Učitelky, vychovatelky, asistentky, pojďme si popovídat

Zobraz úvodní příspěvek
Už brzo nám to zase začne...Co si tady popovídat, vyměnit dobré i špatné zkušenosti a nápady, týkajácí se tého profese, nebo si jen ulevit dušičce? Co si budem povídat, ono to učitelování a vychovávání není vždycky medík...
Odpovědět
Profilova fotka
Allie, to mikádo jsem měla, vydrželo mi dva měsíce, je opravdu náročné na úpravu, hodně tupírovat, aby to drželo, ale asi taky záleží jak je to vystříhané...Taky ráda chodím do sekáče (nestydím se za to :-D ) a už mám doost pěkných úlovků ;-)
Odpovědět
jo tak to mikado se mi taky libi :-D Ale me se vlasy krouti a ja uz vidim jak bych to mela rozcuchane osklive. Navic mam spoluzacko, co je mi hrozne podobna a ta si to ted nechala udelat, takze kdyz uz konecne nevypadame stejne, tak bysme zase vypadaly :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Teď to mikádo má dost holek a nemusíme mít všechny stejné účesy ;-)
Odpovědět
To je fakt :-) mě se právě vlasy vlněj, tak by to asi nebylo to pravý...Jinak moje dnešní práce: skládání papírových krabic a polepování šanonů ve skladu se starýma třídnicema. Udělala jsem si ještě komiks na VŠ. Pak jsem valila na doučko a domů. Byly jsme tam jen 3.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky! Jak se máte? Něco nového? ;-)
Odpovědět
Nový okapový chodník :-D Viz MS
Odpovědět
ahoj. Noveho? No dneska byl pekny den, jedna jsem zase zahradnicila, dokonce jsem kvuli tomu vstala uz v deset ( :-D !) a pak jsem obesla vsechny lavicky ve meste a nazila jsem se neco naucit |-| . Zitra roztopime po zime poprve gril, taxem nalozila masiko ;-) . No a jinak premyslime porad o pozemku. Mame docela dobrou nabidku, ale je v tom nekolik "hacku". Tak ze by se to konecne do konce mesic rozhodlo? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Včera jsme taky opéklali, slavili jsme moje a tchánovy narozeniny, které máme ve stejný den :-D Bylo krááásně! Allie, mrkni do alba, mám nové nehtíky ;-)
Odpovědět
Téda Marki, ty jsou nádherný!!!!!!!!!!!! Já už mám těch zlatejch nějak dost, to nebyla správná volba, příště jdu asi do růžových nebo fialových.
Odpovědět
Krásné velikonoční pondělí:-)
Odpovědět
Tobě taky Reny!! U nás teda moc tyhle svátky nemusíme, letos ani volno nebylo....to měpěkně namíchlo. Musela jsem skládat krabice a lepit na ně štítky ve skladu.
Odpovědět
Tak teda koukám, že všechny asi užíváte venku toho nádherného počasí:-) My jsme byli u našich a pak jsme si šla lehnout, je to náročné. Zítra jdu k doktorce na kontrolu a pak do práce, předat věci, rozloučit se apod. trochu mě to vzalo, myslela jsem, že to zvládnu dýl....ale na druhou stranu budu v klidu, nebudu muset jezdit apod.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky! My se byli projít a nějak mě to zmohlo..surfuju po netu a hledám ubytko v soukromí v okolí Uher. Hradiště, zatím bída.. Allie, díky za pochvalu :-) Reny: Vítám tě :-D Přesně tak..bude to lepší, než se rozčilovat s dětmi.. ;-)
Odpovědět
MArki: taky jsem zkoukla nehty a supeeer. Vás obdivuji, měla jsem je jednou na svatbu a za 14 dní jsem je začala olupovat...neumím s nima manipulovat, al ejsou mooc hezké. Třeba na to jednou přijdu.
