Menu Forum

Trochu jiný životní styl aneb návrat k přírodě

7. kvě 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
fotoportrét
fotoportrét
chaarleene
Registrovala se 22. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 3213 příspěvků. Má 14 přátel.
  • Svatba byla 28. července 2007
    Na Lipnici
 betel, jasně, já ti nechci svůj pohled na věc vnucovat, jen jsem ho tady napsala emoticon

já konvici odvápňuju kyselinou citronovou emoticon
10. zář 2009 v 09:35  •  Svatba byla v červenci 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
2 Fit - Výživové poradenství
PRO

Ostatní - Region Brno
PRO Shop: 2 inzeráty
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 chaar, kde pracuje tvoje teta? libi se me pristup rozeni deti bez doktoru emoticon klidne do ip, jestli nechces psat semka takovy konkretni veci emoticon
10. zář 2009 v 09:52  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 416 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 petu, ja si prave neuvedomuju ze bych se citila nejak vyrazne lepe po tom hc... jako nebylo to spatny, ale proste nevim... nevim kolik se toho taky vycistilo... ale hodne lidi si to chvali...
10. zář 2009 v 10:40  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
Registrovala se 29. září 2007 na beremese.cz. Přidala 4792 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 8. září 2007
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abra, s tou soli uz jsem o tom parkrat premyslela, hlavne kdyz jsem mela opravdu desivy stavy ala tyden a nic..ted diky tomu, ze jim podstatne jinak uz to neni z tohohle duvodu potreba, ale na takovy to ctvrtletni procisteni se mi to zda urcite bezva, akorat do ted jsem nemela reference od nekoho "znamyho"..taks mi dodala odvahy emoticon

a k tomu sladkymu..nesla bych do niceho, co neni bio..predevsim kvuli slozeni..plus lifefood sladke produkty se daji snad povazovat i za zdrave(akorat maji neobvyklou chut)...ja mam oblibenou tresnovou a maca cokoladu plus takove pohankovokakaove ctverecky emoticon..

kdyz se nad tim zamyslim, tak vlastne nic sladkyho, co neni bio, uz nejim snad krome zmrzliny, kterou sice delame z bio mlecnych produktu, ale ovoce je nebio( a venku kupovana kopeckova zmrzlina je samo taky nebio)

s tema eteraka opravdu opatrne a cist, jestli jsou v tehotenstvi ok...

betel, taky jsem pro to udelat si vlastni nazor z nekolika zdroju....

na druhou stranu nejsem zastance porodu bez ucasti lekaru a uz vubec ne doma...nedavnou jsem na tohle tema mluvila se sestrenkou, ktera je ted po druhe tehotna, a ta poprve rodila v podoli a bude znovu, protoze ihned po porodu hodne krvacela a kdyby byla doma, tak by ji ani nestihli prevezt..takze tohle bych nikdy neriskovala, at jsou nemocnice sebehnusnejsi a personal neprijemnej..
10. zář 2009 v 10:43  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
herminka
1
Registrovala se 2. prosince 2005 na beremese.cz. Přidala 3385 příspěvků. Má 33 přátel.
 Kacu, a kolikrát jsi na tom hc byla?
10. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
fotoportrét
fotoportrét
kaculienka
1
 hermi nevim, trikrat, ctyrikrat, pani pak usoudila, ze uz to dal nema cenu.... myslim, ze je to tak 4 roky zpatky...
10. zář 2009 v 11:13  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
  • Svatba byla 29. července 2006
    Libochovice, Region Mělník
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
Registrovala se 30. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 6647 příspěvků a 1 album. Má 38 přátel. Irsko.
 abra, napis mi prosim neco vic o tom procisteni pomoci soli.

Je fakt, ze jsem jeste neslysela, ze by HC nekomu ublizila (jenom jedna pani, ktera chodila kazdy mesic nebo i vic po dobu asi 2 let a totalne si znicila imunitu), takze bych asi vyzkousela oboje a uvidis, co ti bude vic vyhovovat.

chaar, ja mam taky ted tobolky rybiho oleje.
10. zář 2009 v 11:14  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, to sem rada, ze sem ti dodala odvahu emoticon ja sem se taky odhodlavala docela dlouho a navic m. me furt od toho zrazoval a zakazoval me to atd. ze si znicim zdravi a tak, ale cim vic sem o tom cetla, tak tim vic sem byla presvedcena o opaku. Ale treba v knizce Joga v dennim zivote pisou, ze by to napoprve melo byt pod vedenim ucitele, ja do toho sla sama, stejne jako hodne jinych lidi...

josefko, tady je docela peknej popis cely ty metody: http://zivotni-energie.cz/sankhapraksalana-varisara.html
10. zář 2009 v 11:29  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
  • Svatba byla 26. července 2008
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
Registrovala se 2. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 1458 příspěvků a 2 alba. Má 2 přátele. Region Šumperk.
    Region Brno
 Holky těhotný, vzpomněla jsem si, že je v posledních "Listech aromaterapie" speciální článek o těhotenství, tak doporučuju a pokud byste ho nesehnaly a máte zájem, tak mi pošlete do ip svůj mail a naskenuju vám ho.

