jak decentní :-D ;-) ale už máme nárok :-)
Odpovědět
Ahoj holky:-D TAk máme klíííííííííííííííče od bytu:-D Jupííííííííí:-D
Odpovědět
Ahoj, Frid. gratuluju, ať se Vám krásně bydlí. My máme zase konečně garniže a pověšenou záclonu v kuchyni :-D a co víc, mám zkoušku z geometrie (napoprvé :-D )!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak už jen dějiny hudby a Nj, snad to v jeden den zvládnu. To je tak, když je pořád dost času....
Odpovědět
Allie: jj to znám:-D A jakou to máš kombinaci když máš geometrii, hudebku a němčinu? Tady je nějak mrtvo, to se asi všichni psychicky chystáme na další týden co?:-D
Odpovědět
Ahoj... frid.: gratulace ke klíčům :-) budování je krásné... allie: a tobě gratuluji ke geometrii, jsi šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Všem Vám moc gratuluji..!!!! :-) Já jedu zítra k zápisu do 2. ročníku, snad to půjde rychle.. Jinak Sára je úžasná a jen občas zlobí..Včera i dnes jsme byly na velké procházce, je to živel, stále by běhala..No a teď chrápe v pelechu :-) Jinak u mě nic nového, psychicky se už připravuju na úterý 25. 8. Je hrozný, tak to léto uteklo.. :-(
Odpovědět
Frid: Učitelství pro 1. stupeň ZŠ Marki: Ty už jedeš k zápisu??? Tak to je super. My měli zípis jen v prváku a loni jsem byli hned na přednášce. Letos taky žádnej zápis nebude. nemáš někde nanetu fotečky toho vašeho chlupáčka? Taky se už připravuju na úterý. Fakt to uteklo hrozně rychle, ale už se těším, budeme mít prvňáčky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?