Odpovědět
ja spis uvazuju, ze bych si zasla na pedikuru, aby mi tam dali nejakou paradu, co by chvili vydrzela. Sama jsem na to lina si to co par dni opravovat a predelavat. Ale nejak mi ty nehtiky zhrubly a nevypadaji hezky, jako driv, tak by to neco chtelo. Na nehtech jsem byla jen jednou a to pred svatbou. Navic jsem je nechala dlouhe, ale par dni pred svatbou me to zacalo tak desne stvat, ze jsem je zas ostrihala na kratko a tak mela pani co delat, aby na to vytvorila fanzouskou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Prázdniny utekly jako voda :-( My Velikonoce neslavíme, takže pro mě to byly prázdniny využité na práci kolem baráku. Pak zas vyfotim fotečky a dám na MS ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki hezké nehtíky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Renat a v práci končíš na doporučení lékaře a nebo sama od sebe?
Odpovědět
NUnacek: tak i tak...v nemocnici mi to nedoporučili vůbec (dojíždění, stres apod.), doktorka mi říkala, že je to na mě, že se můžu rozhodnout...ale třeba dneska mi našla malý hematom, což je normální, ale stejně zas musím být 14 dní v klidu....I sama za sebe chci, nechci si pak něco vyčítat...navíc děcka pořád stejná, nic se nevyřešilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Renat chápu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám po delší době na Ulici a nestačím zírat, takovýhle ženský jako Lenka, co jdou za dítětem přes mrtvoly, ty nemůžu ani vystát!!! Přijde mi to proti zdravýmu rozumu i přírodě! Milovat se z povinnosti podle plodných a neplodných dní, to prostě nějak nechápu :-| Chudák chlap...
Odpovědět
Nunacek: jsem opravdu hned taková vyrovnanější:-) Jinak s tou touhou po dítěti, taky znám jedu holčinu....bohužel prpstě vím, že psychika hraje roli velkou...my na to nemysleli, sice bylo mímo plánované, ale nechali jsme to na přírodě...nic jsem neměřila, netestovala...nepočítala...a podívej a to došlo ke styku v únoru dvakrát, hihi...vím to, protože manža byl nervózní z práce, největší vlna propouštění apod.
Odpovědět
Profilova fotka
Renat: To je dobře, že jsi tím vyrovnanější. Mimi potřebuje vyrovnanou mámu ;-) Je dobře, že se vám mimi zadařilo jak jste si naplánovali ;-) Já chápu touhu po dítěti, ale nelíbí se mi, když se jde přes mrtvoly, že ta ženská posedlostí po dítěti toho chlapa úplně deptá a udělá mu z milování povinnost a nutnost 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Právě jsem přijela z aqua aerobicu, dala nám docela zabrat, ale baví mě to :-) Ulici jsem bohužel neviděla, ale dokážu si to představit..Myslím si, že když žena chce mooc otěhotnět a pořád to řeší, tak o to víc to nejde...tak to měla i jedny kámošky sestra..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marki :-) Aqua aerobic bych si taky nechala líbit. Teď kukám na Ordinaci...
Odpovědět
Profilova fotka
Taky koukám na ordinaci.. jak se máš? :-)
Odpovědět
ja tyhle snazivky maminky chapu - pokud se o to pokousi treba rok anejde to, tak uz jsem potom desne zdeptana, uz se desne tesis a nechovas se prirozene - Taky bych znervoznela, kdyby to dlouho neslo a zacala bych pocitat a kdo vi - treba bych i rikala "dneska je pondeli 13. tak sup sup ..." :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky :-) Marki mám se pracovně :-| Fili: Jenže v Ulici se Lenka snažej dva měsíce :-N a to mi přijde sakra brzo na nějaké plašení, že to nejde, že je něco v nepořádku apod. Každý se k tomu staví asi jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Přidala jsem nějaké nové fotečky: http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
nunacek: hmm - tak musim rict, ze se to k sobe hodi ta kuchyne, mate to pekne sladeny, i kdyz na me je to moc "ujety" a moderni :-D. Ja jsem uplne opacna - surovy drevo, kytky, rucne vyrabeny veci apod. To je moje - coz jde kazdopadne videt i na pojeti moji svatby ... My ted resime hypoteku a veci oledne koupe toho pozemku. Ja jsem si naivne myslela, ze kdyz manzel vydelava hodne, ze nemusime rucit nejakym majetkem, ale oto to vypada, ze se musi i tak, abysme dostali vetsi "ranec" (na pozemek+ dum). A vubec je to nejaky komplikovany :-N ja tomu vubec nerozumim ... Navic to bde deny behani, aby se ten pozemek zapsal jako stavebni parcela a mohlo se stavet .. no hruza!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?