Dám po HC vědět, chci se brzo objednat emoticon

Tak catf a josefko, máte to tak hezky vymyšlený, co během těhotenství budete a nebudete, co to už vyzkoušet v praxi? emoticon
10. zář 2009 v 11:33  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Josefko, dík za reakce. Mám ty tobole organic india objednaný z Biosféry, asi 3 různý (mamka, ségra, m.), tak poreferuju, jestli něco zaznamenali.
Nějak nevím, co z té objednávky zkrouhnout emoticon emoticon
10. zář 2009 v 11:36  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 peti, ja prosim o clanek emoticon diky emoticon jo a jinak, tehotensky jidlo sem mela taky naplanovany... ze zacatku bohuzel sel plan uplne stranou emoticon
10. zář 2009 ve 12:03  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 peti, dej pokoj emoticon ... ja bych rekla, ze jsem celkem neinformovana, co se tyce tehotenskych veci, akorat v tom jidle mam jasno
no a samozrejme teorie je jedna vec a jak to v realu bude fungovat, je jina..mamka mi rikala, ze mela sileny chute na rohliky, ze musela kolikrat vystoupit z tramvaje a jit si ho koupit, tak doufam, ze to se mi nestane emoticon

abro emoticon ..ja mam nejvetsi strach z toho, ze to nepujde zastavit emoticon
10. zář 2009 ve 12:14  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, to je z toho vseho to nejjednodussi emoticon emoticon emoticon
10. zář 2009 ve 12:20  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
  • Svatba byla 1. srpna 2009
fotoportrét
fotoportrét
butt
Registrovala se 24. září 2008 na beremese.cz. Přidala 4576 příspěvků. Má 10 přátel. Region Brno.
 catf:tak to vyzkousis a reknes?celkem me to zaujalo emoticon ale prece jen z toho mam asi trosku obavy emoticon /omlouvam se, ze vas tady tak spehuju emoticon emoticon /
10. zář 2009 ve 12:32  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 coz o to, ja bych to uz klidne vyzkousela, ale memu telu se nejak nechce a nejak se tomu brani emoticon ... tak ja to mam jenom teoreticky zatim emoticon

abra diky emoticon

butt ty spehoune emoticon .... dlouho jsi tu nebyla emoticon
10. zář 2009 ve 12:43  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 nejak ted nemam na nic cas emoticon emoticon ale obcas sem nakouknu, abych se inspirovala, na to si cas najdu emoticon
a kdyz uz jsem se prozradila emoticon poradite mi, jestli muzu do kontejneru, kt jsou oznaceny, ze jsou na pet lahve, hazet vsechen plast?(teda samozrejme vhodnej k recyklovani)
10. zář 2009 ve 12:50  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, jak se telo brani? Ono to ze zacatku trva cely treba i pet hodin emoticon

butt, ahoj emoticon , nemuzes, taky sem to zjistovala, protoze sem tam chtela vsecko nosit emoticon musi to byt kontys spesl na plasty :-/
10. zář 2009 ve 12:54  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 abra emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon to je teda zrada emoticon emoticon emoticon emoticon pze u nas mame kontejnery jen na pet lahve, sklo, papir, ale na plasty ne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon asi si budu stezovat na mestske casti emoticon
10. zář 2009 ve 12:56  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 butt, my sme to tady uz probiraly s tema popelnicema a neni to moc ruzovy s tim rozmistenim zrovna tech na smiseny plasty emoticon Na MC napis, no uvidis, ja mam kamosa ve spalovne a taxem se ho ptala na tuhle problematiku a je to blby s tim rozmistenim emoticon
10. zář 2009 ve 13:02  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 jezis tak to vyznelo blbe emoticon emoticon emoticon pardon, omlouvam se, mel ten zacatek byt takto:
butt, my sme to tady uz probiraly, s tema popelnicema a...
ja sem pako emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
10. zář 2009 ve 13:04  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 31. května 2008
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
Registrovala se 27. října 2008 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 170 příspěvků. Má 13 přátel. Region Kroměříž.
 Abro, tak na Moravě je to běžná věc, že se rodí s porodní asistentkou. Doktor přichází na závěr, nebo v případě komplikací.

