stand up show na svatbě

11. srp 201730

Dobrý den máte zkušenosti se stand up show na svatbě?prosím.kolik to.tak vychází cenově a jak dlouho vystupovali účinkující?a kdy? myšleno přesnou hodinu.děkuji

 • Dobrý den. Tam kde hraji, tak se setkávám s vystoupením zpěváků, nebo kapel, protože mám plnou výbavu akustiky i světlotechniky a tak není problém udělat plnou podporu pro učinkující, ale Pepo vtipkára jsem ještě nepotkal. V pravdě řečeno nejlepší zábava je aktivní začlenění hostů na parket. Poslal jsem Vám nabídku. Největší úspěch sklízíme s několika hrami a mobilním atelierem, který je proaktivní a vždy je u toho super zábava, která pokračuje i tím, že ty fotky následně promítáme na plátno. Podívejte se do hodnocení na našem profilu.
  Jinak cena bavičů je reálně od 5 tis do i třeba 20 tis., záleží na tom jak je to známá osobnost. Doba je obvykle 1 hodinu. Doba objednání je také úměrná jak je známý a je to i třeba více jak rok.

 • Já jsem stand-up komička a na svatbách vystupuju, buď sama s kratším výstupem (tj. okolo 15-20minut) anebo se to dá nakombinovat třeba s jedním až dvěma dalšími kolegy. Taky se to dá udělat, že je více jednotlivých vstupů v průběhu večera.

 • Děkuji za odpověďi

Přidej příspěvek

  Nenašli jste co jste hledali?

  Hledat pouze v názvech témat
  Články od našich partnerů
  Buďte na své svatbě dokonalá! Napravit se toho dá hodně i pár dnů před
  Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
  Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
  Archiv článků od partnerů