U nás máme žluté kontejnery a na nich je vyloženě napsané, co do nich patří.
10. zář 2009 ve 13:07  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 abra, proste vsechno expeluje ven emoticon ... nejak se mu nechce zasadit emoticon
10. zář 2009 ve 13:08  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
fotoportrét
fotoportrét
betelgeuzz
 Tyhle kontejnery jsou u nás: http://www.jaktridit.cz/odpady/jak.html
10. zář 2009 ve 13:10  •  Svatba byla v květnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko, co je expeluje? emoticon ty me naucis tolik novych vyrazu, doted si pamatuju variabilitu nutrientu emoticon

bet, no jak kde a jak kdy, co sem slysela od kamosek, tak je to pade na pade emoticon
10. zář 2009 ve 13:27  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
catf
1
    Region Praha
 abro, tak to abych si na to vzala snad dovolenou..ty jo pet hodin emoticon emoticon ..na vitarianovi to jeden borec zvlada za 7minut(jestli se nepletu)..no holt nase tela budou asi pekne zaneseny..takze pro me nejhorsi bude najit si tech pet hodin casu...a je to neprijemny? to nuceni na wc?..jako kdyz ma clovek behavku? emoticon
10. zář 2009 ve 13:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
fotoportrét
fotoportrét
josefka
3
 aha, ja o voze a ty o koze emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
ja reagovala na tu petinu poznamku, ze bychom si ja a catf mely vyzkouset tehotenstvi, tak jsem psala, ze ja bych rada, ale memu telu se ta idea moc nezamlouva ..... expeluje znamena ze vypuzuje ven a melo to byt o vajicku (jako ze ho nechce zahnizdit) emoticon emoticon emoticon emoticon
ja marne patrala po tom, co trva pet hodin, az catftina poznamka me dostala do obrazu emoticon emoticon

tak ted uz si snad zase budeme rozumet emoticon
10. zář 2009 ve 14:17  •  Svatba byla v červenci 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 catf, to vubec nemusi trvat tak dlouho, zalezi jak ti to pujde. Ja poprvy zacala v osm rano a skoncila sem v jednu, ale to fakt jako sem to vsecko moc zkoumala, jako co jak a delala sem cviky pomalu, furt sem testovala teplotu vody atd... takze se to protahlo cely... Jo a uplne napoprvy sem nemela trpelivost, takze se to nepovedlo emoticon Jinak tedka za dve hodky neni co resit emoticon Doporucuju v klidku o vikendu, idealka kdyz ses sama doma. Jinak pocit je to uplne normalni, citis vsechno co se v tele deje, takze vis co a kdy bude nasledovat (kam postupuje voda) a tudiz kdy mas jit na wecko (jo a to nebud daleko, obcas i tri kroky sou hodne velka dalka emoticon )
Tech 7 minut, to asi sanku provozuje hodne casto ze? Ja nevim, precejen ve strevech je taky mikroflora urcita, ktera by se casto nemela narusovat, zas nemuzem byt uplne vyluxovany jak ze skatulky ne? emoticon
10. zář 2009 ve 14:20  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
abra
PRO

Ostatní - Region Brno
 josefko emoticon emoticon emoticon emoticon dobry emoticon emoticon emoticon
10. zář 2009 ve 14:21  •  www.2fit.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
butt
fotoportrét
fotoportrét
butt
 abra aha, jsem asi diskuzi na tema popelnice prehlidla..takze diky za info emoticon
10. zář 2009 v 15:39  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
petuli80
    Region Brno
 Josefko, a to ses musela divit, že abra píše, že to ze začátku trvá i 5 hodin, když jsi původně myslela něco jiného, ne? emoticon

Brňandy, kdo by chtěl jít na kurz mb vaření (není nutno se dávat hned na mb emoticon ):
http://www.mbkbrno.cz/?pg=1

Co abro? Je tam dýně (na to teda kvůli práci nebudu moct emoticon ), ale i ostatní vypadají dobře.
21. října středa 15:00 - 19:00 hod. Proč máme zahleněná střeva - to je zrovna k věci emoticon
10. zář 2009 v 15:49  •  Svatba byla v červenci 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš